Setúbal – Portimonense 1:1 (kon.)
Vitória FC Setúbal
1:1 (1:1)
Portimonense SC
Pátek 16.03.2018, 21:30 • Estádio do Bonfim, Setubal (kapacita: 18.694 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 27. kolo

To je ode mě všechno, s přáním hezkého zbytku pátečního večera se s Vámi loučím, na shledanou.

Máme za sebou utkání, které končí remízou 1:1. Obě branky padli už v prvním poločasu. Druhý poločas už velké fotbalové krásy nenabídl, spíše to byl jeden velký boj o každý metr trávníku. Body se tedy děli a každý z mužstev si připisuje bod, který v součtu může na konci sezony hrát důležitou roli.

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 4:1. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 16:21. (23:30:50)

90+4

90+4
    Po poslední nákopu hostí se domácí ubránili.

90+4
    Rozeběhla se nám poslední minuta utkání.

90+3
    Žlutou kartu dostává Šoja Nakadžima (Portimonense SC).
    90+3. Cristiano se předvedl proti hlavičce Denera.

90+3
    A další možnost hostů po první větší šanci z rohového kopu. Další hezký centr Soarese přistál na hlavě Denera, kterého vychytává Cristiano.
    90+2. Lucas vyslal nebezpečný dalekonosný projektil.

90+2
    K odraženému míči se dostal Lucas, který dalekonosnou střelu pořádně protáhl Ferreiru.

90+1
    Z rohového kopu opět větší vzrušení nepřišlo.

90
    Druhý poločas bude nastaven čtyři minuty.
    89. Centr Soareze skončil až u brankáře Cristiana.

89
    Centr Soarese nikdo nezasáhl a tak měl brankář plno práce, aby míč vyrazil na rohový kop.

88
    I střídající Marcel poznal jak vypadá na stadionu Setúbalu trávník zblízka po nedovoleném zákroku.

87
    Z něhož se sice bez starostí ubránili, ale míč nadále zůstává na kopačkách zeleno bílých.

86
    Nyní to jsou jen domácí, kteří se snaží něco v útočně fázi vymyslet. Po centru Semeda hosté blokují na rohový kop.