Bohemians – Vítkovice 2:10 (kon.) | Jičín – Chodov 2:8 (kon.) | Liberec – Ostrava 6:7 (po pr.)
Panthers – Ne 3:6 (kon.)
Finance Novák FBK Jičín
2:8 (0:7, 0:0, 2:1) Stav série: 0:4
FAT PIPE Florbal Chodov
Sobota 17.03.2018, 18:00Play-off Extraligy žen • Čtvrtfinále

To je ode mě vše, na shledanou! (20:09:37)

Nejlepší hráčky utkání
    Za hostující tým to byla Karolína Suchá a za domácí celek Karolína Exnarová.

Chodov vítězí i ve čtvrtém utkání v této sérii a zaslouženě postupuje do semifinále! Jičín neměl ani v jednom zápase šanci, která by vedla k úspěchu. První zápas prohrál vysoko 18:0, druhý zápas se již Jičín začal prosazovat, ale i tak prohrál 4:8. Ve včerejším utkání Jičín prohrál 2:7 .

59:19
    Chodov právě vstřelil branku!
    Chodov v závěru zápasu zvýšil pohyb a je tu jeho poslední branka v této sérii a to v podání ADÉLY JŮZOVÉ. Asistence: Tereza Urbánková.

58:40
    Adéla Jůzová vystřelila, ale její střela končí v klubku hráček před brankou.

58:06
    Poslední necelé dvě minuty a Chodov se nyní zdržuje na polovině soupeře, za jeho brankou.

57:28
    Veronika Samková nyní vychytala samostatný únik hráčky Chodova a zasloužila si potlesk místních diváků.

56:52
    Chodov se ubránil dalšímu útoku soupeřek, ale Jičín ihned po zisku míčku opět v útočné třetině hostů.

55:01
    Další střela na branku Chodova, ale opět to byla taková ta střela, která nemlže brankářku překvapit.

53:45
    Hraje se nahoru a dolů, Jičín se sice ještě snaží o dosáhnutí další branky, avšak Chodov se dobře brání a nepouští své soupeřky před svou branku.

52:22
    Oddechový čas pro hosty.

51:32
    Jičín právě vstřelil branku! Jičín se prosazuje podruhé a to v osobě GABRIELY ŽŮRKOVÉ, která dává svou druhou branku. Asistence: Kristýna Bachmaierová.

51:07
    Skrytou střelu vyslala po zemi Suchá, ale míček nezamířil do prostoru mezi tři tyče.

50:00
    Do konce zápasu zbývá ještě deset minut a o postupujícím v této sérii již nemůže být pochyb. Musel by se stát hodně velký zázrak, aby Jičín tento zápas otočil ve svůj prospěch.

48:38
    Jičín hraje v plném počtu a Chodov nevyužil přesilovou hru ke své další brance.

47:21
    Po ztrátě míčku se k němu dostala Magdalena Plášková a ta zkusila vystřelit ze středu, ale míček jí nesedl a poslala jej hodně vysoko.

46:38
    Vyloučení v týmu KM automatik FBK Jičín (Lucie Kloutvorová – 2 min., Blokování soupeřovy hole).

Adam Dořák

Branky a nahrávky: 46. Žůrková (Bachmaierová), 52. Žůrková (Bachmaierová) – 2. Tožičková (Frantíková), 6. Suchá (Plášková), 9. Jiráková (Nosková), 15. Krauskopfová (P. Beránková), 15. Řepková (Preisslerová), 16. Jůzová (Krauskopfová), 17. Urbánková (Řepková), 60. Jůzová (Urbánková)

Finance Novák FBK Jičín: Samková – Chlumská, Florianová, Strejcovská, Bachmaierová – Kůželová, Drbohlavová, Kloutvorová – Žůrková, T. Mrázková, Svobodová – Exnarová, Kosová.
    FAT PIPE Florbal Chodov: Provázková (Ranochová) – Jiráková, Tožičková, Vrbová – Suchá, Frantíková, Lacková – Urbánková, Plášková, Preisslerová – Řepková, Jůzová, P. Beránková – Nosková, Krauskopfová.

Rozhodčí: Patrik Šaroch a Ondřej Benačan