Jihostroj – Ústí n/L 3:0 (kon.) | Kladno – Příbram 3:0 (kon.) | Karlovarsko – Brno 3:0 (kon.)
9; 25
Pondělí 19.03.2018, 18:00 • Sportovní hala, České Budějovice • Play-off extraligy mužů • Čtvrtfinále

0:0
    To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pondělního večera a u dalších online přenosů z volejbalu se budu těšit zase na shledanou. (19:14:21)

0:0
    Je dobojováno. Domácí vítězí 3:0 na sety a ve čtvrtfinále se tak ujímají vedení 1:0 na zápasy. Hosté ve třetím setu domácím zatápěli, nakonec ale Jihostroj neztratil ani set.

25:19
    Třetí set skončil.

25:19
    A ten hned domácí proměňují, když po lehkém podání domácí po vrácení míče hosty smečují doprostřed jejich poloviny. Je hotovo.

24:19
    Další rána hostů šla mimo a domácí hráči mají k dispozici první mečbol utkání!

23:19
    Útok hostů šel do zámezí a domácí hráči tak zase bodují. Vedou o čtyři body a jsou blízko zisku prvního bodu ve čtvrtfinále.

22:19
    Radek Mach podával a poté, co vrátili hosté míč na polovinu Jihostroje, domácí smečují.

21:19
    Oddechový čas pro hosty.

21:19
    Koncovka třetího setu ve znamení domácích, kteří tak odskakují na dvoubodový rozdíl. Rozhodně nás ale ještě čeká drama v této části hry.

20:19
    Míč byl tečován hosty do autu a nyní jsou to zase domácí hráči, kteří jdou do vedení.

19:19
    Nyní to už znovu neplatí a Marek Šotola si dokázal u sítě poradit a boduje.

18:19
    Hosté stále bojují a nyní jdou zase do vedení.

18:18
    Petr Michálek ale tvrdým útokem srovnal.

17:18
    No a hosté pokračují ve zlepšené hře a poprvé v utkání strhávají vedení na svou stranu.

17:17
    Ale Ústečtí se opět prezentovali výbornou hrou v útoku a vybojovali tak další vyrovnání této části hry.

17:16
    Zase to už ale neplatí. Hosté pomohli Jihostroji špatnou smečí, která skončila v síti, k dalšímu domácímu bodu.

16:16
    Skvělý blok Bartůňka znamená další vyrovnání průběhu třetího setu.

16:15
    Technický time-out.

16:15
    Marek Šotola byl ale proti tomu, aby se hosté dostali do vedení a dalším bodem tak strhává vedení na stranu českobudějovického týmu.

Vendula Zdražilová

VK Jihostroj Č. Budějovice: Kupilík, Palgut, Mach, Křesťan, Halaba, Humler, Michálek, Ondrovič, Janda, Novák, Kryštof, Koranda, Todua, Fila, Polák, Kraffer, Šotola
    SK Volejbal Ústí nad Labem: Kramar, Pondělíček, Šídlo, Prajzler, Bartůněk V., Tibitanzl, Šulava, Bartůněk L., Voth, Vanags, Ulbrich, Průcha, Kořínek, Vodvárka

Rozhodčí: Tomáš Buchar, Emil Velinov