Havlíčkův Brod – Děčín 3:2 (po pr.) | Poruba 2011 – Val. Meziříčí 4:3 (po pr.) | SHK Hodonín – Šumperk 4:3 (kon.)
Sokolov – Mor. Budějovice 3:4 (po pr.) | Žďár n/S – Kolín 4:3 (po pr.) | Jablonec n/N – Vrchlabí 4:2 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
4:3 (0:0, 1:1, 2:2 - 1:0) Stav série: 2:1
HC Bobři Valašské Meziříčí
Neděle 18.03.2018, 17:00 • RT TORAX ARENA • Play-off 2. ligy, skupina Východ • Semifinále

Po zápase:

Máme za sebou strhující třetí semifinálovou bitvu mezi HC RT TORAX Poruba 2011 a HC Bobři Valašské Meziříčí. Kterou stejně jako v prvním zápase muselo rozhodnout až prodloužení. V tom dnešním se však tentokrát radovali domácí hráči – a to konkrétně po přesně trefě Jana Káni, která přišla v 68. minutě. Díky této trefě se Poruba ujala vedení v sérii 2:1 na zápasy. Celé semifinálové klání bude pokračovat už za dva dny ve Valašském Meziříčí.

Ode mne je to dnes vše a těším se s vámi u dalších online přenosů. (19:42:38)

67:19
    Poruba právě vstřelila branku!
    JAN KÁŇA rozhoduje dnešní zápas v prodloužení a přisuzuje tak mečbol porubskému celku!
    Celé gólová akce se urodila po velké šanci Valašského Meziříčí, která neskončila gólem. Domácí hráči pak následně přečíslili obranu bobrů a Michal Hryciow přihrál před prázdnou branku již zmíněnému Janu Káňovi! Který už se před prázdnou brankou nemýlil a poslal puk za záda brankáře Šafránka! Asistence: Michal Hryciow.

66:58
    Čárový rozhodčí odpískal ofsajd Valašského Meziříčí a domácí proti tomu z neznámého důvodu vehemetně protestují.

66:41
    Domácí dostali puk do branky a už slavili mečbol s sérii! Rozhodčí však gól neuznal pro pohyb útočícího hráče v brankovišti! O vstřelení neuznané branky se postaral od modré Marek Slavík!

65:54
    Valašské Meziříčí si teď vytváří neskutečný tlak!

65:23
    Petr Seidler, který ještě loni oblékal porubský dres teď dostal přesnou přihrávku mezi kruhy a z jízdy nastřelil pouze plexisklo za brankou domácích!

64:34
    Hynek Kůdela fantastickým zákrokem lapačkou vychytal tváří tvář Adama Hořanského!

63:43
    Jakub Jenáček opustil trestnou lavici a to znamená jediné – hosté už jsou v plném počtu.

63:32
    Někteří diváci už viděli kotouč v brance ale Dušan Šafránek svůj tým v přesilové hře Poruby i celém prodloužení drží!

63:10
    Popela z kruhu nastřelil pouze výstroj brankáře Valašského Meziříčí!

62:30
    A vidíme zachycení přihrávku ve středovém kruhu a třetí bobří osvobození během desíti sekund.

62:20
    Bobři se teď v krátkém čase dvakrát osvobozují.

61:59
    Poruba už mohla slavit druhé vítězství v sérii! Dušan Šafránek však nadvakrát nepustil dorážku z bezprostřední blízkosti!

61:46
    Domácí vyhráli vhazování a kombinují v útočném pásmu.

61:43
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Jenáček – 2 min., vysoká hůl).

61:43
    Porubu si hned za stratu prodloužení zahraje přesilovku!

60:29
    Hynek Kůdela předvedl v akci svůj pravý beton a vyrazil kotouč do pravého rohu. Připisuje si tak zároveň první zákrok v tomto prodloužení.

Jan Meichsner

Branky a nahrávky: 33. Káňa T. (Luka), 51. Haas (Fojtík), 53. Kaluža (Zdeněk, Káňa T.), 68. Káňa J. (Hryciow) – 26. Pořický (Brunec, Martiník), 47. Pořický (Pokorný, Žák), 47. Hořanský (Rudl)

HC RT TORAX Poruba 2011: Kůdela, (Kubáň), – Dresler, Slavík, Fišera, Kaluža, Hryciow, Popela, Puškár, Adam, – Ballner, Haas, Káňa J., Luka, Fojtík, Zdeněk, Finsterle, Zachar, Gelnar, Ollender, Káňa T., Jaroš
    HC Bobři Valašské Meziříčí: Šafránek, (Plšek), – Hajda, Rudl, Báchor, Mikel, Horyna, Jenáček, Žák, Brunec, Pokorný, Studený, Hořanský, Pořický, Vaněk, Seidler, Kývala, Varga, Dvořák, Martiník, Daněk, Dalajka

Rozhodčí: Přikryl, Cabák, – Bartek, Dohnal