Nice – PSG 1:2 (kon.) | Méty – Nantes 1:1 (kon.) | Saint-Étienne – Guingamp 2:0 (kon.)
Marseille – Lyon 2:3 (kon.)
AS Saint-Étienne
2:0 (1:0)
EA Guingamp
Neděle 18.03.2018, 17:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 30. kolo
    80. Rémy CABELLA - 2:0

80
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Domácí z ničeho nic přidávají druhou branku! Bamba nastartoval útok po levé straně hřiště a posunul míč na RÉMYHO CABELLU, který si navedl balón ke středu až do pokutového území, odkud zakončil úspěšně do gólmanova protipohybu.
    29. Neven SUBOTIĆ - 1:0

29
    Domácí se ujímají vedení! Napodruhé už to domácím vyšlo, Berić pohotově navrátil míč po prodlouženém centru zpět před bránu, kde jej po přesné přihrávce uklidil NEVEN SUBOTIĆ za Johnssonova záda.

Petr Hluchý

Branky: 29. Subotić (Berić), 80. Cabella (Bamba)

Karty:   52. Perrin (SET), 75. Pajot (SET) – 25. Martins Pereira (GUG), 35. Coco (GUG), 65. Thuram (GUG)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 6:3. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 16:12.
    AS Saint-Étienne: Ruffier – Debuchy, Subotić, Perrin (C), Gabriel Silva – M'Vila, Selnaes (71. Pajot) – Monnet-Paquet (82. Dioussé), Cabella, Bamba – Berić (71. Hamouma).
    Náhradníci: Moulin – Vagner, Dioussé, Hamouma, Pajot, Pierre-Gabriel, Théophile-Catherine.

EA Guingamp: Johnsson – Ikoko, Kerbrat, Sorbon, Martins Pereira – Grenier (65. Diallo), Phiri (76. Benezet) – Blas, Thuram, Coco (59. Ngbakoto) – Briand (C).
    Náhradníci: Caillard – Benezet, Diallo, Didot, Eboa Eboa, Ngbakoto, Tabanou.

Rozhodčí: Delerue – Zitouni, Henninot