Salzburg – Austria 5:0 (kon.)
FC Red Bull Salzburg
5:0 (1:0)
FK Austria Vídeň
Neděle 18.03.2018, 14:30 • Red Bull Arena, Salzburg • Rakouská Bundesliga • 27. kolo

Tak a máme tady konec dnešního zápasu, domácí celek jednoznačně potvrdil roli jasného favorita a v tabulce tak zůstává na prvním místě s 62 body. V prvním poločas jsme byli svědky jedné branky, když se po standartní situaci prosadil Ramalho. Salzburg od té chvíle jasně dominoval v každém ohledu a vytvářel si šanci za šancí. Ve druhém poločase už to bylo jedno velké představení domácích, kteří vstřelili čtyři branky, z toho se dvakrát prosadil hodně aktivní Takumi Minamino, výhru už jen v závěru potvrdil vlastní gól jednoho z hostujících obránců. Více už v dnešním zápase nestalo. To je z přenosu vše, přeji příjemné odpoledne. (16:19:20)

90+2
    90. Jérôme Junior ONGUÉNÉ - 5:0

90
    Salzburg právě vstřelil branku!
    Tak přece jen ještě jeden zásah domácího celku, po rohovém kopu míč skončil v pokutovém území, poté si na něho naskočil nováček na hřišti JEROME ONGUÉNÉ a zvýšil tak náskok domácích o pět branek.

89
    Hwang Hee-chan pořádně zmátl obránce a zařídil ještě jeden rohový kop pro domácí tým.

88
    Utkání se už jen vlastně dohrává a ani jeden z celků se už vůbec nikam nehrne.

86
    Střídání v týmu FK Austria Vídeň: ze hřiště odchází Christoph Monschein, přichází Kevin Friesenbichler.

85
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Diadie Samassékou, přichází Jérôme Junior Onguéné.

83
    V posledních minutách se už toho vlastně moc neděje, domácí hráči si už jen vyměňují přihrávky na krátké vzdálenosti.

81
    Odkop od branky hostujícího gólmana.

78
    Rohový kop pro Austrii.

76
    Další šance domácího celku, do ní se dostal Munas Dabbur, jeho střela z většího úhlu skončila pouze v náruči dobře postaveného brankáře.

75
    Odkop od hostující branky.

74
    Střídání v týmu FK Austria Vídeň: ze hřiště odchází Venuto, přichází Abdullahi Alhassan.
    72. Florian KLEIN - 4:0

72
    Gólostroj ne a ne se zastavit, je tu totiž další gól domácího celku, teď ale hodně smolný. Andreas Ulmer se sice dostal do hodně slušné příležitosti, jeho přihrávku ale tečoval do vlastní branky obránce FLORIAN KLEIN, na to už brankář nemohl vůbec reagovat, protože míč naprosto změnil svou trajektorii.

70
    Patrick Pentz nedovolil další branku a pořádné si vyběhl ze své brany, aby stihl odkopnout míč daleko do hloubky hřiště, to se mu posléze také povedlo.

69
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Fredrik Gulbrandsen, přichází Hwang Hee-chan.
    67. Takumi MINAMINO - 3:0