Mladá Boleslav – Slovácko 1:1 (kon.) | Ostrava – Dukla Praha 1:2 (kon.) | Jihlava – Jablonec 0:4 (kon.)
Sparta – Slavia 3:3 (kon.) | Olomouc – Karviná 1:1 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
0:4 (0:3)
FK Jablonec
Sobota 17.03.2018, 15:00 • Stadion v Jiráskově ulici, Jihlava • HET liga • 21. kolo
    59. Lukáš MASOPUST - 0:4

59
    Jablonec právě vstřelil branku!
    Klíma poblíž poloviny hřiště přišel o míč a Vysočina za to draze zaplatila. Hosté se dostali do útoku po levé straně, Jan Chramosta posunul míč na LUKÁŠE MASOPUSTA, který svým druhým gólem zvyšuje náskok svého celku.
    41. Tomáš HOLEŠ - 0:3

41
    Domácí pár minut před poločasem inkasují potřetí. Nový si špatně ve vápně zpracoval míč, propustil jej za sebe na TOMÁŠE HOLEŠE, který střelou na vzdálenější tyč překonal Rakovana.
    14. Lukáš MASOPUST - 0:2

14
    Vladimir Jovović se protáhnul po levé straně, ve vápně předložil míč LUKÁŠI MASOPUSTOVI, který neměl problém překonat Rakovana podruhé.
    9. Martin DOLEŽAL - 0:1

9
    A hosté jdou v Jihlavě do vedení. Vladimir Jovović z levé strany poslal míč do vápna a MARTIN DOLEŽAL bez problémů překonal zkoprnělého Rakovana a domácí poprvé na jaře prohrávají.

Jaroslav Wollmann

Hledáme zpravodaje pro tým FK Jablonec. Více informací zde.

Branky: 9. Doležal (Jovović), 14. Masopust (Jovović), 41. Holeš, 59. Masopust (Chramosta)

Karty:   76. Schumacher (JIH)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 3:5. Rohy: 1:4.
    FC Vysočina Jihlava: Rakovan – Nový (70. Popović), Tlustý (C), P. Buchta, Schumacher – Fulnek, Levin, Urblík (57. N. Daníček), Holík – Dvořák, D. Ikaunieks (24. Klíma).
    Náhradníci: Valeš – Popović, N. Daníček, Klíma, Mara, Opluštil, Nerad.

FK Jablonec: V. Hrubý – Holeš, Pernica (C), Lischka, Zelený – V. Kubista – Masopust (88. Janković), Trávník (72. Považanec), Jovović (79. Matěj Hanousek) – Doležal, Chramosta.
    Náhradníci: Hanuš – Matěj Hanousek, Piroch, Jaroslav Diviš, D. Breda, Janković, Považanec.

Rozhodčí: Proske – Myška, Horák