Karviná – Ostrava 2:2 (kon.) | Třinec – Brno 3:1 (kon.)
MFK Karviná
2:2 (1:1)
FC Baník Ostrava
Pondělí 12.03.2018, 11:00 • Kovona, Karviná • Juniorská liga – Morava • 20. kolo
    85. Daniel ŘAPEK - 2:2

85
    Karviná právě vstřelila branku!
    Domácí MFK dnes potrestala každé pochybení obrany svého soupeře. Tento trest tentokrát přišel od DANIELA ŘAPEKA, který poslal tento zápas pět minut před koncem do nerozhodného stavu.
    77. Matěj HELEŠIC - 1:2

77
    Baník právě vstřelil branku!
    Hostující tým dokázal otočit nepříznivý průběh a poprvé v zápase se dostal do vedení. MATĚJ HELEŠIC napřáhnul na hranici pokutového území ke střele, která zapadla za záda domácího brankáře.
    44. Dominik MLÁDEK - 1:1

44
    Ostravský celek dokázal zásluhou DOMINIKA MLÁDEKA ještě před koncem poločasu vyrovnat. Tento ostravský záložník se na zadní tyči dostal k míči, který poté poslal nechytatelně do domácí branky.
    37. Bohdan PRYBLUDA - 1:0

37
    Domácí Karviná otevírá gólový účet dnešního střetnutí. Ostravské zaváhání v obraně potrestal BOHDAN PRYBLUDA, který si ještě v závěru celé akce pohrál s Martinem Šustrem.