Havířov – Mladá Boleslav 2:1 (3:2 po s.n.) | Vítkovice – Třinec 0:4 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
0:4 (0:1, 0:2, 0:1) Stav série: 1:2
HC Oceláři Třinec
Středa 21.03.2018, 15:00 • MFH Ostrava • Play-off ELIOD extraligy ml. dorostu sk. "B" • Čtvrtfinále

Stav série:
    1:2 (20:47:17)

Z Ostravy se ale ještě neloučíme, za necelou hodinku a půl Vám přineseme onlajn přenos z utkání staršího dorostu, kterému chybí jeden krok k postupu do čtvrtfinále. Bude se těšit na počtenou.

Rozhodující zápas čtvrtfinálové série zná svého vítěze. Hokej je hra o gólech a ty dnes vítkovičtí nedali. Dvě třetiny byli hosté lepším týmem a šli si za výhrou. Vítkovičtí jako by byli jejich hrou překvapeni a ne a ne se dostat do tempa. Ve třetí třetině bylo vidět, že zabrali, ale to už bylo na pohodově hrající Oceláře, kteří si byli jisti v kramflecích, poměrně pozdě. Domácím tak dnešním dnem končí sezóna. Třinečtí naopak mohou stále snít svůj sen o poháru.

59:43
    Hosté v pásmu, ale domácí se snaží držet je dál od branky.

59:25
    Za hákování je ještě vyloučen domácí Rajčan.

59:12
    Bystroň se dostal až ke kruhům, ale jeho střela Švančaru nepřekvapila.

58:14
    Vítkovičtí nahodili kotouč do pásma a rychle střídají.

56:39
    Vítkovičtí jsou o krok pomalejší než by potřebovali.

56:09
    Kotouč je zašlápnut u hostující branky.

55:10
    Hraje se od branky k brance, vítkovičtí se snaží alespoň o jednu branku, která by je případně mohla nastartovat.

53:10
    Geidlovi se znovu podařilo ujet, stále střílí ze stejné pozice, stále do Dolíškovy lapačky.

52:56
    Vítkovičtí rozehrávají zpoza své branky.

52:27
    Zmatky v obranném pásmu domácího celku.

51:51

51:16
    Plánka vyhodil kotouč jen na hůl na modré stojícího hráče soupeře.

50:52
    Brada zůstal ležet za modrou, až po vyhození kotouče je ale hra přerušena a za pomoci spoluhráčů odjíždí na střídačku.

50:22
    Třinečtí se drží v pásmu, Dolíška je ale ve střehu.

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 6. Macháček (Geidl), 24. Bujak (Ramik), 34. Geidl (Macháček, Cienciala F.), 48. Wardas (Chovaniak, Králík)

HC Vítkovice Ridera: Dolíška (Bartošák) – Navrátil, Smolka (A), Kocián, Bystroň, Cubo, Plánka, Kočí – Tvrdý, Gebauer, KOtásek, Ivan (A), Krejsa, Schauer, Pastor, Krška (C), Rajčan, Brada
    HC Oceláři Třinec: Švančara (Halouzka) – Hrůzek, Kyselý, Wantolok (C), Mituchovič, Chovaniak, Bujak, F. Cienciala – Procházka, Králík (A), Przybyla, Wardas, Jurzyca, Matěj, Kašpárek, Petrovský, Geidl, Hykl, Ramik, Macháček

Rozhodčí: O. Šudoma – T. Kučera, M. Pospíšil