Buffalo – Toronto 2:5 (kon.) | NY Islanders – Washington 3:7 (kon.) | Philadelphia – Columbus 3:5 (kon.)
Montreal – Pittsburgh 3:5 (kon.) | Florida – Boston 3:0 (kon.) | St. Louis – Colorado 1:4 (kon.)
Winnipeg – Chicago 6:2 (kon.) | Arizona – Nashville 2:3 (kon.) | Los Angeles – Detroit 4:1 (kon.)
BK Mladá Boleslav
4:5 (1:1, 0:2, 3:2)
Piráti Chomutov
Pátek 16.03.2018, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • Play-out extraligy • 4. kolo

Z Mladé Boleslavi přejeme hezký večer a klidný víkend. Na počtenou. (19:42:06)

Na vyrovnání už ale Bruslařskému klubu nezbylo dost času, proto Středočeši těsně prohráli. Chomutov si tímto duelem definitivně pojistil účast v Tipsport extralize i pro příští sezónu, domácí naopak poprvé v play-out nezískali ani bod a poprvé prohráli.

59:56 Vladimír EMINGER - 4:5
    Zdroj: Hokejka TV

59:55
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Boleslavský tým se z power-play prosadil. Středočeši si vytvořili velký tlak přímo před gólmanem, přičemž puk za brankovou čáru dotlačil VLADIMÍR EMINGER. Asistence: Radan Lenc.

59:42
    Radan Lenc trefil z mezikruží gólmana.

59:30
    Boleslavští zkoušejí hru šest na čtyři, Dominik Groh je na střídačce.

59:30
    Na dvě minuty za krosček byl vyloučen Jakub Lauko (CHM). Ještě nás tedy čeká půl minuty přesilová hra.

59:24
    Domácí ve výhodě.

58:50

58:38
    Vhazuje se ve středním pásmu, Boleslavští dohrávají zkrácenou přesilovou hru.

58:38
    Utkání sleduje 1 089 diváků.

58:29

57:28
    V levém kruhu se nepovedlo Oscaru Flynnovi vystřelit.

56:50
    Středočeši měli šanci a následuje vyloučení na straně Pirátů. Za podražení dostal menší trest Ronald Knot (CHM). Už to vypadalo, že Severočeši odehrají zápas bez jediného vyloučeného hráče, v posledních minutách zápasu však přeci jen přišel ještě jeden trest. Hraje se čtyři na čtyři.

56:43
    Boleslavští vyhodili kotouč.

56:29
    Dominik Groh přerušil hru, Tomáš Urban (MBL) byl vykázán na dvě minuty za hákování.

56:18
    Hosté hrají v šesti a pokoušejí se usadit v pásmu.

56:12
    Výhoda pro Chomutov.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 11. Nahodil (J. Říha, Orsava), 41. Orsava (Kurka, Kotvan), 44. Najman (Lenc, P. Kousal), 60. Eminger (Lenc) – 4. Smejkal (Koblasa), 25. Knot (Vondrka), 27. Vondrka (Knot, Smejkal), 46. Sklenář (V. Růžička, Dietz), 51. Huml (Dietz)

BK Mladá Boleslav: Groh (Krofta) – Kotvan (A), Kurka, Eminger, Hrdinka, Dlapa, J. Říha, Bernad – Orsava, Nahodil, L. Volf – Pacovský (C), Urban, Flynn – Lenc (A), Najman, P. Kousal.
    Piráti Chomutov: Š. Lukeš (Tadeáš Dvořák) – Dietz, Knot, Trefný, Valach, Mrázek, Szathmáry, Grman – Koblasa, Smejkal, Vondrka (C) – Sklenář, V. Růžička, Skokan – Poletín, Huml (A), Vantuch – Lauko, Šťovíček, Hlava.

Rozhodčí: Lacina, Úlehla – Jindra, Polonyi

Diváci: 1 089