Buffalo – Toronto 2:5 (kon.) | NY Islanders – Washington 3:7 (kon.) | Philadelphia – Columbus 3:5 (kon.)
Montreal – Pittsburgh 3:5 (kon.) | Florida – Boston 3:0 (kon.) | St. Louis – Colorado 1:4 (kon.)
Winnipeg – Chicago 6:2 (kon.) | Arizona – Nashville 2:3 (kon.) | Los Angeles – Detroit 4:1 (kon.)
HC Dukla Jihlava
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
HC VERVA Litvínov
Pátek 16.03.2018, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Play-out extraligy • 4. kolo

Šedesát minut dnešního utkání je za námi. Drtivá většina fanoušků opouští stadion. Dnes ani nedojde k děkovačce, fanoušci jsou dnešním výsledkem zklamáni. Jedna věc je taktéž jasná, Dukla po dnešní prohře míří do baráže. Utkání rozhodl gól hostí v 38. minutě, když se v přesilovce trefil Sörvik. Domácí odehrávali závěrečných pět minut bez Hubáčka, který byl vyloučen po faulu na Mikúše. Z mé strany je to vše, s přáním příjemného víkendu se z Jihlavy loučí Tomáš Kalas. (19:47:27)

59:41
    Kantor rozehrál kotouč opět do rohu, navíc Jihlava byla vyhozena z pásma hosty.

59:27
    Dukla v šesti! Škarek jede na střídačku!

59:00
    Poslední minutu zahajuje Litvínov v držení puku. Nic nenasvědčuje nějakému dramatu.

58:18
    Hanzl najíždí do útočného pásma, ale kotouč ztratil záhy a opět musí Litvínov najet do pásma znovu.

57:32
    Dlouhé vyhození na Kantora a Anděl v rychlosti najížděl za účelem rozhodit brankáře, který si nedělal problémy a odpravil puk do rohu.

56:46
    Litvínov dohrává přesilovku po vyloučení Hubáčka, Černý velice dlouho drží kotouč na své holi.

56:28
    Rabbit jednu sekundu před vypršením trestu Černého zprava vystřelil na Kantora, ten si v klidu kotouč podržel.

55:34
    Verva vůbec nikam nespěchá a dohrává utkání v poklidu.

54:51
    Škarek původně chtěl přikrýt puk, ale neučinil tak a nahnal domácí do útoku.

54:29
    Ale pozor! Vyloučen je vzápětí Černý za držení protihráče a přesilovku hostí degradoval na zhruba dvouapůlminutovou.

54:20
    Pro Hubáčka utkání skončilo, stejně tak jako pro Mikúše, který si odnáší do kabiny ručník na obličeji. Fakticky tak rozhodl trochu i o tom, že Dukla zřejmě dnes bod neurve.

54:20
    Hubáček tvrdě dojel u mantinelu jednoho z hostí. Bude se vylučovat.

53:38
    Před brankou tlačil Diviš, ale byl odtažen pryč, což ve finále pomohlo Rabbitovi k lepší střele, ale tu taktéž Kantor chytá.

53:21
    Když už domácí předvedou nápor v útočném pásmu, tak se jim nedaří překonat Kantora. Dnes prostě není Dukle souzeno vstřelit kýženou trefu.

52:34
    Slovy několika pozorovatelů: „Je to jako čekání na smrt. Pomalé a nezáživné.“ Asi nějak tak se dá okomentovat dění na ledě.