Carolina – Boston 4:6 (kon.) | Montreal – Dallas 4:2 (kon.) | Tampa – Ottawa 4:7 (kon.)
Nashville – Winnipeg 3:1 (kon.) | Minnesota – Colorado 1:5 (kon.) | Calgary – Edmonton 1:0 (kon.)
Arizona – Los Angeles 4:3 (2:1 po s.n.)
po s.n. (2:1)
Arizona Coyotes
4:3 (2:0, 1:1, 0:2 - 0:0)
Los Angeles Kings
Středa 14.03.2018, 03:10 • Gila River Arena, Glendale • NHL

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (06:06:49)

Bodyčeky: 27-30

Arizona měla dlouho utkání ve své moci, ale dva góly Jeffa Cartera v rozmezí pěti minut mezi 53. a 58. minutou nakonec poslaly duel do prodloužení. V něm se dlouho debatovalo u videa, zda Los Angeles vstřelilo, nebo nevstřelilo gól, a ač ho vstřelilo, tak za pomoci nedovoleného bránění brankáři Hillovi. Ten se nakonec dočkal svého premiérového vítězství v NHL po samostatných nájezdech.

Alex GOLIGOSKI - 4:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Arizona Coyotes.
    Rozhodující gól vstřelil ALEX GOLIGOSKI.

5. série
    2:1
    Tyler Toffoli se po kličce do pravé strany pokusil trefit k tyčce, ale minul svůj cíl, orazítkoval zadní mantinel a Arizona vítězí po nájezdech!

5. série
    2:1
    Alex Goligoski rychlým pohybem do bekhendu a zpět do forhendu dokázal získat výhodu a zasunout puk za záda Campbella.

4. série
    1:1
    Trevor Lewis si položil Hilla a chtěl ho přehodit obloučkem. Klička do strany mu ale nevyšla, puk mu ujel.

4. série
    1:1
    Christian Dvorak nedokázal na druhé straně vyzrát na Campbella.

3. série
    1:1
    Kempe divoce zamíchal s pukem před brankovištěm, zamotal Hillovi hlavu a na poslední chvíli srovnává na 1:1!

3. série
    1:0
    Také Richard Pánik v souboji s Campbellem neuspěl se svou rychlou střelou.

2. série
    1:0
    Střelec dvou gólů ze druhé třetiny, Jeff Carter, zkusil kličku do bekhendu, ale Hilla nepřekonal.

2. série
    1:0
    Clayton Keller dokázal prostřelit Campbella, trefit kameru v brance soupeře a otevřít skóre v samostatných nájezdech.

1. série
    0:0
    Anže Kopitar se s kličkováním příliš nezaobíral a zkusil vystřelit nad rameno Hilla. Ten puk vyráží.

1. série
    0:0
    Cousins před Campbellem zamíchal s pukem, posunul si ho do levé strany a prudkou střelu poslal mimo.

Samostatné nájezdy začínají.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 6. Keller (Stepan), 16. Cousins (Hjalmarsson), 31. Dvorak (Domi, Cousins), rozh. náj. Goligoski – 31. Pearson (Kempe, Toffoli), 53. J. Carter (Doughty, Muzzin), 58. J. Carter (Doughty, Kopitar)