Vyškov – Petřkovice 3:3 (kon.)
MFK Vyškov
3:3 (2:2)
FC Odra Petřkovice
Středa 13.06.2018, 17:00 • Stadion Za parkem, Vyškov • Moravskoslezská fotbalová liga • 17. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (18:54:20)

Je konec tohoto gólového odpoledne a utkání končí spravedlivou remízou. Do utkání vlétli hosté velmi dobře a už po čtyřech minutách se radovali z branky, kterou vstřelil Radovan Lokša. V 16. minutě šla Odra už do dvoubrankového vedení po brance Maria Latochy. Ovšem ve druhé části prvního poločasu byl lepší domácí Vyškov a ve 33. minutě snížil po rohovém kopu Mohamed Tijani. O čtyři minuty později se hostující brankář dopustil faulu a s následným pokutovým kopem si suverénně poradil Daniel Přerovský. Tak jak Vyškov ukončil první půli, tak vlétl i do druhého poločasu a po pěti minutách otočil utkání, když se prosadil Pospíšil. Ovšem ke konci utkání byli hosté lepší a v 74. minutě přišlo vyrovnání z kopačky Ptáčka. Poté už branka i přes šance hostů nepadla.

90+2

90+2
    Hostující hráč se ještě provinil faulem a to je pravděpodobně vše.

90+2
    Hosté ještě získali k závěru utkání autové vhazování.

90+1
    Nyní se hostující hráč dostal ke střele z dvaceti metrů, ale ta letěla jen nad bránu brankáře Sovy.

90+1
    Rozhodčí nastavil dvě minuty navíc.

90+1
    Odra získala autové vhazování a chce z posledního utkání letošní sezóny urvat tři body.

90
    Následně se hostující hráč ocitl v ofsajdovém postavení. Václav Novotný ještě potřebuje ošetření a hra je tak přerušena.

89
    Následně získali rohový kop hosté, po kterém se dostal do zakončení hlavou Radovan Lokša, ale orazítkoval pouze pravou tyč!

89
    Daniel Pospíšil se dostal do šance, když si počkal na centr z pravé strany, ale následně nezakončil dobře a míč si vzal do své moci Chvěja.

88
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Toure, přichází Hodinář.

86
    Poslední minuty jsou lepší Petřkovice a nyní získaly autové vhazování.

85
    Hosté málem otočili utkání ve svůj prospěch, když dostal přihrávku před bránu z pravé strany Radovan Lokša, ale míč si nezpracoval nejlíp a tak se ještě z blízky pokusil zakončit hlavou, ovšem to už měl balón v moci Tadeáš Sova.

84
    Ovšem následný centr z něj skončil jen vedle brány Tadeáše Sovy a ten má další odkop od své svatyně.

Dnešní utkání sleduje 162 diváků.

83
    Následně se domácí dopustili faulu a Petřkovice tak získali volný kop.

82
    Nyní rozhodčí řešil nezvyklou věc, když Godula na lavičce udeřil do plexiskla a dostal tak žlutou kartu.

79
    Žlutou kartu dostává Jeřábek (MFK Vyškov).

Michal Raška

Branky: 33. Tijani, 37. Přerovský (pen.), 50. Pospíšil – 4. Lokša, 16. Latocha, 74. Ptáček

Karty:   58. Přerovský (VKV), 79. Jeřábek (VKV) – 36. Chvěja (PEK), 54. Holiš (PEK), 58. Regec (PEK), 82. Godula (PEK)

MFK Vyškov: Sova – Praks, Tijani, Jeřábek (C), Novotný – Přerovský, Matocha, Lahodný, Pospíšil – Fialka (69. Studený), Toure (88. Hodinář)
    Náhradníci: Machalický, Hodinář, Studený, Schneider, Kollár

FC Odra Petřkovice: Chvěja – Švancer, Sporysz, Holiš, Baranek (C), Ptáček, Lokša, Smékal, Latocha (56. Szotkowski), Regec (64. Václavík), Honiš
    Náhradníci: Godula, Václavík, Neumann, Szotkowski

Rozhodčí: Dalibor Černý – Tomáš Sedláček, Adam Slováček