Los Angeles – St. Louis 2:7 (kon.) | San Jose – Washington 0:2 (kon.) | Toronto – Pittsburgh 5:2 (kon.)
Florida – NY Rangers 4:3 (2:1 po s.n.) | Nashville – New Jersey 2:3 (1:2 po s.n.) | Edmonton – Minnesota 4:1 (kon.)
Chicago – Boston 3:1 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
5:2 (3:1, 1:1, 1:0) Stav série: 3:2
HC ISMM Kopřivnice
Neděle 11.03.2018, 17:00 • Zimní stadion Šumperk • Play-off 2. ligy, skupina Východ • Předkolo

53:16
    A pozor! Hosté si zahrají přesilovou hru a to v nejméně vhodném čase pro domácí celek. Na dvě minuty usedne na trestnou lavici Michal Vymazal za podražení.

53:06
    Při této šanci Kopřivnice neunesli osobní souboj v rámci pravidel hráči obou celků, současně jsou tak vyloučeni na 2 minuty za hrubost Matěj Bažant (Šumperk) a Michal Krutil (Kopřivnice).

49:54
    Nejprve si objel bránu soupeře Šťáva, následně i Vymazal a právě ten byl podražen Markem Bailem (Kopřivnice), který usedne k dalšímu dvouminutovému trestu.

46:41
    Kopřivničtí se nechávají už potřetí za krátkou dobu vyloučit, nyní si půjde sednout na dvě minuty Michal Vyčesaný (Kopřivnice) za hákování.

44:42
    Ne ale na dlouho! Dvě minuty si půjde totiž odpykat hostující David Stříž za vysokou hůl.

42:29
    Šumperk si zahraje další přesilovou hru, za hákování si jde sednout na dvě minuty Martin Tomášek (Kopřivnice).

39:28
    Na dvě minuty si půjde sednout domácí útočník a asistent kapitána Vladimír Cink (Šumperk), který podrazil jednoho ze soupeřů před brankovištěm Lakosila.

28:45
    A Šumperk čeká další přesilová hra! Draci drželi kotouč v útočném pásmu a sudí přerušil hru asi po půl minutě, kterou ukončil střelou do výstroje Hromady Ondřej Šťáva. Na trestnou lavici usedne Radim Štěpánek za podražení.

25:05
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Matěj Bažant – 2 min., hákování).

23:37
    Michal Krutil (Kopřivnice) tvrdě atakoval Tomáše Sedláka u pravého mantinelu a půjde si odsedět dvě minuty za faul kolenem!

21:58
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Miroslav Marek – 2 min., sekání).

12:35
    Jiří Půhoný byl tvrdě a především nedovoleně atakován při samostatném úniku a dvě minuty si půjde odsedět Marek Bail (Kopřivnice). Uvidíme, zda toto podražení bude hosty mrzet.

04:58
    Adam Červenka (Kopřivnice) si o tento trest koledoval dlouho a nakonec si odsedí dvouminutový trest!

Daniel Bertók

Branky a nahrávky: 3. Vymazal (Hroch, Gewiese), 5. Králík (Cink), 20. Vymazal (Fischer, Půhoný), 25. Schejbal (Vymazal, Půhoný), 60. Vachutka (Vymazal) – 9. Sluštík (Červenka, Krutil), 26. Štěpánek (Suchý)

DRACI PARS ŠUMPERK: Lakosil (Svoboda) – Schejbal, Šťáva, Ďurkáč, Bažant, Gewiese, Řezáč, Sedlák (C) – Hroch, Lehečka, Vachutka, Muller, Králík, Skopal, Půhoný, Fischer, Vymazal (A), Cink (A), Ostřanský.

Trenér: Zavadil Jozef

HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Štěpánek, Heinzl, Stříž, Marek (A), Krutil, Bail, Fojtík, Merenda – Červenka, Pargač (A), Tomášek, Vyčesaný, Hrubý, Sluštík (C), Mach, Suchý, Bartošák (A), Pěnčík, Kofroň, Gola.

Trenér: Kofroň Jaroslav

Rozhodčí: Škrobák, Koziol – Rožánek, Zedník