Mladá Boleslav – Pardubice 10:1 (kon.) | Bohemians – Sparta 2:4 (kon.) | Vítkovice – Střešovice 4:3 (3:1 po s.n.)
Chodov – Otrokovice 4:3 (kon.)
FbŠ Bohemians
2:4 (1:2, 1:1, 0:1) Stav série: 1:1
ACEMA Sparta Praha
Neděle 11.03.2018, 17:00 • Aréna Sparta, Praha • Play-off Livesport Superligy florbalu • Čtvrtfinále

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (19:05:50)

Nejlepšími hráči byli vyhlášeni Pavel Čihák (Bohemians) a Ondřej Svatoš (Sparta).

Utkání sledovalo 510 diváků.

Utkání je u konce a z výhry se raduje Sparta Praha. Ta sice musela ve třetí třetině odolávat tlaku soupeře, který přidal na tempu, střelách a šancích celkově, Beneš v hostující brance ale zvládl vše vychytat. Jedinou branku této části pak dal Milan Garčar a uzavřel tak výsledek na 2:4. Stav série je po dnešním utkání 1:1.

59:51
    Ještě jedno vyloučení na straně Sparty, dvě minuty za hrubost dostal Marek Koščo.

59:16
    Píská se proti Spartě, ta má ale šanci se vrátit před vlastního gólmana.

58:51
    Höfferovu střelu Beneš vyrazil, míček je v rohu.

58:25
    Vysoké vyhození sparťanů končí před brankou domácích, obrana Bohemians vyráží na další zteč.

57:47
    Hosté drží míček v útočném pásmu, Bohemians tak v těchto chvílích mohou zapomenout na odvolání gólmana.

56:37
    Branka Bohemians je prázdná, domácí zkouší power-play.

55:51
    Krebner uklidňuje situaci u branky domácích a pozvolna se rozhlíží, na koho by posunul.

54:56
    Signál ale Sparta zvládla vystihnout a odpálit míček do bezpečnějších míst.

54:44
    Domácí mají k dispozici nebezpečnou standardku těsně před brankovištěm.

53:55
    Bohemka se ubránila, Zezulka se vrací zpět do hry.

52:50
    Přesilovka zatím nepřináší střelecké pokusy, bránící čtveřice ale musí dávat neustálý pozor na rychlé kombinace soupeře.

51:55
    Bylo to ale s faulem, takže Sparta může pokračovat v náporu v přesilové hře. Dvě minuty za sekání dostal Vojtěch Zezulka.

51:55
    Další šanci na navýšení náskoku měl Pruner. Vybojoval si míček a postupoval na Kotoučka. Jeho zakončení z bezprostřední blízkosti skončilo mimo.

50:46
    Sparta v dalším výpadu, domácí jsou po inkasované brance trochu dole.

Aleš Pur

Hledáme zpravodaje pro tým ACEMA Sparta Praha. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 20. Šárka (Čihák), 32. Šebek (Cabejšek) – 7. Svatoš (Zouzal), 10. Svatoš (Zeman), 25. Košir (Svatoš), 50. Garčar

FbŠ Bohemians: Kotouček (Kratěk) – Zezulka, Krebner, Cabejšek, Šefčík, Čihák, Krbec – Poláček, Šebek, Dobisík – Šimek, Prášek, Mandík – Höffer, Kindl, Růžek – Šárka.
    ACEMA Sparta Praha: Mart. Beneš (Eckhardt) – Ježek, Bartoš, Garčar, Marvánek, Zeman, Koščo, Kalaš, Veselý – Ujhelyi, Zouzal, Košir – Bína, Svatoš, Krejča – Časar, Pruner, Špalek.

Rozhodčí: Pavel Kačer, Ondřej Vašíček