Toronto – Montreal 4:0 (kon.) | Tampa – Boston 0:3 (kon.) | Carolina – Philadelphia 2:4 (kon.)
Columbus – Ottawa 2:1 (kon.) | St. Louis – NY Rangers 4:3 (po pr.) | Arizona – Minnesota 1:3 (kon.)
Vancouver – San Jose 3:5 (kon.) | Colorado – Detroit 5:1 (kon.) | Vegas – Calgary 4:0 (kon.)
Tampa – Edmonton 3:1 (kon.) | NY Islanders – Carolina 3:4 (kon.) | Philadelphia – Washington 6:3 (kon.)
HC VERVA Litvínov
1:3 (0:1, 0:2, 1:0)
Piráti Chomutov
Neděle 18.03.2018, 15:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky, Litvínov • Play-out extraligy • 5. kolo

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek nedělního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (17:51:09)

Je dobojováno. Domácí Verva na svém ledě prohrála 1:3 a generálka na barážová klání jim dnes v severočeském derby nevyšla. Hosté si za vítězstvím šli od poloviny první třetiny, kdy srovnali hru a následně byli lepším týmem.

59:45
    Ještě to zkoušeli hosté před Petráskem, ale jejich střela se neujala. Je tu konec zápasu.
    59:24 Juraj MIKÚŠ - 1:3

59:24
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Ve vlastním oslabení už v klasické početní výhodě Pirátů si před hostující branku sjel JURAJ MIKÚŠ a dokázal dostat puk za záda Pavláta, kterého okradl o čisté konto -
    1:3. Asistence: Michal Trávníček a David Šesták.

59:20
    Domácí hráči jsou už ve čtyřech hráčích.

Utkání přihlíží 1 826 diváků.

59:02
    Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Marek Růžička – 2 min., hákování).

58:36
    Verva se ve vlastním oslabení dostala do šance, ale před Pavlátem svou přízemní střelu Hübl do zdárného konce nedotáhl.

58:05
    Litvínovští sebrali Pirátům puk a okamžitě ho poslali až před jejich branku. Hosté tak musí zakládat svou další akci z hloubi vlastního obranného pásma.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:27
    Hosté se uhnízdili v pásmu Litvínova a už kombinují před Petráskem. Zatím se ale k žádné střele nedostali.

57:20
    Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (František Lukeš – 2 min., podražení).

57:03
    Další přerušení hry, když Dominik Pavlát ukryl puk pod svojí lapačkou a opět se bude vhazovat po jeho pravé ruce.

56:43
    Matoušek střílel těsně před Pavlátem, který si připisuje další zákrok. A znovu zastavil hru. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.

56:17
    Domácí se stále drží v pásmu hostů, ale Chomutovští svého soka ke střele znovu nepouštějí. Navíc získali kotouč a otáčejí hru.

55:22
    Josef Jícha sklepl puk těsně před Dominikem Pavlátem, ale ten skulinku u své pravé tyčky dokázal utěsnit.

54:36
    Hosté stále vedou o tři góly a už se příliš nikam neženou. Nyní jsou u kotouče a snaží se projít před domácí branku.

54:32
    Ještě následuje další komerční pauza.

53:47
    U mantinelu v pásmu Chomutova bojovali o kotouč hráči obou celků. Nakonec ho vyšťoural Vladimír Růžička a Piráti míří do útočného pásma.

53:04
    Mário Grman střílel zpoza obranu Litvínova, kotouč nakonec prošel až před Petráska. Ten ho ale chytá do své lapačky.

52:15
    Gula nahodil puk před branku Chomutova, kde si ho ale nikdo z jeho spoluhráčů nesebral a nyní ho tak mají ve své moci opět hosté.

51:24
    Dva na jednoho nyní mířili Litvínovští, ale ani z této slibné šance branku Chomutova neohrozili. Střela Trávníčka skončila úplně mimo tři tyče.

51:16
    Nyní je hra vykázána do střední třetiny. Hosté se dopustili postavením útočícího hráče v brankovišti.

50:46
    Viktor Hübl dostal přihrávku na levý kruh a okamžitou střelou trefil znovu jen Dominika Pavláta, jenž si připisuje další zákrok svým pravým betonem.

50:36
    Michael Petrásek zkrotil svým zákrokem nebezpečně skákající kotouč a poté okamžitě přerušil hru. Po krátké pauze tak proběhne vhazování po jeho levé ruce.

50:05
    Nadvakrát nyní nepřekonal Pavláta Ondřej Jurčík, který tak nechal znovu vyniknout chomutovského brankáře.

49:35
    Nestalo se tak a hra se opět otáčí na opačný konec kluziště, Petrásek se tak bude muset mít na pozoru ve svém brankovišti.

48:47
    Nepřesnost v rozehrávce Pirátů znamenala zisk puku pro hráče Vervy a ti s ním už míří do útočného pásma, kde se budou snažit ohrozit Dominika Pavláta.

48:16
    David Šesták clonil najíždějícímu Nicolasi Hlavovi a druhý jmenovaný se pak do zakončení před brankou Michaela Petráska vůbec nedostal.

48:05
    Nyní následuje další komerční přestávka.

47:39
    Baránek udržel útočné pásmo, když zachytil puk před modrou čárou a hned na to pak střílel Viktor Hübl, ale po jeho střele se vyznamenal Dominik Pavlát.

46:49
    Tomáš Matoušek dostával přihrávku na levý kruh, ale dostal ji na brusli a k puku se už nedostal. Ten naopak mají ve své moci znovu hosté a ti otáčejí hru na druhou stranu.

46:25
    Po dalším obléhání chomutovské branky a následné střele na ní raději Pavlát přerušil hru a vhazovat se bude po jeho pravé ruce.

45:20
    Smejkal dostal nabito na levou stranu od Hlavy a jeho následná střela pak končí na Petráskovi. Ten vyrazil puk pravým betonem a ten si sebrala litvínovská obrana.

44:44
    Další akce domácích před hostující brankou, střela Trávníčka ale zamířila jen do boční konstrukce pirátské klece.

43:36
    Hübl se snažil proháčkovat obranou Pirátů až do útočného pásma, klička mu ovšem nevyšla a rázem tak skončila slibná akce domácího týmu.

43:05
    Ronald Knot zabránil další šanci domácích obranným zákrokem. Zastavil tak střelu Ivana Řehoře, který střílel z pravého kruhu.

42:29
    Douderovo nahození před hostující branku sebral jeden z útočníků Litvínova, ale ke střele před Pavlátem se nedostal.

41:44
    Ondřej Jurčík vyslal střelu, která ale zamířila příliš vysoko a je z toho další nepřesnost. Úvod třetí třetiny je tak podobný začátku druhého dějství.

40:47
    Další útok Vervy byl hodně nepřesný a Piráti využili zisku kotouče k rychlému přesunu před Michaela Petráska.

40:08
    František Lukeš se hned v úvodu třetí části hry dostal ke střele, kterou ale zablokovala obrana Pirátů. Ti tak míří na druhou stranu.

40:01

Střely na branku: 15 – 20

Také druhé dějství je za námi. V něm padly dvě branky a obě do litvínovské sítě. V šestadvacáté minutě prostřelil Petráska od modré čáry Ronald Knot a pojistil tak chomutovský náskok. V pětatřicáté minutě pak přidal další trefu Pirátů Martin Šťovíček a hosté tak mají před třetí částí hry pohodlný náskok. Třetí perioda začne přibližně v 17:13.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

40:00

39:49
    Matoušek to ještě zkoušel z levé strany, ale Dominik Pavlát se zaskočit nenechal. Do protiútoku ještě míří hosté, už se ale pravděpodobně nic nestane.

39:17
    Piráti jsou u puku a jejich akce začíná v jejich teritoriu. Postupně se už dostávají do útoku a pokusí se ještě ohrozit branku Michaela Petráska.

39:00
    Hraje se poslední minuta druhé třetiny.

38:35
    Vladimír Růžička dostal nabito na levý kruhu a zblízka pak vyslal střelu švihem, ta ale končí na hrudi Michaela Petráska, jenž zase zastavuje hru.

38:12
    Baránek nepustil hosty do zakončení a připsal si tak další obranný zákrok. Nicméně hosté se stále drží před Petráskem.

37:57
    Vhazuje se v pásmu Litvínova, po pravici Michaela Petráska.

37:42
    Petrásek rozehrál kotouč před dotěrným Růžičkou. Nakonec se dostal na hokejku Michala Trávníčka a ten ho posílá do středního pásma.

37:33
    Michal Trávníček poslal kotouč na branku Chomutova. Pro Dominika Pavláta nebyl problém jeho propagační střelu ukrýt na svých betonech a poté raději přerušil hru.

36:59
    Domácí ale nic nevymysleli a o puk nakonec přišli. Na opačnou stranu tak zamířili zase Piráti, kteří se pokusí ještě o navýšení svého vedoucího stavu.

36:18
    Z hloubi vlastní obranné třetiny zakládají další akci Litvínovští, kteří se už usazují před brankou Dominika Pavláta.

35:43
    Dávid Skokan se snažil přihrát spoluhráči, ale Sörvik ho dobrým obranným zákrokem zastavil. Domácí tak mohou po zisku puku jít znovu do útoku.

35:31
    Následuje další komerční přestávka.
    34:32 Martin ŠŤOVÍČEK - 0:3
    Zdroj: Hokejka TV

34:32
    Piráti právě vstřelili branku!
    Na konci přesilové hry se dostal k puku MARTIN ŠŤOVÍČEK a z prostoru mezi kruhy vystřelil a následně pak kotouč skončil u vzdálenější tyče Petráskovy branky – 0:3. Piráti tak mají už tříbrankový náskok. Asistence: Petr Koblasa a Juraj Valach.

34:07
    Další vyhození kotouče až před branku Chomutova, o které se postaral Michal Trávníček.

33:54
    Sörvik je na ledové ploše a domácí celek už je ve čtyřech. Nyní pokračuje už klasická přesilová hra Pirátů, která může trvat čtyřicet vteřin.

33:36
    Iberer se chopil kotouče a okamžitě ho vyhazuje až před hostující branku. Verva se tak osvobozuje.

33:27
    Michal Vondrka pálil z prostoru mezi kruhy, proti němu ale stál Michael Petrásek, který kotouč chytá a raději přerušuje hru. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.

32:56
    Hosté se uhnízdili v pásmu Vervy a kombinují před Petráskem. Zatím ale nevyslali ani jednu střelu ve dvojnásobné přesilové hře.

32:35
    Jurčík podrazil soupeře, dostává za to dvě minuty a hosté budou hrát přesilovku pět na tři.

32:35
    Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Ondřej Jurčík – 2 min., podražení).

31:57
    Mrázkovu střelu tečoval těsně před Petráskem Lukáš Vantuch, ale domácí brankář včas sklapl betony a kotouč za svá záda nepustil. Následně pak se Verva osvobozuje.

31:54
    Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Daniel Sörvik – 2 min., krosček).

31:47
    Zakázané uvolnění domácího týmu a hra se tak stěhuje před Michaela Petráska, kde se bude vhazovat po jeho levé ruce.

31:29
    Černého střela vystrašila Dominika Pavláta, ten si s ní ale nakonec znovu poradil a připsal si další přesný zákrok.

30:10
    Série nepřesností na obou stranách. Oběma týmům nešla rozehrávka a kotouče tak končily v neutrální zóně. Nyní už mají puk hosté a míří s ním před branku Litvínova.

29:30
    Z levého kruhu vyslal dělovku František Lukeš, ale Dominik Pavlát proti němu vytasil efektní semafor a opět tak svůj tým podržel přesným zákrokem.

29:23
    Následuje další komerční pauza.

29:23
    Poletín střílel ke vzdálenější tyči a puk skončil jen těsně vedle domácí branky. Hned na to si ho sebral Michael Petrásek, který pak raději před dotěrnými hosty zastavuje hru.

28:26
    V útočném pásmu pak ale o kotouč přišli a Piráti ho posílají zase směrem před domácí branku.

27:36
    Litvínovští zakládají z hloubi vlastního obranného pásma další útočnou akci.

26:52
    A další obléhání branky Chomutova. Litvínovské paradoxně druhá inkasovaná branka nakopla a nyní se zkouší svému soupeři dostat na dostřel jediného gólu.

25:40
    Domácí nyní zatopili hostující obraně a na Pavláta vyslali několik střel. Ovšem ten byl mezi třemi tyčemi opět pozorný a stále tak drží své čisté konto.
    25:07 Ronald KNOT - 0:2

25:07
    Až nyní to protrhli Piráti, kteří se rovnou zapisují znovu do střeleckých statistik. RONALD KNOT se na modré čáře opřel do pořádné střely, kterou poté překonal Michaela Petráska, jenž tak musí lovit kotouč ze své sítě dnes už podruhé – 0:2. Asistence: Jiří Smejkal a Martin Šťovíček.

24:33
    Nicolas Hlava se dostával do slibné šance, ale zastavilo ho postavení mimo hru, která se tak stěhuje zase do středního pásma. V této části hry ještě ani jeden tým nevyslal na branku soupeře ani jednu střelu.

23:17
    Úvod druhé třetiny zatím nepřináší příliš kvalitní hokejovou podívanou. Je to dané i tím, že není taková motivace. Domácí mají jistou baráž, hostům naopak nehrozí a sezónu tak mohou dohrát v klidu.

22:33
    Ronald Knot vyslal na Michaela Petráska svižnou střelu, kterou ale domácí brankář kryje svojí vyrážečkou. Hned na to poslal svůj celek do útoku.

21:24
    Stále se odehrává hra v chomutovské třetině, kde se domácí snažili o vyrovnání. Proti byl ale znovu Pavlát, jenž vyhodil kotouč do bezpečí.

20:46
    Čutta sklepl kotouč před Pavlátem, ale tomu pomohli obránci Chomutova. Hostující brankář tak nemusel nakonec vůbec zasahovat.

20:30
    Vladimír Růžička se dostal do pásma dříve než puk a hra je tak vykázána zpět do toho středního, kde se bude vhazovat.

20:01

Střely na branku: 10 – 10

První třetina je za námi. V ní nejprve byli aktivnější domácí hráči, poté ale převzali iniciativu hosté, kteří si vypracovali několik šancí. Gólem ale skončila až ta v deváté minutě, kdy se před Petráskem prosadil Dávid Skokan, který poslal Piráty do vedení a nakonec tento stav vydržel až do konce první části hry. Piráti tak mají v zádech vedení o jednu branku. Chemici tak budou naopak dohánět ztrátu. Další třetina začne přibližně v 16:25.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

20:00

19:55
    U puku jsou domácí hráči a už se nikam neženou. První třetina tohoto utkání je, zdá se, u samého konce.

19:41
    Matoušek je na ledě a Litvínov je v plném počtu.

19:24
    Nicolas Hlava nahodil puk před domácí branku, nikdo z jeho spoluhráčů se k němu ale nedostal. Stále jsou ale hosté uhnízděni v pásmu Vervy.

19:00
    Hraje se poslední minuta první třetiny.

18:55
    Další vyhození puku až před Pavláta a Litvínov tak může vystřídat svou unavenou čtveřici.

18:28
    Dietzovo nahození zachytila obrana Litvínova a poslala okamžitě kotouč až před branku chomutovských Pirátů. Ti musí zakládat další akci znovu.

17:41
    Piráti mají k dispozici přesilovou hru a mohou tak navýšit stav utkání. Matoušek dostal dvě minuty za hrubost a už sedí na trestné lavici.

17:41
    Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Tomáš Matoušek – 2 min., hrubost).

16:56
    Sklenář místo přihrávky na Vladimíra Růžičku zvolil střelu, která ale skončila vedle branky Litvínova. Hned na to se pak k puku dostali domácí hráči a míří před chomutovskou branku.

16:22
    Na Vondrku mířila přihrávka, kterou ale dokázal zastavit Josef Jícha a zabránil tak další akci Chomutova. Do útočného pásma tak nyní míří litvínovští hráči.

15:24
    Smejkal si vyměnil puk s Valachem, ale střela druhého jmenovaného byla nepřesná. Poté to ještě zkoušel Hlava, ale ani on se trefit nedokázal.

14:46
    Martin Hanzl nahodil puk Jurčíkovi, druhý jmenovaný byl ovšem cloněn pirátskou obranou a hosté tak k žádné střele litvínovskou Vervu nepustili.

14:20
    Marek Baránek si počkal, až mu vystřídají spoluhráči a poté zpoza vlastní branky založil další akci Litvínova. Jenže domácí poslali puk na zakázané uvolnění a bude se znovu vhazovat před Petráskem.

13:53
    Z ostrého úhlu střílel Daniel Sörvik, ale trefil jen z boku brankovou konstrukci chomutovské branky.

13:47
    Tentokráte se zakázaného uvolnění dopustili hosté a hra se stěhuje před branku, kterou hájí Dominik Pavlát. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.

13:06
    Hosté postupně převzali iniciativu a nyní jsou hodně vidět. Před chvílí se dostali do další šance. Jejich střelu ale zastavil zákrokem Michael Petrásek.

12:53
    To vše ale až po další komerční přestávce.

12:53
    Juraj Valach vyslal od modré čáry prudkou střelu, která byla sražena do ochranné sítě a následuje tak další přerušení hry a vhazování před Michaelem Petráskem.

12:43
    Zakázané uvolnění litvínovského celku a hra se tak stěhuje znovu před Michaela Petráska, kde se bude vhazovat po jeho levé ruce.

12:09
    Následně pak se zrodila další šance před Michaelem Petráskem, ovšem střela Hlavy skončila jen na jeho levém betonu. Nicméně Piráti stále drží útočné pásmo a obléhají jeho branku znovu.

11:07
    František Lukeš těsně před brankou Chomutova upadl a nedostal se tak do zakončení. Toho využili hosté k bleskovému přesunu do útočné třetiny.

10:12
    Doudera dostal přihrávku od kapitána Trávníčka a prvně jmenovaný pak z prostoru mezi kruhy trefil jen hruď Dominika Pavláta. Ten má na svém kontě další přesný zákrok.

09:22
    Domácí hráči vybojovali kotouč ve vlastním obranném pásmu a pokusili se projít do útoku. Jenže obrana Pirátů je do svého teritoria nepustila a hosté tak zakládají další akci na druhé straně.
    08:53 Dávid SKOKAN - 0:1

08:53
    A hostující celek se ujímá vedení. Další pěkná kombinace před litvínovskou klecí už končí úvodní brankou. DÁVID SKOKAN dostal kotouč těsně před Petráska, napoprvé ho neprostřelil, ale napodruhé už černou gumu zasunul za jeho pravou nohou a Piráti mají jednobrankový náskok – 0:1. Asistence: Lukáš Vantuch a Juraj Valach.

08:14
    Jícha nyní clonil před Pavlátem, následující střela Růžičky pak skončila na jeho betonu. Piráti si přebírají kotouč a míří s ním znovu do útočného pásma.

06:51
    Piráti byli dlouho potichu, ale nyní si vypracovali velkou šanci. Tu táhl Jakub Lauko, jenž našel před brankou domácích nejetého Jiřího Smejkala, jenž si sjel až před litvínovského gólmana, jeho blafák ale skončil na Petráskovi! Pěkná akce chomutovských Pirátů!

06:41
    Na řadě je první komerční přestávka.

06:25
    Ten ale hned ztratili a domácí hráči mířili znovu do akce. Válkova střela zblízka ale skončila znovu na Dominiku Pavlátovi, jenž si připisuje další přesný zákrok.

05:21
    Matoušek nahodil puk do útočné třetiny a Litvínovští musí opustit hostující území, neboť byli v postavení mimo hru. Piráti se tak dostávají ke kotouči a míří na druhou stranu.

04:31
    Piráti jsou už v plném počtu.

04:01
    Hosté se dokázali osvobodit, ale rychle se do útočné třetiny domácí vrátili zpět. Trávníček ovšem svou střelu poslal mimo tři tyče a je tu další osvobození Pirátů.

03:13
    Juraj Mikúš projel sám až před Dominika Pavláta a zblízka na něho vyslal střelu, kterou ale znovu kryje hostující brankář. Ten také zase zastavuje hru.

02:40
    Viktor Hübl si sjel do prostoru mezi kruhy, ale svou dobrou střeleckou příležitost přetavit v úvodní branku nedokázal. Pavlát si připsal zákrok, po kterém raději přerušuje hru.

02:31
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Jan Havel – 2 min. + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku). Trest odpyká Jakub Lauko.

02:03
    Šesták střílel z vrcholu levého kruhu, ale přes klubko těl chomutovských hráčů kotouč za záda hostujícího brankáře neprocpal.

01:39
    Smejkal nezpracoval přihrávku Havla a kotouč si to namířil na zakázané uvolnění. Litvínov tak získal zdarma útočné pásmo a vhazování po levici Pavláta se tak bude po chvilce opakovat znovu.

01:30
    Dominik Pavlát raději přerušil hru po nahození domácích hráčů a vhazovat se bude po jeho levé ruce.

00:58
    Na druhé straně se pokusil o střelu z pravého kruhu Juraj Mikúš, ale jeho rána skončila pouze na zadním mantinelu. Domácí se pak vracejí zase zpět, útočit jdou Piráti.

00:31
    Dietz nahodil puk do útočného pásma, hosté byli v postavení mimo hru a tak musí domácí teritorium opustit.

00:09
    Od úvodního vhazování jsou u puku domácí hráči a už s ním míří do útočného pásma. Ovšem Verva se dopustila zakázaného uvolnění a hra se tak stěhuje před Petráska.

00:01

HC VERVA Litvínov: Petrásek (Kantor) – Sörvik, Iberer, Čutta, Baránek (A), Gula, Šesták, L. Doudera – Jícha, V. Hübl, F. Lukeš (C) – Marek Růžička, Řehoř, Trávníček – M. Hanzl, Válek, Jurčík – J. Černý, J. Mikúš, Matoušek.

Piráti Chomutov: Pavlát (Tadeáš Dvořák) – Dietz, Knot, Trefný, Valach (A), Mrázek (C), Grman, L. Chalupa – Sklenář, V. Růžička, Vondrka – Poletín, Vantuch, Skokan – Lauko, Smejkal, J. Havel – Koblasa, Šťovíček, Hlava.

Rozhodčí: Alexander Pavlovič, Daniel Pražák – Jiří Flegl, Michal Zíka.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty a také videa z gólových příležitostí tak rozhodně nepřijdete. Přeji tedy všem příjemnou počtenou.

Vzájemná utkání

Naposledy se oba celky utkaly na začátku března a Litvínovští dokázali v Chomutově na ledě Pirátů zvítězit 5:4 po prodloužení. Jak to dopadne dnes? To nám napoví až samotné utkání.
    Piráti se v pátek definitivně zachránili v extralize.

Chomutovští Piráti v pátek sehráli zápas s Mladou Boleslaví, kde na jejím ledě zvítězili 5:4 a definitivně tak rozhodli o tom, že se zachránili v extralize. Do utkání tak mohou nastoupit s absolutně čistou hlavou a nyní už jen dohrávají sezónu, která pro ně mohla být úspěšná, o kousek jim ale uniklo předkolo play-off. Nyní se už pomalu chystají připravovat na tu další, ve které by chtěli navázat na předchozí sezóny, kdy pokaždé hráli ve vyřazovacích bojích.

Domácí hokejisté mají dávno jistotu účasti baráže o udržení se v české nejvyšší soutěži a play-out je pro ně hlavně o tom, aby se důkladně na nejdůležitější část sezóny připravili. V tabulce jsou beznadějně poslední, o bod před nimi je další účastník baráže, a sice Dukla Jihlava. Litvínovští naposledy sehráli duel v Jihlavě, kde zvítězili těsně 1:0. Na tuto výhru by dnes rádi navázali v utkání se svým rivalem z Chomutova.

Hezké nedělní odpoledne přeji všem příznivcům ledního hokeje. Dnes je na programu další kolo play-out v extralize a my prostřednictvím tohoto textového online přenosu budeme sledovat duel mezi týmy HC VERVA Litvínov a Piráti Chomutov. Půjde o severočeské derby, kdo v něm bude úspěšný?

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 60. J. Mikúš (Trávníček, Šesták) – 9. Skokan (Vantuch, Valach), 26. Knot (Smejkal, Šťovíček), 35. Šťovíček (Koblasa, Valach)

Rozhodčí: Alexander Pavlovič, Daniel Pražák – Jiří Flegl, Michal Zíka

Diváci: 1 826