Toronto – Montreal 4:0 (kon.) | Tampa – Boston 0:3 (kon.) | Carolina – Philadelphia 2:4 (kon.)
Columbus – Ottawa 2:1 (kon.) | St. Louis – NY Rangers 4:3 (po pr.) | Arizona – Minnesota 1:3 (kon.)
Vancouver – San Jose 3:5 (kon.) | Colorado – Detroit 5:1 (kon.) | Vegas – Calgary 4:0 (kon.)
Tampa – Edmonton 3:1 (kon.) | NY Islanders – Carolina 3:4 (kon.) | Philadelphia – Washington 6:3 (kon.)
Tampa Bay Lightning
0:3 (0:2, 0:1, 0:0)
Boston Bruins
Neděle 18.03.2018, 00:00 • Amalie Arena, Tampa • NHL

Děkuji Vám za pozornost, užijte si zbytek víkendu! (02:49:46)
    Lightning se letos vůbec nedaří na oslabení. Steven Stamkos: ,,Není to žádným tajemstvím... Musíme na tom nadále pracovat."

Peter Budaj (TBL) – zdravý náhradník
    Andrej Šustr (TBL) – nehrál (zdravý náhradník)

Trestné minuty: 8 – 8

Utkání mezi dvěma nejlepšími mužstvy Východní konference dopadlo lépe pro hostující Boston. Ten si svůj náskok vytvořil již po úvodní dvacetiminutovce, když se prosadili David Pastrňák a David Backes. Bruins se fungovali přesilovky – využili dvě z tří. Jejich třetí gól přidal právě při početní převaze Riley Nash. Gólman Tuukka Rask pochytal všech 23 střel soupeře!
    Mezi Lightning a Bruins je nyní tak v tabulce už pouze dvoubodový rozdíl. Medvědi mají navíc zápas k dobru.

59:56
    Je hotovo. Bruins vyhrají v Amalie Areně 3:0.

59:33
    Riley Nash vyhazuje, zakázané uvolnění Bruins se pískat nebude.

59:01
    Probíhá poslední minuta dnešního utkání.

58:30
    McDonagh na Stamkose, jeho střela zblokována Kevanem Millerem.

57:58
    Vasilevskij míří na střídačku.

57:41
    2 minuty a 19 vteřin do konce a vhazování ve střední třetině mezi Stamkose a Krejčího.

57:41
    Bostonu odpískána přihrávka rukou, na řadě je ještě další z reklamních přestávek.

56:55
    O osudu dnešního utkání se zdá být rozhodnuto.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 4. Pastrňák (Krug, McQuaid), 11. Backes (Krug, Marchand), 33. Riley Nash (Rick Nash, Krug)

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Domingue) – Hedman (A), Dotchin, McDonagh, Girardi, Sergačjov, Strålman – J. T. Miller, Stamkos (C), Kučerov – Gourde, B. Point, T. Johnson – Killorn, Cirelli, Erne – Kunitz, Paquette, Callahan (A).
    Boston Bruins: T. Rask (Chudobin) – Holden, K. Miller, Krug, McQuaid, Grzelcyk, Carlo – Marchand (A), Backes (A), Pastrňák – Heinen, Krejčí (A), Rick Nash – Wingels, Riley Nash, B. Gionta – Schaller, Kuraly, Acciari.

Rozhodčí: Chris Lee, Frederick L'Ecuyer – David Brisebois, Trent Knorr

Diváci: 19 092