Real Madrid – Chelsea 2:4 (kon.)
Real Madrid
2:4 (1:3)
Chelsea FC
Středa 14.03.2018, 16:00 • Estadio Alfredo Di Stéfano (Madrid) • UEFA Youth League • Čtvrtfinále

Je tu konec rozhodně velmi zajímavého čtvrtfinálového zápasu mládežnické Ligy mistrů mezi domácím Realem Madrid a hostující Chelsea. Čtvrtfinále hrané na jeden zápas vyšlo lépe hostům, kteří sice v úvodu prohrávali, jenže vývoj rychle otočili, následně se dostali k dvoubrankového náskoku, a přestože hráli druhý poločas o deseti, dokráčeli nakonec k výhře 4:2. Postupují tedy do Final Four a naopak Real Madrid dnes končí. (17:58:06)

90+5
    90+5. Harvey St Clair - 2:4

90+5
    Chelsea právě vstřelila branku!
    Další únik do otevřené obrany hostům již vyšel. Brankář Ramos udělal velkou chybu, když si chtěl obhodit HARVEYE ST CLAIRA. Trefil ho totiž do nohy a hostující útočník byl z ničeho nic zcela sám před prázdnou bránou. Šancí nepohrdl a zvýšil na 4:2 pro Chelsea!

90+4
    Rodící se protiútok domácích zastavil faulem za žlutou kartu McCormick.

90+3
    Do zcela otevřené obrany nyní vnikl St Clair a rázem se hnal sám na Ramose. Domácí gólman ve třetí minutě nastavení skvěle zasáhl a balon vyrazil!

90+1
    Obrovská příležitost domácích! Po rohovém kopu hlavičkoval Álvarez Lohoba, jenže byl svou šancí na malém vápně tak překvapený, že míč poslal přímo do rukavic brankáře.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o pět minut!

90
    Již se rozeběhla poslední minuta normální hrací doby. Teď to bude pro domácí již o štěstí. Hosté šikovně kouskují hru a Real do šancí nepouštějí.

87
    Domácí stále vrhají poslední zbytky sil do útoku, čas se jim ale rychle krátí.

85
    Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází James, přichází Taylor-Crossdale.

84
    Zdravotní problémy má nyní pro změnu hostující James. I on bude muset patrně střídat.

82
    Akce domácích pokračovala a ke střele zpoza vápna se dostal Chust, míč poslal ale těsně nad.

82
    Do gólové šance se dostal nyní Álvarez Lohoba, jeho zakončení po centru z levé strany ale reflexivním zákrokem zneškodnil Cumming.

81
    Až příliš daleko za obranou byl St. Clair a je pískaný ofsajd.

80
    Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Ethan Ampadu, přichází George McEachran.

80
    Z dálky zkusil vystřelit Óscar, jeho rána prolétl asi metr nad břevnem.

80
    Domácí kopali dva rohové kopy, ani jeden z nich ale k přímému ohrožení brány nevedl.

79
    Roh pro domácí, hosté jsou v devíti, protože ošetřovaný Ampadu musel za čáru a navíc očividně nebude moci pokračovat ve hře.

78
    Na trávníku zůstal s bolestivou grimasou ležet hostující Ampadu. To se samozřejmě nelíbí domácím, kteří potřebují hrát.

77
    Celý druhý poločas hustě prší a na trávníku se začínají objevovat louže s vodou. To samozřejmě domácím nehraje moc do karet. Protože navíc fouká silný vítr a kombinace tak budou velmi obtížné.

75
    Domácí fotbalisté začínají mít velkou územní převahu. Hosté se ale zatím úspěšně brání a za stálého deště udržují jednobrankový náskok.

73
    Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Redan, přichází Gallagher.

70
    Uvidíme, jak se hosté vypořádají s hrou o deseti. Je jasné, že je bude asi čekat perných dvacet minut.
    68. Červená karta pro Maddoxe

68
    Červenou kartu dostává Jacob Maddox (Chelsea FC), který nyní hodně nešikovně ve snaze hrát balon prošlápl kotník soupeře. Červená karta byla přísná, ale rozhodčí si jí patrně obhájí.

64
    Teď měli ale domácí velké štěstí. Defenziva Realu totiž zapomněla na McCormicka, který z dobré pozice hlavičkoval těsně mimo!

63
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Martín, přichází Moha.

61
    Domácí fotbalisté samozřejmě ještě více ožili a tlačí se znovu na polovinu Chelsea.

59
    Real Madrid právě vstřelil branku!
    Ještě ale rozhodně není konec! Domácí totiž snižují na 2:3, když se střela Péreze odrazila od břevna a nejrychleji reagující ÁLVAREZ LOHOBA hlavou dopravil míč do brány!

58
    Ve vápně Chelsea padl k zemi Alberto, avšak pokutový kop se nepíská a u balonu jsou hosté.

56
    Po centru z pravé strany se k hlavičce dostal Sterling, míč ale poslal nad bránu a gólman Ramos měl nyní štěstí.

53
    Hosté si dobře uvědomují, že po prvním poločase mají luxusní dvoubrankový náskok a nyní se nikam neženou.

52
    Z dvaceti metrů střílel po zemi Alberto, míč ale poslal mimo.

51
    Real má v úvodu druhé půle značnou územní převahu, hosté ale dobře brání.

49
    Domácí kopali Óscarem rohový kop, k ohrožení brány soupeře se ale nedostali.

48
    Také další přímý kop Óscara mířil na bránu, gólman Cumming byl ale pozorný a míč lapil.

47
    Hned v úvodu druhé půle dostal žlutou kartu za faul hostující Chalobah.

46
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Augusto Galván, přichází Lohoba.

46

Je za námi první poločas čtvrtfinále UEFA Youth League mezi domácím Realem Madrid a hostující Chelsea. Domácí fotbalisté začali lépe a již v 6. minutě se dostali do vedení, avšak hosté rychle zareagovali a v 19. minutě již vedli 2:1. Těsně před odchodem do kabin pak přidal svůj druhý gól v zápase Redan a Chelsea tak vede 3:1!

45+2
    45+2. REDAN - 1:3

45+2
    Toto je pro domácí již hodně zlé. Podobně jako při druhém gólu odcentroval z pravé strany James a ve vápně špatně hlídanému REDANOVI stačila lehká teč, která zamířila za záda gólmana Ramose – 1:3!

45+1
    Tak přeci jen, první poločas se bude nastavovat o dvě minuty.

45
    Míč proti noze na hranici vápna dostal nyní McCormick, svou ránu levačkou ale gólmana Ramose příliš nezaměstnal.

45
    Již se rozeběhla poslední minuta prvního poločasu. Vzhledem k plynulosti hry se moc nastavovat asi nebude.

43
    Už se zdálo, že se do nadějného protiútoku dostane Redan, jenže neměl rychlost, a tak se pokusil zakončit z hranice vápna. Jeho rána byla nepovedená a gólman Ramos v pohodě zasáhl.

41
    Z velké dálky zkusil štěstí aktivní Martín, míč ale poslal vysoko nad a odkopávat bude gólman hostů Cumming.

37
    Domácí mají nyní problémy dostat se za půlící čáru. Defenziva Chelsea zatím funguje velmi dobře.

35
    Teď ale musel rodící se brejk zastavit faulem za žlutou kartu Víctor Chust. Je to u půlící čáry, a tak může být domácí gólman Ramos v klidu.

35
    Domácí hrají hodně aktivně a všemožně se tlačí na polovinu soupeře.

33
    Z hranice vápna se pokoušel střílet Martín, trefil ale jen obránce a hosté se v pohodě ubránili.

32
    Domácí dlouze obléhali vápno soupeře, jenže až do zakončení se nedostali. Následně se sami vytlačili až skoro na půlící čáru a musí se pokoušet o pozvolnou kombinaci.

31
    Hosté se pochopitelně nikam neženou. Jejich protiútoky jsou ale nebezpečné a defenziva Realu se musí mít stále na pozoru.

29
    Hostující Redan nyní v souboji o balon loktem zasáhl soupeře a dostává žlutou kartu.

28
    Domácí jsou nyní dlouhé vteřiny u balonu, jenže k vápnu Chelsea se dostávají jen velmi obtížně.

27
    Důrazný St Clair poslal k zemi na levé straně hřiště Martína a balon budou mít domácí.

25
    Hosté nyní ve velké pohodě kontrolují své vedení. Nikam se neženou a svého soupeře do šancí nepouštějí.

23
    Do dalšího zakončení se dostal hostující James, gólman Ramos byl ale pozorný a míč za brankovou čáru nepustil.

20
    Domácí se hodně zlobili na rozhodčí, jejich verdikt ale nezměnilo a Redan se samozřejmě nepřiznal.
    19. REDAN - 1:2

19
    To jsou věci! Hosté vedou již 2:1, když se po centru Jamese z pravé strany prosadil REDAN. Je potřeba ale dodat, že míč do brány poslal rukou a tento gól s největší pravděpodobností platit neměl!

19
    Nebezpečný centr do vápna vyboxoval Ramos.

19
    Hosté jsou ale nyní v defenzivě pozorní a mladíky bílého baletu do zakončení nepouštějí.

17
    Domácí se samozřejmě snaží odpovědět. Jsou u balonu a hledají skulinku v defenzivě soupeře.
    14. Luke MCCORMICK - 1:1

14
    A je srovnáno! Hosté výborně zakombinovali na levém kraji hřiště, následně Redan parádně do vápna vyslal do šance LUKA MCCORMICKA, který překonal Ramose – 1:1!

12
    Útočného faulu se dopustil domácí César, z vlastní poloviny budou rozehrávat hosté.

9
    Nyní to byli přeci jen hosté, kteří se dostali k balonu. Jenže kromě centru v podání Sterlinga se k ničemu nedostali.

8
    Uvidíme, zda vstřelená branka odstartuje gólové hody. Každopádně u míče jsou nyní opět domácí.
    6. ÓSCAR - 1:0

6
    Ale pozor! Vše bylo nakonec úplně jinak. Do míče se pravačkou opřel ÓSCAR a perfektní ránou s pomocí břevna překonal bezmocného Cumminga! To byl krásný gól!

6
    Po faulu na Césara budou domácí kopat přímý kop ze zajímavé pozice. Je to střelecká pozice pro leváka.

5
    Zatím se nedá říct, že by jedno nebo druhé mužstvo bylo nějak aktivnější.

3
    Úvod zápasu je velmi opatrný. Je ale vidět, že oba celky jsou dobře fyzicky připravené a že se bude hrát hodně běhavý fotbal.

1

Hráči obou týmů jsou na trávníku, čtvrtfinálový zápas mezi Realem a Chelsea za pár chvil začne.

Real Madrid CF: Ramos – López, Álex Martín, Víctor Chust, Francisca García – Óscar, Martín (C), Miguel, Baeza Pérez – Alberto, César, Augusto Galván.
    Náhradníci: Diego Suarez – Moha, Blanco, Lohoba, Zekri, Ortega, Luengo.

Chelsea FC: Cumming – Sterling, Ampadu, Grant (C) – James, Maddox, Chalobah, Familio-Castillo – McCormick, Redan, St. Clair.
    Náhradníci: Bulka – Taylor-Crossdale, Colley, Da Silva, Gallagher, McEachran, Guehi.

Rozhodčí: Siebert – Häcker, Koslowski (všichni Německo).

Hezké středeční odpoledne. V rámci této online reportáže nás čeká zajímavý souboj v mládežnické Lize mistrů. Ve čtvrtfinálovém souboji o postup do závěrečného Final Four si to rozdají domácí Real Madrid a hostující Chelsea FC. Přestože se jedná "jen" o dorostenecké týmy, střetnou se dva velké kluby a očekávat se tak dá rozhodně zajímavý souboj.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Petr Bílek

Branky: 6. Óscar, 59. Lohoba – 14. McCormick, 19. Redan, 45+2. Redan, 90+5. Clair

Karty:   35. Chust (REA) – 29. Redan (CHE), 47. Chalobah (CHE), 90+4. McCormick (CHE)   68. Maddox (CHE)

Real Madrid: Ramos – López, Álex Martín, Víctor Chust, Francisca García – Óscar, Martín (C), Miguel, Baeza Pérez – Alberto, César, Augusto Galván.

Rozhodčí: Siebert – Häcker, Koslowski (všichni Německo)