Mladá Boleslav – Slovácko 1:1 (kon.) | Ostrava – Dukla Praha 1:2 (kon.) | Jihlava – Jablonec 0:4 (kon.)
Sparta – Slavia 3:3 (kon.) | Olomouc – Karviná 1:1 (kon.)
FC Baník Ostrava
1:2 (0:1)
FK Dukla Praha
Sobota 17.03.2018, 15:00 • Městský stadion, Ostrava-Vítkovice • HET liga • 21. kolo

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký zbytek dne a u dalších on-line přenosů na počtenou. (17:05:58)

Je konec! V prvním poločase se dokázala prosadit pouze Dukla, která se zásluhou Patrika Brandnera dostala do vedení, které udržela až do přestávky.
    Ve druhé půli se sice Ostrava snažila o srovnání, avšak namísto toho inkasovala podruhé. V 67. minutě překonal Ondřej Kušnír střelou z malého vápna Laštůvku podruhé. Ostrava se i po dvou neuznaných brankách kvůli ofsajdu tlačila vpřed a kontaktní branku se jí nakonec povedlo vstřelit v 91. minutě. To Pazderův centr zužitkoval Milan Baroš. Jenže na další přesný zásah se už Slezané nemohli a utkání prohráli 2:1. Tím si velmi výrazně zavařili a zkomplikovali cestu za záchranou.

Milan Baroš ještě po skončení utkání běžel za pomezním sudím, aby mu řekl pěkně od plic svůj názor a domácí realizační tým měl co dělat, aby svého kapitána udržel.

90+6

90+6
    Jenže centr de Azeveda Dukla s menšími problémy zažehnala a následný brejk Dukly zastavil právě de Azevedo rukou a je rozhodnuto.

90+5
    Laštůvka vyběhl daleko z brány a jeho odkop nechala hostující obrana propadnout míč za sebe, načež byl faulován de Azevedo. Resulutuje z toho poslední přímý kop, na který jde i domácí brankář.

90+4
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Patrik Brandner, přichází David Douděra.

90+3
    A mohlo být srovnáno! Na centr z levé strany se snažila dosáhnout hned trojice hráčů Ostravy, avšak ani jeden z nich ve skluzu balon nezasáhl.

90+3
    Ostrava je nyní nastěhovaná v okolí vápna Dukly, která se brání ze všech sil. Rada vyboxoval další nabídku, ale tak Ostravy pokračuje.
    90+1. Milan BAROŠ - 1:2

90+1
    Baník právě vstřelil branku!
    Tak že by přeci jen drama? Centr Lukáše Pazdery na přední tyči netrefil Tomáš Poznar, nicméně za ním už MILAN BAROŠ dokázal balon i přes bránícího Kušníra dostat do sítě a uživit tak jakési naděje Baníku alespoň na bod.

90
    Jan Laštůvka v pohodě lapil Procházkovu malou domů a Ostrava se může ještě pokusit alespoň o kosmetickou úpravu, jelikož se bude nastavovat 5 minut.

89
    Holenda nyní střežil míč u rohového praporku až mu ho nakonec upálili do zámezí domácí fotbalisté.

89
    Podaný to nyní udělal velmi dobře, když vybojoval autového vhazování na Procházkovi s Diopem.

88
    Ten sice Baník dokázal nakonec ubránit, ale mnoho času mu už nezbývá na případné srovnání či korekci stavu.

88
    Mizerný centr de Azeveda v pohodě stáhl ze vzduchu do svých rukavic Filip Rada a Dukla může pelášit do protiútoku.

87
    Střela Milana Baroše z pravé strany vápna byla zastavena prvním bránícím hráčem a Dukla se i tomto případě ubránila.

86
    Psyché musel velmi rychle spěchat dozadu. Situaci však zvládl, když zapojil do hry i brankáře Laštůvku.