Freiburg – Stuttgart 1:2 (kon.)
SC Freiburg
1:2 (0:1)
VfB Stuttgart
Pátek 16.03.2018, 20:30 • Schwarzwald-Stadion, Freiburg • Německá Bundesliga • 27. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:47:06)
    Touto výhrou natáhl Stuttgart sérii neporazitelnosti na sedm utkání

Utkání sledovalo 24 000 diváků.

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 3:4. Rohy: 1:3. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 12:10.

Utkání je u konce a body míří do Stuttgartu. Ten po přestávce musel odolávat náporu domácích, což se mu dařilo do 53. minuty, kdy se parádním obloučkem přes gólmana prosadil Nils Petersen. Freiburg i nadále tlačil, snažil se o obrat ve skóre, ale nakonec se radovali hosté. V 75. minutě si na Beclův centr naběhl Mario Gómez a nadvakrát dostal míč za Schwolowa. Dal tak dnes svůj druhý gól, který se nakonec ukázal i jako vítězný. Stuttgart vyhrál 1:2 a je na osmém místě se ziskem 37 bodů. Freiburgu patří 14. místo s 30 body.

90+4

90+4
    Zieler měl trochu problémy se zpracováním centru, dotíral na něj Söyüncü a ten pak také naznačoval sudímu, že by se měl pískat roh, neboť gólman se s míčem dostal mimo hrací plochu. Žádost úspěch neměla, rozehrává se od hostující brány.

90+3
    Insúa s Kamińskim odvrátili centr domácích, odkop mířil až na druhou polovinu.

90+2
    Hosté drží míč na soupeřově polovině, to jim maximálně vyhovuje, nemají důvod se bezhlavě hnát do útoku

90+1
    Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Santiago Ascacibar, přichází Orel Mangala.

90
    Budou se nastavovat tři minuty.

89
    Zieler rozehrává od vlastní branky a samozřejmě s tím kdovíjak nepospíchá.

88
    Kamiński hlavou odvrátil centrovaný míč, hosté už míří co nejdál od vlastního pokutového území.

87
    Mohlo ale udeřit na druhé straně. Insúa zleva našel Gentnera a jeho technická střela zpoza šestnáctky prolétla jen kousek vedle Schwolowovy brány.

86
    Stuttgart už v posledních minutách pouze brání, v pevném bloku hájí pokutové území.

85
    Günter poslal do pokutového území slušný centr, na vysoký míč si naskakovalo hned několik hráčů, ti hostující byli nakonec úspěšnější.

84
    Gómez se dopustil faulu na Katha, uvidíme další centr.

83
    Freiburg bojuje, snaží se překonat obranu soupeře, zatím ale vše končí u vápna.

82
    Nedovolený zákrok v podání Petersena, ten si v pokutovém území pomohl přistrčením protivníka. Okamžitě se pískalo a Zieler bude rozehrávat.