Stíhačka žen, 10 km, Holmenkollen | Vítěz: D. Domračevová (BLR) (kon.) | | | Štafeta mužů 4x7,5 km, Holmenkollen | Vítěz: Norsko (kon.) |
Obří slalom žen, 1. kolo, Åre | (zruš.) | | | Slalom mužů, 1. kolo, Åre | (zruš.) |
Obří slalom žen, 2. kolo, Åre | (zruš.) | | | Slalom mužů, 2. kolo, Åre | (zruš.) |
Ženy 500 metrů, Minsk | Vítěz: V. Herzogová (AUT) (kon.) | | | Ženy 1500 metrů, Minsk | (kon.) |
Závod s hromadným startem žen, Minsk | Vítěz: A. Satoová (JPN) (kon.) |
Přehled událostí na Paralympiádě 2018 - 10. den | (kon.) |
Muži HS240, Vikersund | Vítěz: R. Johansson (NOR) (kon.) |
Jižní Korea - Česko | 8:5 po 9. endu (kon.) |
Stíhačka žen 10 km volně, Falun | Vítěz: M. Bjørgenová (NOR) (kon.) | | | Stíhačka mužů 15 km volně, Falun | Vítěz: A. Bolšunov (RUS) (kon.) |
Skoky HS140, Klingenthal | (zruš.) | | | Běh 10 km klasicky, Klingenthal | Vítěz: F. Riessle (GER) (kon.) |
konec
SP - běh 10 km klasicky, Klingenthal
Vítěz: F. Riessle (GER)
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí
1. Fabian Riessle (GER) 23:39,8
2. Johannes Rydzek (GER) +1,0
3. Akito Watabe (JPN) +5,5
4. Jan Schmid (NOR) +44,1
5. Jörgen Graabak (NOR) +48,2
6. Bernhard Gruber (AUT) +48,5
7. Lukas Klapfer (AUT) +49,8
8. Wilhelm Denifl (AUT) +50,0
9. Manuel Faisst (GER) +55,6
10. Ilkka Herola (FIN) +1:01,5
11. Jarl Magnus Riiber (NOR) +1:19,1
12. Eero Hirvonen (FIN) +1:19,2
13. Jošito Watabe (JPN) +1:33,2
14. Mario Seidl (AUT) +1:37,2
15. Tomáš Portyk (CZE) +1:45,2
16. Francois Braud (FRA) +1:45,7
17. Hideaki Nagai (JPN) +1:46,2
18. Lukas Greiderer (AUT) +1:46,6
19. Espen Andersen (NOR) +1:54,7
20. Terence Weber (GER) +1:55,0
21. Franz-Josef Rehrl (AUT) +1:55,6
22. Vincenz Geiger (GER) +2:01,1
23. Magnus Krog (NOR) +2:01,7
24. Go Jamamoto (JPN) +2:04,9
25. Björn Kircheisen (GER) +2:06,3
26. Eric Frenzel (GER) +2:07,4
27. Kristjan Ilves (EST) +2:07,8
28. Pawel Slowiok (POL) +2:08,8
29. Espen Bjørnstad (NOR) +2:12,7
30. Jason Lamy Chappuis (FRA) +2:23,9
1. Fabian Riessle (GER) 23:39,8
2. Johannes Rydzek (GER) +1,0
3. Akito Watabe (JPN) +5,5
4. Jan Schmid (NOR) +44,1
5. Jörgen Graabak (NOR) +48,2
6. Bernhard Gruber (AUT) +48,5
7. Lukas Klapfer (AUT) +49,8
8. Wilhelm Denifl (AUT) +50,0
9. Manuel Faisst (GER) +55,6
10. Ilkka Herola (FIN) +1:01,5
11. Jarl Magnus Riiber (NOR) +1:19,1
12. Eero Hirvonen (FIN) +1:19,2
13. Jošito Watabe (JPN) +1:33,2
14. Mario Seidl (AUT) +1:37,2
15. Tomáš Portyk (CZE) +1:45,2
16. Francois Braud (FRA) +1:45,7
17. Hideaki Nagai (JPN) +1:46,2
18. Lukas Greiderer (AUT) +1:46,6
19. Espen Andersen (NOR) +1:54,7
20. Terence Weber (GER) +1:55,0
21. Franz-Josef Rehrl (AUT) +1:55,6
22. Vincenz Geiger (GER) +2:01,1
23. Magnus Krog (NOR) +2:01,7
24. Go Jamamoto (JPN) +2:04,9
25. Björn Kircheisen (GER) +2:06,3
26. Eric Frenzel (GER) +2:07,4
27. Kristjan Ilves (EST) +2:07,8
28. Pawel Slowiok (POL) +2:08,8
29. Espen Bjørnstad (NOR) +2:12,7
30. Jason Lamy Chappuis (FRA) +2:23,9
1. Akito Watabe (JPN) 1295
2. Jan Schmid (NOR) 1083
3. Fabian Riessle (GER) 991
4. Johannes Rydzek (GER) 826
5. Jörgen Graabak (NOR) 735
6. Eero Hirvonen (FIN) 705
7. Eric Frenzel (GER) 589
8. Espen Andersen (NOR) 546
26. Tomáš Portyk (CZE) 190
1. Fabian Riessle (GER) 23:39,8
2. Johannes Rydzek (GER) +1,0
3. Akito Watabe (JPN) +5,5
4. Jan Schmid (NOR) +44,1
5. Jörgen Graabak (NOR) +48,2
6. Bernhard Gruber (AUT) +48,5
7. Lukas Klapfer (AUT) +49,8
8. Wilhelm Denifl (AUT) +50,0
9. Manuel Faisst (GER) +55,6
10. Ilkka Herola (FIN) +1:01,5
11. Jarl Magnus Riiber (NOR) +1:19,1
12. Eero Hirvonen (FIN) +1:19,2
13. Jošito Watabe (JPN) +1:33,2
14. Mario Seidl (AUT) +1:37,2
15. Tomáš Portyk (CZE) +1:45,2
16. Francois Braud (FRA) +1:45,7
17. Hideaki Nagai (JPN) +1:46,2
18. Lukas Greiderer (AUT) +1:46,6
19. Espen Andersen (NOR) +1:54,7
20. Terence Weber (GER) +1:55,0
21. Franz-Josef Rehrl (AUT) +1:55,6
22. Vincenz Geiger (GER) +2:01,1
23. Magnus Krog (NOR) +2:01,7
24. Go Jamamoto (JPN) +2:04,9
25. Björn Kircheisen (GER) +2:06,3
26. Eric Frenzel (GER) +2:07,4
27. Kristjan Ilves (EST) +2:07,8
28. Pawel Slowiok (POL) +2:08,8
29. Espen Bjørnstad (NOR) +2:12,7
30. Jason Lamy Chappuis (FRA) +2:23,9
41. Ondřej Pažout (CZE) +3:29,3
51. Jan Vytrval (CZE) +5:27,3