Chrudim – Helas Brno 7:0 (kon.) | Sparta – Slavia 6:4 (kon.) | Interobal Plzeň – Svarog Teplice 5:4 (po pr.)
Litoměřice – Vysoké Mýto 6:1 (kon.)
SK Interobal Plzeň
5:4 (0:1) Stav série: 1:0
Svarog FC Teplice
Pátek 16.03.2018, 20:30Play off 1. futsal ligy • Čtvrtfinále

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc! (22:37:00)

Je konec! Plzeň nakonec zvládla druhou polovinu prodloužení o něco lépe a v sérii se ujímá vedení 1:0 na zápasy! Teplice se sice dostaly do výhody zásluhou Borgese, jenže o minutu později vyrovnal Michal Holý! Vše už směřovalo k penaltovému rozstřelu, ale v poslední vteřině domácí celek přeci jen strhnul výhru na svou stranu!

49:59
    Interobal Plzeň právě vstřelil branku!
    Plzeň udeřila v samotném závěru a rozhoduje o svém vítězství! Po rohovém kopu se do míče opřel MICHAL ŠTRAJT a rozhodl o výhře Plzně!

49:14
    Žlutou kartu dostává Holý (SK Interobal Plzeň).

49:13
    Holý se mohl stát hrdinou, jenže v kritický moment nechal míč za sebou a už nedokázal zamířit mezi tři tyče!

48:41
    Plzeň se v závěru prodloužení snaží o rozhodnutí, nicméně Teplice dnes cítí šanci na úspěch a srdnatě bojují.

47:53
    Jenže hostům vedení dlouho nevydrželo! MICHAL HOLÝ dostal přihrávku do středu, krásně se zbavil strážce a přízemní dělovkou vyrovnal!

47:26
    Plzeň se ihned tlačí do zakončení, jenže zadáci Teplic nyní zahustili prostor před brankou a nepouštějí domácí celek do zakončení.

46:43
    Teplice právě vstřelily branku!
    Teplice se dostávají do vedení! LUCAS BORGES se z levé strany protlačil před branku a našel mezírku mezi brankářem a brankovou konstrukcí!

46:12
    Nene chtěl zakončit ze středu hrací plochy, jenže do střely před ním padl obránce a prudkou ránu zablokoval.

45:15
    Hosté se hned v úvodu druhé části prodloužení usadili na polovině Interobalu a snaží se kombinovat s míčem.

45:01
    Začalo druhé prodloužení.

45:00
    První prodloužení skončilo.

44:25
    Na druhé straně se do zakončení tlačil Claudinho, ale Havel se mu včas položil pod nohy a srazil míč do autu.

44:02
    Křemen tentokrát hledal spoluhráče před brankou, nicméně nikdo v modrém na jeho pobídku nedosáhl a míč propadl do autu.

43:18
    Křemen střílel po pěkné přihrávce na pravou stranu, jenže nikdo v černém mu nepřišel pomoci.

42:44
    V prodloužení zatím sledujeme hodně opatrný obraz hry. Ani jeden z celků se nikam netlačí.

42:06
    Holý tečoval prudkou přihrávku těsně před brankou, jenže hostující brankář se skvěle roztáhl a vykopl míč mimo tři tyče.

Tomáš Kubečka

Branky: 22. Vnuk, 24. Křemen, 32. Holý, 48. Holý, 50. Štrajt – 9. Claudinho (Borges), 31. Claudinho, 38. Hůla, 47. Borges

Karty:   10. Holý (PLZ), 50. Holý (PLZ) – 27. Jean (STP)

SK Interobal Plzeň: Sláma, Štverák, Holý, Mizar, Havel, Abrham, Křemen, Štrajt, Vnuk, Slavík, Kunstner, Němec, Bartůněk
    Svarog FC Teplice: Baran, Kasal, Jean, Nene, Claudinho, Hůla, Kunzl, Borges, Kudrna, Kulhánek

Rozhodčí: Vaněk, Vodrážka