Ne – Panthers 5:4 (kon.) | Ostrava – Liberec 9:2 (kon.) | Vítkovice – Bohemians 9:1 (kon.)
Chodov – Jičín 8:4 (kon.)
FAT PIPE Florbal Chodov
8:4 (2:2, 3:2, 3:0) Stav série: 2:0
Finance Novák FBK Jičín
Neděle 11.03.2018, 16:00 • SH Jižní Město, Praha • Play-off Extraligy žen • Čtvrtfinále

Nejlepší hráčky utkání:

Chodov: Nela Jiráková
    Jičín: Veronika Samková (17:54:00)

Střely na branku ve třetí třetině (celkem):

Chodov – Jičín: 20 – 5 (52 – 17)

Je konec. Chodov ve třetí třetině dominoval a nepustil Jičín do ničeho. Ve třetí třetině se postupně trefila Jiráková, Belicová a Urbánková, která stanovila konečný výsledek na 8:4, ačkoliv na konci utkání hrál Chodov dvouminutovou přesilovou hru 5 na 3. S konstatováním, že Chodov se po vítězství 8:4 ujímá vedení v sérii 2:0, se s Vámi loučím.

59:02
    Červenou kartu 1 dostává Lucie Kloutvorová (KM automatik FBK Jičín).

59:02
    Za předčasné opuštění trestné lavice dostává Lucie Kloutvorová trest na pět minut plus do konce utkání. Trest odsedí Anna Drbohlavová.

59:02
    Jičínské hráčky naskočily z trestné na plochu, avšak hrály v pěti, přestože na trestné byla ještě Žůrková. Nejspíše se bude opět vylučovat za příliš mnoho hráčů.

58:24
    Samková "létá" v brankovišti, avšak zatím nedovoluje Chodovu skórovat ve dvojnásobné přesilové hře.

58:05
    Vyloučení v týmu KM automatik FBK Jičín (Gabriela Žůrková – 2 min., Bránění ve hře).

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:43
    Jičín se zatím brání ve třech velmi statečně.

56:46
    Vyloučení v týmu KM automatik FBK Jičín (Lucie Kloutvorová – 2 min., Vysoká hůl).
    Vyloučení v týmu KM automatik FBK Jičín (Markéta Kosová – 2 min., Hra na zemi).

56:32
    Drbohlavová zastavila útok Chodova nedovoleně.

55:14
    Míček mají opět hráčky Chodova, které se derou za další brankou.

54:48
    Chodov právě vstřelil branku!
    Obrana Jičína nyní hoří a Lvice to trestají další brankou. Vrátná nabila TEREZE URBANKOVÉ, která se z těchto míst téměř nikdy nemýlí. Asistence: Eliška Vrátná.

54:13
    Chodov dělá velice důležitý krok k dnešnímu vítězství. KRISTÍNA BELICOVÁ se opřela z první do míčku a ten skončil až za zády překvapené Samkové. Asistence: Jana Lacková.

53:58
    Jiráková hledala Beránkovou, ale k té se míček nedostal.

52:42
    Jičín by potřeboval podniknout nějaký rychlý útok. Zatím se však hostující hráčky pouze brání tlaku Chodova.

51:47
    Bachmaierová se vydala dopředu, ale tam proti přesile přišla o míček.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 5. Belicová, 15. Jiráková (Urbánková), 22. Tožičková (Vrbová), 24. Lacková (Belicová), 31. Tožičková (Suchá), 51. Jiráková (Řepková), 55. Belicová (Lacková), 55. Urbánková (Vrátná) – 5. Bachmaierová (Kosová), 12. Žůrková (Kosová), 30. Bachmaierová (Žůrková), 36. Žůrková (Bachmaierová)

Karty: 1 60. Kloutvorová (JIC)

FAT PIPE Florbal Chodov: Ranochová (Provázková) – Jiráková, Tožičková, Vrbová – Suchá, Frantíková, Lacková – Vrátná, Urbánková, Plášková – Preisslerová, Řepková, Jůzová – P. Beránková, Nosková, Svačinová – Tůmová, Belicová, Krauskopfová.
    Finance Novák FBK Jičín: Samková (A. Kociánová) – Chlumská, Strejcovská, Bachmaierová – Kůželová, Drbohlavová, Kloutvorová – Žůrková, T. Mrázková, Svobodová – Exnarová, Kosová.

Rozhodčí: David Bezucha, Michal Bezucha