Rapid – Wolfsberger 5:1 (kon.) | Sturm Graz – Rheindorf Altach 1:0 (kon.) | St. Pölten – Admira 1:2 (kon.)
Linz – Mattersburg 3:1 (kon.)
SK Rapid Vídeň
5:1 (3:0)
RZ Pellets Wolfsberger AC
Sobota 17.03.2018, 16:00 • Ernst-Happel-Stadion, Vídeň • Rakouská Bundesliga • 27. kolo

A je konec dnešního zápasu, domácí celek zvítězil o tři branky. Hodně se činil hlavně Veton Berisha, který se prosadil hned dvakrát, nejprve po skvělé přihrávce a poté výstavně vymetl pravou šibenici branky. V deváté minutě dal první gól zápasu Giorgi Kvilitaja, když se trefil do levého dolního rohu z penaltového puntíku.Druhý poločas byl rovněž poměrně bohatý na góly, padly dvě branky. Nejprve vedení zvýšil Kvilitaja, ten si deset minut před koncem dokázal vstřelit vlastní gól při rohovém kopu. Ten samý útočník v poslední minutě ještě poupravil skóre a vystřílel si tak hattrick v dnešním utkání. Více se už nestalo. To je z dnešního přenosu vše, přeji příjemný podvečer. (17:47:47)

90+1
    89. Giorgi KVILITAJA - 5:1

89
    Rapid právě vstřelil branku!
    Tak a ještě jedna branka domácího celku, po rychlé akci se do samostatného úniku dostal GIORGI KVILITAJA, který má dneska opravdu svůj den, svoji akci zakončil ránou do pravé šibenice a stříli tak dneska hattrick.

88
    Zápas se už jen dohrává a ani jeden z celků se už nikam nehrne.

87
    Střídání v týmu RZ Pellets Wolfsberger AC: ze hřiště odchází Stephan Palla, přichází Mihret Topcagic.

86
    K ráně v malém vápně se dostal Bernd Gschweidl. Útočník se nejprve zbavil svého soupeře a poté ohrozil brankáře, ten poslal míč před sebe a vedl si tedy hodně dobře.

84
    V posledních minutách se toho už moc neděje, domácí už jen kombinují u své branky.

82
    Vhazování pro domácí celek.

81
    Žlutou kartu dostává Saša Jovanović (RZ Pellets Wolfsberger AC).
    79. Giorgi KVILITAJA - 4:1

79
    Wolfsberger právě vstřelili branku!
    Přece jen se dočkali i hosté, Wolfsberger měl výhodu rohového kopu, následný centr skončil na hlavičce jednoho z útočníků, poté se míč odrazil od Giorgiho Kvilitaji, který si vstřelil vlastní gól.

78
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Dejan Ljubičić, přichází Steffen Hofmann.

77
    Autové vhazování pro hostující celek.

76
    Bernd Gschweidl se dostal ke střele v pokutovém území, jeho rána byla zblokovaná a bude z toho rohový kop.

75
    Volný kop pro hostující celek.

74
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Thomas Murg, přichází Tamás Szántó.

73
    Rohový kop pro hosty. Mezitím se na hřiště vrací Majeed Ashimeru, který léčil zranění.

72
    Richard Strebinger si vyběhl ze své branky a poslal míč na autové vhazování.

Marek Jašek

Branky: 9. Kvilitaja (pen.), 26. Veton Berisha, 30. Veton Berisha, 50. Kvilitaja, 89. Kvilitaja – 79. Kvilitaja (vla.)

Karty:   41. M. Hofmann (RVI), 43. Bolingoli-Mbombo (RVI) – 8. Sollbauer (WAC), 45. Palla (WAC), 52. Offenbacher (WAC), 54. Ashimeru (WAC), 81. Jovanović (WAC)

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 2:2. Rohy: 3:8. Ofsajdy: 8:1. Fauly: 12:15.
    SK Rapid Vídeň: Strebinger – Bolingoli-Mbombo, Galvão, M. Hofmann, Thurnwald – Ljubičić (78. S. Hofmann), Petsos – Veton Berisha, Murg (74. Szántó), Schaub – Kvilitaja.
    Náhradníci: Knoflach – Auer, S. Hofmann, Schobesberger, Schwab, Sonnleitner, Szántó.

RZ Pellets Wolfsberger AC: Kofler – Igor, Drescher, Sollbauer (36. Jovanović) – Palla (87. Topcagic), Offenbacher, Ashimeru, Frieser – Gschweidl, Flecker – Orgill.
    Náhradníci: Dobnik – Jovanović, Ouedraogo, Ranacher, Topcagic, Wernitznig.

Rozhodčí: Gishamer S. (Aut)