Rapid – Wolfsberger 5:1 (kon.) | Sturm Graz – Rheindorf Altach 1:0 (kon.) | St. Pölten – Admira 1:2 (kon.)
Linz – Mattersburg 3:1 (kon.)
SK Sturm Graz
1:0 (1:0)
SC Rheindorf Altach
Sobota 17.03.2018, 18:30 • UPC-Arena, Graz • Rakouská Bundesliga • 27. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (20:35:04)

Sledovali jsme utkání mezi Sturmem Graz a Altachem, které skončilo podle očekávání výhrou domácích. Konkrétně vyhráli 1:0 díky báječné střele Alara, který jim zařídil další body do tabulky. Sturm zůstává na druhém místě, které mu nejspíš do konce sezóny i zůstane, Altach je dál suverénně osmý.

90+3

90+2
    Střídání v týmu SK Sturm Graz: ze hřiště odchází Deni Alar, přichází Jakob Jantscher.

90
    Rozhodčí Oliver Drachta se rozhodl, že nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Altach je na míči. Co vymyslí?

88
    Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Patrick Salomon, přichází Valentino Müller.

87
    Hostující trenér bude naposled střídat.

86
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Grbič.

85
    Rohový kop pro domácí Sturm.

84
    Domácí fanoušci ženou svůj celek k velmi důležité výhře.

83
    Altach se moc snaží, jenže v deseti jim to moc nejde.

82
    Střídání v týmu SK Sturm Graz: ze hřiště odchází Peter Zulj, přichází Sandi Lovric.

81
    Domácí trenér bude podruhé v utkání střídat.

80
    Posledních deset minut hry a domácí stále vedou nejtěsnějším možným výsledkem, tedy 1:0.

79
    Altach se snaží kombinovat na útočné polovině, nicméně v deseti hráčích to jde těžko.

78
    Žlutou kartu dostává Philipp Netzer (SC Rheindorf Altach).

77
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující brankář Martin Kobras.

76

75
    Do ofsajdového postavení se dostal domácí Alar.

74
    Christian Gebauer se vydal na útočný výlet, byl kousek od pokutového území Sturmu, jenže zde neměl nikoho ze spoluhráčů a tak o míč přišel.

73
    Útočným faulem se provinil Aigner.

72
    Střídání v týmu SK Sturm Graz: ze hřiště odchází Bright Osagie Edomwonyi, přichází Emeka Eze.

71
    Domácí kombinují kolem pokutového území Altachu, který vypadá hodně demotivovaně.

70
    Louis Ngwat-Mahop totálně nezvládá emoce a výrazně oslabuje svůj celek.
    69. Fanoušci vyloučenému Louisovi Ngwatovi-Mahopovi zpívali na cestu do kabin "auf Wiedersehen, auf Wiedersehen"!

69
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Louis Ngwat-Mahop (SC Rheindorf Altach).

68
    Žlutou kartu dostává Louis Ngwat-Mahop (SC Rheindorf Altach).

67
    Sturm drží míč na své polovině hřiště a čeká na chybu Altachu.

66
    Útočným faulem se provinil domácí Bright Osagie Edomwonyi.

65
    V druhém poločase jsme svědky vyrovnaného průběhu. Sturm má štěstí, že dokázal vstřelit branku.

64
    Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Stefan Nutz, přichází Hannes Aigner.

62
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Lienhart.

61
    Z tlaku vytěžili domácí rohový kop.

60
    Po hodině utkání stále vede domácí Graz 1:0 po dobrém zakončení Alara.

59
    Domácí kombinují kolem pokutového území Altachu, kde si přihrávají ze strany na stranu.

58
    Altach je očividně při chuti a domácí Sturm to bude mít ještě hodně těžké.

57
    Ten hledal Netzera, jenže ten byl pohlídán. Navíc se píská útočný faul jednoho z hráčů v červeném.

56
    Po dobré práci Grbiče vybojoval Altach rohový kop.

55
    Stále domácí tým velice pomalu přihrává, na kvalitě hry to vůbec nepřidá.

54
    Sturm uzmul míč a přihrává si s ním na polovině hřiště.

52
    Domácí jsou snad ještě v kabině, zatím je Altach lepší.

51
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí Koch.

50
    Rohový kop pro hostující celek.

49
    Hosté stále kombinují kolem půlicí čáry.

48
    Hosté jsou aktivnější než v druhém poločase, nicméně stále to má Sturm pod kontrolou.

47
    Hostující trenér Schmidt posiluje útočnou fázi hry.

46
    Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Yusuf Otubanjo, přichází Adrian Grbic.

46

Sledovali jsme první poločas mezi Sturmem Graz a Altachem, který skončil výhrou domácích 1:0, když se v 16.minutě prosadil nejlepší střelec domácích Alar. Celý poločas byli domácí jednoznačně lepší a naprosto zaslouženě vedou, obraz hry je ovšem většinou nudný, tak snad se to v druhé periodě zlepší.

Druhý poločas začne zhruba za patnáct minut.

45

44
    Sturm drží balon na své polovině a čeká na konec první půle.

43
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí Marešič.

42
    Altach se vydal na útočný výlet a vybojoval rohový kop.
    40. Sturm měl pět minut před přestávkou obrovskou šanci!

40
    Posledních pět minut prvního poločasu a Sturm stále vede 1:0 nad Altachem zásluhou Alara, neboť Potzmann nedokázal překonat hostujícího brankáře Kobrase.

39
    Stále stejný obrázek hry. Sturm tlačí a Altach se jen tak tak brání.

38
    Graz je už u míče a opět si přihrává jakoby hráli házenou.

37
    Louis Ngwat-Mahop dokázal vybojovat faul lehce za polovinou hřiště.

36
    Stále se hosté pokoušejí o uklidnění situace, aby nabrali čerstvé síly do dalších minut.

35
    Altach kombinuje na své polovině hřiště.

34
    Velká šance domácích! K zakončení se dostal Stefan Hierländer, jenže jeho pokus efektivně zblokoval Netzer.

33
    Alar vyhrál další hlavičkový souboj a podržel tak míč, domácí obránci si mohou odpočinout.

31
    Christian Gebauer se pokusil o únik, jenže byl sám a logicky tak ztrácí balon.

30
    PO třetině utkání stále vede domácí Sturm 1:0 po fantastické práci Alara.

29
    Domácí trenér Vogel nemůže být spokojen, protože většina domácích akcí končí za brankovou čarou nějakou nepřesností.

28
    Graz hraje zatím velice účelně i úsporně. Zkrátka jsi jdou tou nejlehčí cestou pro tři body. Uvidíme, zda se jim to podaří.

27
    Nedovoleným zákrokem se prezentoval domácí James Jeggo.

25
    Nepřesnou rozehrávko use prezentoval domácí Koch.

24
    Hosté se po dlouhé době dostali dlouhodobě k míči a jenom proto, že Sturm nenapadá.

23
    Domácí fanoušci v UPC Aréně vytvářejí parádní atmosféru a pomáhají svým oblíbencům ke kvalitnímu výkonu.

22
    Altach se stále nemůže otrkat. Sturm naprosto dominuje.

21
    O dalekonosnou střelu se pokusil Thorsten Röcher, jenže jeho pokus ohrozil více fanoušky za brankou než brankáře Altachu.

20
    Lukas Spendlhofer se dostal k zakončení, jenže jeho drobné líznutí míče skončilo mimo bránu Kobrase.

19
    Volný přímý kop po faulu Louise Ngwat-Mahopa, který zajel do Jegga.

18
    Sturm je dál aktivní a chce přidávat další branky.

17
    Deni Alar potvrzuje, že je suverénně nejlepší střelec svého celku, který táhne za velmi dobrým umístěním.
    16. Deni ALAR - 1:0

16
    Sturm Graz právě vstřelil branku!
    Autorem branky je DENI ALAR, který dokázal dobře zpracovat míč a poté ho zkušeně posunout za KObrase, který neměl nárok.

15
    Altach se trvale nemůže dostat k míči, protože domácí neustále napadají hostující hráče.

14
    O dlouhý míč se pokusil Dario Maresic, jenže Alar se nedokázal prosadit přes připraveného Zecha.

12
    Stále nic moc průběh utkání. Velice by tomu prospěl nějaký gól.

11
    Sturm nadále drží balon, jenže neví co s ním.

10
    Nepřesná přihrávka Stefana Hierländera končí za brankovou čarou. Martin Kobras bude odkopávat od brány.

9
    Peter Zulj se krásným způsobem dostal k zakončení, nicméně jeho pokus úspěšně zblokoval Netzer.

8
    Peter Zulj nasadil krásné jesle Gebauerovi, jenže poté ztroskotal na přihrávce pro Alara, který je nejlepší střelec týmu.

7
    Graz je zatím aktivnější, Altach má nohy snad ještě v autobuse.

6
    Thorsten Röcher se nedokázal dostat přes dobře postaveného Nutze a tak pro jistotu přihrál zpět na své obránce.

5
    Sturm se opět nedokázal probít přes val Altachu, nicméně nadále je u míče.

4
    Do ofsajdového postavení se dostal hostující Yusuf Otubanjo.

3
    Hráči Altachu se dožadovali rohového kopu, jenže rozhodčí Drachta jednoznačně píská odkop od brány.

2
    Na zemi ležel domácí Jeggo, který se držel za levý stehenní sval.

1
    Sturm oblékl bílé dresy, Altach červené.

1

SK Sturm Graz: Siebenhandl – Potzmann, Maresic, Spendlhofer, Koch – Röcher, Hierländer, Jeggo, Zulj – Edomwonyi, Alar.
    Náhradníci: Schützenauer – Eze, Huspek, Schrammel, Lovric, Jantscher, Schulz.

SC Rheindorf Altach: Kobras – Honsak, Netzer, Zech, Lienhart – Oum Gouet, Salomon – Gebauer, Ngwat-Mahop, Nutz – Otubanjo.
    Náhradníci: Lukse – Aigner, Grbic, Müller, Nussbaumer, Tartarotti.

04.03.17 Sturm Graz-Altach 3 : 0

Altach se nachází na osmém místě desetičlenné Típico Bundesligy. Na svém kontě mají 31 bodů za osm výher a sedm remíz. Na poslední St.Polten mají náskok již 21 bodů, což znamená stoprocentní setrvání v nejvyšší soutěži. Skóre mají záporné 27:33. Z posledních pěti utkání získali pět bodů za výhru a dvě remízy. Nejlepší střelec týmu je s osmi góly Aigner.

Sturm Graz se momentálně nachází na druhém místě soutěže. Na svém kontě mají 51 bodů za šestnáct výher a tři remízy. Na první Salcburk ztrácí již osm bodů. Skóre mají kladné 48:33. Z posledních pěti utkání získali sedm bodů za dvě výhry a remízu. Nejlepší střelec týmu je s jedenácti góly rakouský útočník Alar.

Hezký den u sledování 27.kola nejvyšší rakouské soutěže! V dnešním kole se představí domácí Sturm Graz, který vyzve Altach. Utkáním vás provede Ondřej Klos.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.