Bohemians 1905 – Slavia 0:4 (kon.) | Karviná – Opava 1:4 (kon.) | Ostrava – Slovácko 3:2 (kon.)
Příbram – Teplice 3:0 (kon.) | Zlín – Pardubice 2:2 (3:1 po pen.) | Plzeň – Brno 1:4 (kon.)
Olomouc – Mladá Boleslav 1:0 (kon.)
Bohemians Praha 1905
0:4 (0:3)
SK Slavia Praha
Čtvrtek 15.03.2018, 10:30 • Uhřiněves • Celostátní liga staršího dorostu • 21. kolo

Ve druhé půli hosté přidali jednu branku a utkání končí 0:4. Následuje utkání mladších kolegů. (12:19:21)

90

88
    Fiala ještě hasí nebezpečí.

86
    Hra se pomalu blíží ke konci a domácí ve vápně nedokáží Markoviče prostřelit.

84
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Havránek, přichází Janoušek.

83
    Hosté už se nikam příliš neženou a střeží si svůj náskok.

80
    Žlutou kartu dostává Schneider (SK Slavia Praha).

77
    Klokani nepřestávají bojovat a stále se zkouší dostat do vápna.

74
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Hlinák, přichází Le Tuan.

71
    Slavia právě vstřelila branku!
    Z levé strany se do akce dostává MICHAL HÖNIG a je z toho další gól.

67
    Slavia se organizovaně ubránila a kombinuje.

66
    Po faulu na Farkaše jsou u míče hráči Bohemians.

63
    Výsledek stále beze změn, i přes veškerou snahu domácích.

57
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Azilinon, přichází Beňo.

55
    Markovič zasahuje ve vápně a srazil i Vlčka, ten musí být ošetřen

53
    Domácí bojují, kombinují a snaží se dostat do zakončení. Zatím bez úspěchu.

47
    Sešívaní hrozí z rohu, ale míč se mezi tři tyče nevešel.

46

První poločas je gólové jednoznačný, do druhé půle jdou hosté z vysokým náskokem.