Brno – Karviná 4:1 (kon.) | Jihlava – Třinec 2:0 (kon.) | Ostrava – Slovácko 4:0 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
4:1 (3:1)
MFK Karviná
Neděle 18.03.2018, 13:00 • TCM Brno - Ivanovice • Juniorská liga – Morava • 21. kolo

Utkání je u konce. Domácí Zbrojovka zvládla poslední utkání základní části bez větších problémů, a to i přesto, že s Karvinou po deseti minutách hry prohrávala 0:1. Domácí utkání zásluhou hattricku Marka Vintra a jedné branky Miroslava Kroutila otočila a po vítězství 4:1 si připsala tři body. (15:11:06)

90

77
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Kroutil, přichází Pyš.

72
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Holman, přichází Koláčný.

66
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Kvych, přichází Třasoň.

63
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Putyera, přichází Kubalák.

62
    Brno právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je MAREK VINTR, jenž tak úspěšně završil svůj hattrick.

57
    Marek Vintr měl velkou možnost na skórování, zamířil ale nad.

46

45

37
    Zbrojovka i v závěru poločasu kontroluje hru a s dvoubrankovým vedením v zádech hraje bez větších problémů.

31
    Autorem branky je MAREK VINTR.

30
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Galuška, přichází Wala.

25
    Domácí otáčejí stav zápasu. Po skrumáži po rohovém kopu se prosadil MIROSLAV KROUTIL.

23
    Autorem branky z pokutového kopu je MAREK VINTR.

16
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Rokyčák, přichází Gros.

14
    Další šance domácích, Kroutil ovšem zamířil pouze nad bránu.

11
    Velká šance brna, Slunský však v dobré pozici zamířil mimo.

10
    Karviná právě vstřelila branku!
    Autorem branky je ROMAN PRYBLUDA, jenž se prosadil po přihrávce z pravého křídla.