NY Islanders – Pittsburgh 4:1 (kon.) | Washington – Dallas 4:3 (kon.) | Carolina – Edmonton 3:7 (kon.)
NY Rangers – Columbus 3:5 (kon.) | Ottawa – Florida 2:7 (kon.) | Tampa – Toronto 4:3 (kon.)
Detroit – Philadelphia 5:4 (1:0 po s.n.) | Winnipeg – Los Angeles 2:1 (po pr.) | Chicago – Colorado 1:5 (kon.)
Vegas – Vancouver 4:1 (kon.) | San Jose – New Jersey 6:2 (kon.)
Winnipeg Jets
2:1 (0:0, 1:1, 0:0 - 1:0)
Los Angeles Kings
Středa 21.03.2018, 01:10 • Bell MTS Place, Winnipeg • NHL

S konstatováním, že dnešní utkání v Bell MTS Place ve Winnipegu sledovalo 15 321 diváků se s vámi loučím. U dalších on-line přenosů na shledanou. (03:47:13)

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V UTKÁNÍ

Do utkání nezasáhl ani jeden český či slovenský hokejista.

TŘI HVĚZDY UTKÁNÍ

1. Kyle Connor (WPG) 2+0
    2. Jack Campbell (LAK) 36 zák., 2 góly, 94.7 %
    3. Eric Comrie (WPG) 16 zák., 1 gól, 94.1 %

Dnešní utkání je tedy u konce a z bonusového bodu za vítězství v prodloužení se raduje Winnipeg. Do vedení se sice ve 29. minutě zásluhou Dustina Browna dostalo LA, avšak Winnipeg měl po celý zápas střeleckou převahu, která ve 38. minutě přinesla vyrovnání. Na trefu Kyle Connora však v základní hrací době nikdo nenavázal a šlo se tak do prodloužení. V něm byl blízko gólu Toffoli, nicméně jeho střela skončila na tyči a prakticky z protiútoku pak rozhodl Kyle Connor. Dvougólový kanonýr je tak jasnou hvězdou zápasu.

Střely na bránu

Winnipeg – 38
    Los Angeles – 17

61:37 Kyle CONNOR - 2:1

61:37
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto. Po předchozí nevyužité šanci Kings se domácí vydali do útočného pásma, kde dobrou práci odvedl Little. Ten svým pohybem k modré čáře otevřel prostor pro KYLEA CONNORA, jenž se zjevil na pravém kruhu a rychlou střelou na bližší tyč propálil hostujícího brankáře. Asistence: Bryan Little, Josh Morrissey.

61:01
    Jenže přišla ztráta kotouče a nalevo měl našlápnuto Toffoli. Jeho svižné zakončení se odrazilo od spojnice tyč a břevna!

60:53
    Až nyní se domácím podařilo získat kotouč. Je z toho přečíslení tří na dva.

60:12
    Doughty obstaral první zakončení v rámci prodloužení. Tvrdou střelou ale netrefil bránu.

60:01

Základní hrací doba tohoto utkání je u konce. Winnipeg měl především ve třetí třetině výraznou střeleckou převahu, avšak na výborně chytajícího Campbella zatím podruhé nevyzrál. Stejně tak ani Comrie nepustil více než jednu branku a půjde se tedy do prodloužení.

Winnipeg – 37¨

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:51
    Okamžitě po vítězném buly šel kotouč na modrou čáru. Campbell však Morrisseyovu dělovku vytěsnil betonem.

59:47
    Další výborný zákrok Jacka Campbella. Hosté si berou oddechový čas.

59:14
    Scheifele šikovně oslovil Connora, který si sjel před bránu a div, že zblízka nedokázal překonat přesunujícího se Campbella.

58:48
    Winnipeg nechce prodloužení a zasypává Campbella dalšími pokusy. Proti poslední střele se hostující gólman musel vytáhnout se zákrokem pravým ramenem.

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 38. Connor (Scheifele, Wheeler), 62. Connor (Little, Morrissey) – 29. D. Brown (Kopitar, Phaneuf)

Winnipeg Jets: Comrie (Hellebuyck) – Morrissey, T. Myers, Enström, Byfuglien (A), Chiarot, Morrow – Connor, Scheifele (A), Wheeler (C) – Ehlers, Stastny, Laine – Perreault, Copp, Little – B. Tanev, Lowry, Armia.
    Los Angeles Kings: J. Campbell (Quick) – Forbort, Doughty (A), Martinez, Phaneuf, Muzzin, Folin – Rieder, Kopitar (C), D. Brown – Pearson, J. Carter (A), Clifford – Kempe, Toffoli, Andreoff – N. Thompson, Iafallo, Amadio.

Rozhodčí: St.Pierre, Hebert – Amell, Berg

Diváci: 15 321