Chrudim – Helas Brno 7:0 (kon.) | Sparta – Slavia 6:4 (kon.) | Interobal Plzeň – Svarog Teplice 5:4 (po pr.)
Litoměřice – Vysoké Mýto 6:1 (kon.)
SK Interobal Plzeň
5:4 (0:1) Stav série: 1:0
Svarog FC Teplice
Pátek 16.03.2018, 20:30Play off 1. futsal ligy • Čtvrtfinále

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.

Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům futsalu! Vítejte u sledování prvního čtvrtfinále futsalové ligy mezi SK Interobal Plzeň a Svarog FC Teplice. Zápas startuje ve 20:30.

Obrovským favoritem této čtvrtfinálové série je nepochybně domácí Interobal Plzeň. Dnešní domácí celek totiž po základní části skončil na druhé pozici za suverénní Chrudimí. Naopak Svarog skončil až na sedmé pozici.

Vzájemné zápasy v základní části

Plzeň – Svarog 9:3
    Svarog – Plzeň 4:9

Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Utkání během několika okamžiků započne.

00:01

00:10
    Domácí futsalisté obstarali výkop do dnešního utkání. Interobal se ihned vydal do útoku, ale obrana soupeře byla v úvodu pozorná.

00:29
    Plzeň se dostala do prvního zakončení. Domácí kapitán pálil z otočky, ale netrefil branku.

01:20
    Teplice zatím od úvodního výkopu skvěle brání. Jeden z hostů skvěle přistoupil k soupeři na pravé straně a odkopl míč do autu.

01:53
    Domácí celek se v defenzívě dopustil nedovoleného zákroku a sudí nařídil přímý kop pro Teplice.

02:26
    Hostující brankář nyní skvěle vyrazil ven z branky a odkopl balón do bezpečí před rozběhnutým soupeřem.

02:56
    Poprvé během utkání je v hale pořádný rozruch. Jeden z hostů totiž zastavil rozvíjející se akci Interobalu za cenu faulu.

03:45
    Nene rozehrál na vlastní polovině, jenže na jeho prudkou přihrávku nedosáhl nikdo ze spoluhráčů.

04:51
    David Hájek zkusil štěstí střelou ze střední vzdálenosti. Jeho pokus ale minul teplickou branku.

05:05
    Teplice zahrávaly rohový kop. Po pěkné souhře se hosté dokonce prodrali do zakončení, ale rána byla hodně nepřesná.

05:50
    Zakončení také na druhé straně! Střela takřka z poloviny hrací plochy prosvištěla vysoko nad břevnem.

06:15
    Zdeněk Kasýk vymyslel utajenou přihrávku na zadní tyč, kam spěchali hned dva domácí hráči, ale ani jeden z nich na balón nedosáhl.

06:45
    Obrovská šance Teplic! Nene krásnou přihrávkou před brankou oslovil spoluhráče, ale Němec se bleskově přesunul a tvrdou střelu vyrazil!

07:20
    Zatím sledujeme nesmírně bojovné utkání. Domácí Interobal je sice aktivnějším celkem, ale Teplice rozhodně nedávají kůži zadarmo.

08:08
    Nene se po levé straně vydal do samostatného průniku, obešel prvního soupeře, jenže další hráč Plzně jej obral o míč.

08:22
    Teplice právě vstřelily branku!
    Teplice se dostávají do vedení! Lucas Borges vybojoval míč na levé straně, krásnou přihrávkou našel CLAUDINHA a ten propálil domácího brankáře!
    08:22 CLAUDINHO - 0:1

09:10
    Plzeň se ihned po obdržení úvodní branky tlačí do útoku. Hosté však vybojovali míč a Michal Holý vyfasoval za faul žlutou kartu.

09:32
    Na hřišti se začínají projevovat emoce. Dalším faulem se provinil znovu domácí Michal Holý. Na podobné zákroky by si měl dávat pozor.

10:08
    Domácí futsalisté přeci jen zařadili vyšší rychlostní stupeň a usadili se na polovině soupeře. Teplice však skvěle brání.

10:23
    Také Plzeň zahrávala rohový kop. Hostující Nene si pohlídal náběh domácího soupeře a nechal míč propadnout do autu.

11:42
    Hostující Claudinho dostal další krásnou přihrávku na levou stranu, přehodil si míč na pravačku a vystřelil bodlem. Jeho pokus rozvlnil jen boční síť.

12:17
    Domácí fanoušci se po sporném souboji před brankou Teplic dožadovali odpískání faulu, jenže sudí nechává pokračovat ve hře.

13:12
    Claudinho málem vystihl rozehrávku domácích obránců! Autor dosud jediné branky však míč ukopl příliš daleko a už jej nedohnal.

13:45
    Interobal se v první půli takřka nemůže dostat do zakončení. Zadáci Teplic se skvěle pohybují a nedávají hráčům v modrém prostor.

14:12
    Hostující brankář vyrazil prudkou střelu jen před sebe, jenže nikdo z dotírajících futsalistů Plzně nedoklepl balón za brankovou čáru.

14:37
    Domácí celek si bere oddechový čas!

15:32
    Abrhám se před brankou Teplic pokusil o zakončení z otočky, jenže v pádu už netrefil balón a daroval jej soupeři.

16:09
    Domácím se nyní vůbec nepovedla rozehrávka. Prudká přihrávka mezi obránce Teplic prosvištěla až do zámezí.

16:22
    Štrajt si zpracoval vysokou přihrávku před branku soupeře a okamžitě se dostal do zakončení. Pravou nohou uklidil míč mimo tři tyče.

17:12
    Hostující brankář ukázal skvěle čtení hry, když vystartoval ven z branky a odkopl míč před dobíhajícím Vnukem.

18:02
    Nene se z ničeho nic zjevil před brankou Interobalu, jenže domácí brankář jeho přízemní střelu vykopl pravačkou!

18:23
    Další zakončení Teplic! Přízemní střela z pravé strany tentokrát minula branku.

19:15
    Na druhé straně musel zasahovat brankář Němec. Gólman Interobalu se vymrštil proti dělovce ze středu hřiště a vyrazil míč na roh.

19:35
    Havel střílel takřka z poloviny hřiště. Domácí brankář byl sice daleko ven z branky, ale míč prosvištěl nad břevno.

20:00

První poločas končí! Po úvodní dvacetiminutovce svítí na světelné tabuli poněkud překvapivé skóre! Favorizovaná Plzeň se totiž během první půle jen těžce dostávala přes obranu Teplic. Hosté byli velmi nebezpeční a z jedné šance udeřili! V deváté minutě otevřel skóre Claudinho! Teplice mohly dokonce přidat další branku, jenže Neneho vychytal skvělý Němec!

20:01

20:10
    Teplice obstaraly výkop do druhého poločasu dnešního utkání a okamžitě se tlačí do útoku. Plzeň to bude mít těžké.

21:15
    Jean obdržel přihrávku na pravou stranu, ale místo zakončení pokračuje v kombinaci se spoluhráče v zadní řadě. Hosté se nikam neženou.

21:50
    Interobal Plzeň právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno! Plzeň dotahuje skóre těsně po změně stran! Krásnou střelou ze střední vzdálenosti se prosadil TOMÁŠ VNUK!
    21:50 VNUK - 1:1

22:27
    Hostující trenér nabádá futsalisty Teplic k aktivitě. Herně nahoře je nyní domácí Plzeň, ale hosté cítí šanci na úspěch.

23:07
    Domácí hráči se po průniku střelce Vnuka dožadovali odpískání nedovoleného zákroku, ale píšťalka sudího mlčí.

23:25
    Plzeň se tlačí do útoku! Domácí celek se znovu probil do zakončení, jenže prudká střela minula branku.

23:36
    Plzeň během necelých dvou minut otáčí vývoj dnešního střetnutí! Po rohovém kopu se v nepřehledné situaci nejrychleji zorientoval JAN KŘEMEN a střelou k tyči poslal domácí celek do vedení!
    23:36 KŘEMEN - 2:1

24:39
    Nene diriguje rozehrávku Teplic na polovině Interobalu. Hráči Teplic jsou nyní jako opaření a vůbec se nemohou dostat do hry.

25:13
    Claudinho si krásně navedl míč na levačku a dokázal vypálit kolem obránce. Jeho dělovka však minula levou tyč.

25:42
    Hostující brankář využil skvělé práce svých spoluhráčů z defenzívy a bez větších problémů si došel pro balón.

26:17
    Na světě je další žlutá karta! Za faul na vlastní polovině ji dostává Jean.

26:33
    Brankář Němec musel zasahovat po rychlé akci Svarogu. Domácí gólman se rychle přesunul a technický pokus ukryl do rukavic.

27:02
    Hostující brankář chtěl překvapit obranu Plzně vysokým obloučkem, ale jeho pobídku nepochopil nikdo v černém dresu.

27:33
    Nene si po průniku do ofenzívy přehodil míč na levačku a nebezpečně vystřelil. Ani jeho rána nebyla přesná.

28:20
    Domácí se hnali do rychlého protiútoku, nicméně Tomáš Vnuk otálel se zakončením a zadáci Teplic se stačili vrátit.

29:06
    Nene se z pravé strany prosmýkl do střelecké pozice a tvrdě zakončil. Jeho pokus vyrazil domácí brankář na roh.

30:10
    Teplice jsou nyní aktivnějším celkem, jenže musí dávat pozor na zadní vrátka. Domácí Plzeň totiž podniká nebezpečné protiútoky.

30:29
    Drama pokračuje! Je znovu vyrovnáno! Teplice rozjely rychlou kombinaci na polovině Plzně. Domácí brankář první střelu sice vykopl, ale na dorážku CLAUDINHA už nedosáhl!
    30:29 CLAUDINHO - 2:2

31:04
    Plzeň už znovu vede! Domácí po faulu soupeře v těsné blízkosti branky zahrávali standardní situaci, kterou s přehledem proměnil MICHAL HOLÝ!
    31:04 HOLÝ - 3:2

32:20
    Nene diriguje rozehrávku Teplic na polovině Interobalu. Zadáci hostujícího celku si vyměňují krátké přihrávky.

33:10
    Zadáci hostujícího celku jsou sice v dobré pozici, jenže ani jeden z nich si zatím netroufl na zakončení. Plzeň skvěle brání.

33:37
    Domácí obrana nyní dostala dárek! Claudinho chtěl vyslat přihrávku mezi stopery, jenže podklouzl a odevzdal balón soupeři.

34:06
    Další skvělou kombinaci Teplic zastavil dobře postavený Holý, který zablokoval přihrávku z levé strany.

34:36
    Domácí futsalisté nyní vybojovali míč a uklidňují hru postupnou kombinací na vlastní polovině.

35:13
    Teplicím se v posledních minutách přestalo dařit! Domácí obránce proti soupeřům skvěle vystupují a nenechávají jim prostor.

36:03
    Nene se s míčem prosmýkl před branku Plzně a poroučel se k zemi. Rozhodčí i tentokrát nechává pokračovat ve hře.

36:33
    Teplice znovu kombinují před brankou Interobalu. Domácí futsalisté brání ze všech sil a nepouštějí soupeře do střeleckých pozic.

37:06
    Claudinho obdržel prudkou přihrávku na pravou stranu a pohotově zakončil. Jeho pokus placírkou prosvištěl kolem vzdálenější tyče!

37:37
    Hosté se dočkali vyrovnání! Domácí brankář střelu z úctyhodné vzdálenosti pouze vyrazil před sebe a dobře postavený MICHAL HULA už měl snadnou práci!
    37:37 HŮLA - 3:3

38:30
    Domácí hráči nyní vysoko napadají rozehrávku Teplic, jenže nikdo v modrém se nemůže dostat k balónu.

39:00
    Domácí brankář musel znovu zasahovat Prudkou dělovku z levé strany vyrazil mimo tři tyče!

39:24
    Hra je přerušena! Jeden z domácích hráčů zůstává ležet na palubovce a drží se za obličej! Uvidíme, zda bude pokračovat ve hře.

40:00
    Druhý poločas skončil.

Čtyřicet minut hry nám o vítězi dnešního utkání nerozhodlo! Mnohem blíže měla k vítězství domácí Plzeň, jenže Teplice necelé tři minuty před koncem dokázaly vyrovnat! Nyní nás tedy čeká prodloužení, které bude trvat dvakrát pět minut.

40:01
    Začal první poločas prodloužení.

40:10
    Teplice obstaraly výkop do první části prodloužení. Na vysokou přihrávku nedosáhl nikdo v černém.

40:32
    Nene chtěl rozběhnout spoluhráče po levém křídle, jenže nikdo v černém dresu na jeho pobídku nedosáhl.

41:21
    Rozhodčí si všiml útočného faulu jednoho z domácích hráčů a nařídil přímý kop ve prospěch Teplic.

42:06
    Holý tečoval prudkou přihrávku těsně před brankou, jenže hostující brankář se skvěle roztáhl a vykopl míč mimo tři tyče.

42:44
    V prodloužení zatím sledujeme hodně opatrný obraz hry. Ani jeden z celků se nikam netlačí.

43:18
    Křemen střílel po pěkné přihrávce na pravou stranu, jenže nikdo v černém mu nepřišel pomoci.

44:02
    Křemen tentokrát hledal spoluhráče před brankou, nicméně nikdo v modrém na jeho pobídku nedosáhl a míč propadl do autu.

44:25
    Na druhé straně se do zakončení tlačil Claudinho, ale Havel se mu včas položil pod nohy a srazil míč do autu.

45:00
    První prodloužení skončilo.

45:01
    Začalo druhé prodloužení.

45:15
    Hosté se hned v úvodu druhé části prodloužení usadili na polovině Interobalu a snaží se kombinovat s míčem.

46:12
    Nene chtěl zakončit ze středu hrací plochy, jenže do střely před ním padl obránce a prudkou ránu zablokoval.

46:43
    Teplice se dostávají do vedení! LUCAS BORGES se z levé strany protlačil před branku a našel mezírku mezi brankářem a brankovou konstrukcí!

47:26
    Plzeň se ihned tlačí do zakončení, jenže zadáci Teplic nyní zahustili prostor před brankou a nepouštějí domácí celek do zakončení.

47:53
    Jenže hostům vedení dlouho nevydrželo! MICHAL HOLÝ dostal přihrávku do středu, krásně se zbavil strážce a přízemní dělovkou vyrovnal!

48:41
    Plzeň se v závěru prodloužení snaží o rozhodnutí, nicméně Teplice dnes cítí šanci na úspěch a srdnatě bojují.

49:13
    Holý se mohl stát hrdinou, jenže v kritický moment nechal míč za sebou a už nedokázal zamířit mezi tři tyče!

49:14
    Žlutou kartu dostává Holý (SK Interobal Plzeň).

49:59
    Plzeň udeřila v samotném závěru a rozhoduje o svém vítězství! Po rohovém kopu se do míče opřel MICHAL ŠTRAJT a rozhodl o výhře Plzně!

Je konec! Plzeň nakonec zvládla druhou polovinu prodloužení o něco lépe a v sérii se ujímá vedení 1:0 na zápasy! Teplice se sice dostaly do výhody zásluhou Borgese, jenže o minutu později vyrovnal Michal Holý! Vše už směřovalo k penaltovému rozstřelu, ale v poslední vteřině domácí celek přeci jen strhnul výhru na svou stranu!

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc! (22:37:00)

Tomáš Kubečka

Branky: 22. Vnuk, 24. Křemen, 32. Holý, 48. Holý, 50. Štrajt – 9. Claudinho (Borges), 31. Claudinho, 38. Hůla, 47. Borges

Karty:   10. Holý (PLZ), 50. Holý (PLZ) – 27. Jean (STP)

SK Interobal Plzeň: Sláma, Štverák, Holý, Mizar, Havel, Abrham, Křemen, Štrajt, Vnuk, Slavík, Kunstner, Němec, Bartůněk
    Svarog FC Teplice: Baran, Kasal, Jean, Nene, Claudinho, Hůla, Kunzl, Borges, Kudrna, Kulhánek

Rozhodčí: Vaněk, Vodrážka