Washington – NY Islanders 6:3 (kon.) | Ottawa – Dallas 3:2 (po pr.) | Colorado – Nashville 2:4 (kon.)
Calgary – San Jose 4:7 (kon.) | Anaheim – Detroit 4:2 (kon.) | Vegas – Minnesota 2:4 (kon.)
Buffalo – Chicago 5:3 (kon.) | Florida – Edmonton 2:4 (kon.) | Los Angeles – New Jersey 0:3 (kon.)
Buffalo Sabres
5:3 (1:0, 1:2, 3:1)
Chicago Blackhawks
Sobota 17.03.2018, 18:00 • KeyBank Center, Buffalo • NHL

Děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný zbytek sobotního večera! (20:57:07)

Konečný výsledek: Sabres vs Blackhawks 5:3

Do třetí třetiny nastupovali oba týmy za nerozhodného stavu 2:2. Po 20 vteřinách za to vzal Jonathan Toews a poslal svůj tým do vedení. Domácí však o dvě minuty později srovnali zásluhou Nicholase Baptistea. Stejný hráč také 1 minutu a 56 vteřin před koncem zaznamenal vítěznou branku! Sabres si připsali teprve třiadvacátou výhru v sezoně, Blackhawks prohráli podruhé v řadě.

59:58
    Nepodaří. Sabres vítězí nad Blackhawks 5:3!

59:42
    Vhazování po levici Chada Johnsona. Podaří se Chicagu ještě alespoň snížit?

59:42
    Oddechový čas pro hosty.

59:42
    Icing domácích hokejistů, 17,6 vteřiny do konce.

59:33
    Bérubé znovu míří na střídačku.
    59:21 Sam REINHART - 5:3

59:21
    Sabres právě vstřelili branku!
    Je rozhodnuto! Opuštěnou branku trefuje od pravého mantinelu SAM REINHART. 5:3! Asistence: Ryan O'Reilly.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 19. B. Pouliot (Ristolainen, S. Reinhart), 32. R. O'Reilly (S. Reinhart, Eichel), 43. Baptiste (Beaulieu, Antipin), 59. Baptiste (Scandella, Jo. Larsson), 60. S. Reinhart (R. O'Reilly) – 29. Oesterle (P. Kane, J. Toews), 35. Jurčo, 41. J. Toews (Saad, P. Kane)

Buffalo Sabres: Ch. Johnson (Ullmark) – Scandella, Ristolainen, Guhle, Falk, Beaulieu, Antipin – S. Wilson, R. O'Reilly (A), S. Reinhart – Girgensons, Eichel (A), Pominville (A) – B. Pouliot, Rodrigues, Baptiste – Nolan, Jo. Larsson, Ju. Bailey.
    Chicago Blackhawks: Bérubé (A. Forsberg) – Keith (A), C. Murphy, E. Gustafsson, Seabrook (A), Oesterle, Rutta – Saad, J. Toews (C), P. Kane – DeBrincat, Anisimov, Jurčo – Sharp, Kämpf, Hayden – Hinostroza, Schmaltz, Highmore.

Rozhodčí: Kevin Pollock, Peter MacDougall – Brad Kovachik, Mark Shewchyk

Diváci: 19 070