Pardubice – Mladá Boleslav 4:6 (kon.) | Střešovice – Vítkovice 5:6 (po pr.) | Sparta – Bohemians 5:4 (kon.)
Otrokovice – Chodov 4:5 (0:2 po s.n.)
po s.n. (0:2)
PSG Panthers Otrokovice
4:5 (2:1, 1:3, 1:0 - 0:0) Stav série: 0:3
FAT PIPE Florbal Chodov
Sobota 17.03.2018, 19:30Play-off Livesport Superligy florbalu • Čtvrtfinále

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (21:49:17)

Je dobojováno! Domácí dnes nepředvedli vůbec špatný výkon, utkání s favoritem dokázali dotáhnout až do samostatných nájezdů. V nich se však nedokázali ani jednou prosadit, třetí bod série tak putuje znovu na stranu Chodova, který už zítra může rozhodnout o svém postupu do semifinále!

Hráči utkání:
    Lukáš Uhrinovský – Michal Strachota

70:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým FAT PIPE Florbal Chodov.
    Autorem vítězné branky je TOM ONDRUŠEK.

4. série
    0:2
    Ani Petřík na Baráka nevyzrál, Chodov využívá hned první mečbol a vítězí!

3. série
    0:2
    Velmi pomalý nájezd, Ondrušek poté zakončoval do horní části branky, Chodov má čtyři mečboly!

3. série
    0:1
    Uhrinovský teď nedokázal propasírovat balónek pod Barákem, Otrokovice stále čekají na svůj první gól.

2. série
    0:1
    Parádní Michaljovič! Vypadalo, že ho Vávra překonal, domácí gólman se stihl vrátit na zem!

2. série
    0:1
    Nagy dělal taktéž kličku do bekhnedu, poté trefil pouze břevno!

1. série
    0:1
    Na druhé straně se prosazuje s obrovským štěstím Pražan, hosté jdou do vedení!

1. série
    0:0
    Jako první to zkoušel Pešat, který dělal kličku do bekhendu, hostující hráč však neuspěl!

Samostatné nájezdy začínají.

70:00
    Prodloužení skončilo.

69:57
    V samotném závěru se do dobré příležitosti hnal Uhrinovský, ten však nedokázal překonat Baráka, víc už se nestane!

69:02
    Rozběhla se poslední minuta prodloužení, větší příležitosti nepřicházejí, zatím to vypadá, že o vítězi budou rozhodovat až nájezdy!

67:58
    Otrokovice postupovaly do zajímavého kontru, balónek však nakonec dokázali získat hostující hráči.

67:12
    Přihrávka na střed, Sovjákovi však střelecký pokus vůbec nesedl a skončil vedle branky, skóre se nemění.

66:34
    Několik ostrých zákroků ve středu hřiště, rozhodčí přerušuje hru! Na zemi nyní zůstal ležet Uhrinovský, který podle všeho bude v pořádku.

65:20
    V tuto chvíli střílel Zapletal, hostující brankář si připsal snadný zákrok, úvodní pětiminutovka prodloužení je za námi.

Štěpán Slovák

Branky a nahrávky: 9. Sovják (Mich. Nagy), 14. Szweda (Uhrinovský), 26. Zapletal (Švajný), 56. Uhrinovský (Petřík) – 4. Strachota (Kotlas), 25. Tyl (Koutný), 39. Ondrušek (Sýkora), 40. Vávra (Ondrušek), rozh. náj. Ondrušek