Hranice – Královo Pole 24:24 (kon.) | Lovosice – Jičín 21:20 (kon.) | Nové Veselí – Dukla 18:27 (kon.)
Kopřivnice – Frýdek-M. 29:32 (kon.)
TJ Cement Hranice
24:24 (14:11)
SKKP Handball Brno
Sobota 17.03.2018, 10:30Chance Extraliga mužů • 20. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, na počtenou. (12:04:59)

Nakonec to bylo drama až do konce! Cement se ve druhém poločase zhoršil, Brno zlepšilo a stáhlo pětibrankovou ztrátu. Dokonce si vypracovalo i menší náskok, ale nakonec to na výhru nestačilo. V posledních vteřinách mohl rozhodnout Mičkal, ale při dorážce přešlápl, a tak oba dva týmy berou bod, což pro ně není vzhledem k vyhlídkám pro play-off ideální.

60
    Zápas skončil. (24:24)

60
    Domácí se chvíli radovali z rozhodující braky potom, co Tůmovu střelu vyrazil Pšenica jen k Mičkalovi, ale ten z dorážky přešlápl, a tak dnešní duel končí remízou! (24:24)

60
    Odpískána pasivita, posledních 17 vteřin a Hranice si berou oddechový čas. (24:24)

60
    Brno se stále nemůže dostat ke střele, posledních 25 vteřin! (24:24)

60
    Pasivita hostů. (24:24)

59
    Oddechový čas pro hosty. (24:24)

59
    Hosté kombinují, ale nemohou se dostat ke střele. (24:24)

59
    Stržínek při proskoku přešlápl a dvě minuty před koncem může jít do vedení Brno. (24:24)
    58
    Havlát vypálil k pravé tyči a je znovu srovnáno. Máme zaděláno na pořádné drama. (24:24)

58
    Další sedmička pro Brno! (24:23)
    57
    Magrla dává další branku Hranic. (24:23)

56
    Opět skvělý Kučerka, který pokryl zakončení z křídla mezi nohy a kombinuje Cement. (23:23)

56
    Kučerka kryje sedmičku Josefa Hantáka! Avšak Brno je u míče, domácí v pěti. (23:23)