Domažlice – Převýšov 4:1 (kon.) | Dobrovice – Brozany 0:1 (kon.) | Jirny – Ústí n/O 3:0 (kon.)
Zápy – Chrudim 0:0 (4:2 po pen.)
FK Dobrovice
0:1 (0:1)
SK Sokol Brozany
Středa 11.04.2018, 17:00 • Husova 627, Dobrovice • Česká fotbalová liga • 19. kolo

Skončil snad nejhorší fotbal, jaký byl v Dobrovici od postupu do ČFL k vidění. Rozhodla ho hlavička brozanského Chukwumy už z 5. minuty. Od té doby se hosté zatáhli, kontrolovali hru a zbylých více než 85 minut se diváci už žádné další šance ani čehokoli zajímavého nedočkali. Ještě že si aspoň užili pěkného počasí.
    Brozany vezou první jarní výhru a veledůležité tři body k záchraně ČFL.
    Cukrovarníci přivítají už za tři dny v derby poslední Polaban Nymburk a budou se muset vzchopit k úplně jinému výkonu, než jaký předvedli dnes. (18:54:01)

90+3

90+3
    Bezmyšlenkovitý nákop směřuje do země nikoho, Tvrdoň si jde pro míč a to bude zřejmě tečka.

90+2
    Žlutou kartu dostává Marián Tvrdoň (Sokol Brozany) za zdržování hry.

90+2
    Taktické střídání připravil Jiří Němec: místo Lukáše Veselého nastupuje Brazilec Matheus Freitas Carvalho da Silva.

90+1
    A byl to právě Ondřej Bartoš, který se prosadil k hlavičce. Jeho pokus však letěl výrazně mimo brány, kterou hájí jeho protějšek.

90+1
    Ohlášeny jsou dvě nastavené minuty, domácí kopou přímák z půlky a Bartoš míří do šestnáctky hostů!

90
    Slanička ani nadvakrát nepropálil dobrovickou zeď.

89
    Tvaroha se zbytečně opřel do Vopatových zad, přímý kop a hlavně další uspořené vteřinky pro Brozany.

87
    Vladimír Sedláček využívá poslední možnost střídání: Tomáše Osvalda nahradil Jiří Krystan.

87
    Ukvapená střela Veselého končí nad dobrovickou bránou.

86
    Hosté se na chvíli vymanili z tlaku a drží míč poblíž rohového praporku.

84
    Dobrovická hra stále postrádá nápad, další centr se stal snadnou kořistí Mariána Tvrdoně.

83
    Žlutou kartu dostává Jan Franc (Sokol Brozany).

82
    První střídání Sokola Brozany: hřiště opouští Chukwudi Chukwuma, na jeho místo přichází Petr Tichý.

81
    Nákop do vápna posílal čerstvý Vajgl, před Volfem si stáhl míč ze vzduchu Tvrdoň a zakládá protiútok hostů.

80
    Domácí rychle přenášejí hru na opačnou stranu. Tvarohův centr obrana Brozan odvrátila a zase jsou na hřišti dva ležící, Routek s Chukwumou. Rozhodčí usoudil, že si nedovoleně počínal tentokrát hostující fotbalista.

79
    Na trávníku leží otřesení dva hráči, po jednom z každého mužstva. Píská se proti domácím, sudí si vybral zákrok na Stehlíka.

76
    Střídání v týmu FK Dobrovice: ze hřiště odchází David Miškovský, přichází Martin Vajgl.