Novosibirsk – Maaseik 3:1 (kon.) | ZAKSA – Jastrzębski 3:0 (kon.) | Perugia – Halkbank 3:0 (kon.)
Sir Sicoma Monini Perugia
3
25 25 25
Halkbank Ankara
0
23 23 13
Středa 21.03.2018, 20:30 • Palasport Evangelisti Perugia, Perugia • Liga mistrů • Play-off

25:13
    To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (21:59:40)

25:13
    Je dobojováno. Perugia potvrdila svou roli favorita a i ve druhém utkání porazila Ankaru 3:0 na sety. První dva sety byly hodně vyrovnané a zejména v tom prvním byli hosté blizoučko jeho setu a případnému zdramatizování duelu. Po nezdaru už mohli hrát volejbalisté italského týmu v klidu a po výhře budou vyhlížet další fázi Ligy mistrů – Playoffs 6. V té se střetnou s Lokomotivem Novosibirsk.

25:13
    Zápas končí esem, Atanasijević se trefil přesně do růžku! Třetí set Perugia získala výsledkem 25:13.

24:13
    Trojblok Perugie pokládá míč na palubovku a vybojoval pro Perugii mečboly!

23:13
    Souboj nad sítí dopadl dobře pro Perugii, hostující hráč se totiž dotkl pásky.

22:13
    Atanasijević přidal bod přímo z podání.

21:13
    Z jednoduchého výskoku vymyslel Russell pohotovou smeč a dokonale překvapil hostující obranu.

20:13
    Náskok Perugie narůstá, tento přišel po Petrićově chybě.

19:13
    Útok k lajně se hostům nevyvedl, byl z toho těsný aut.

18:13
    Po trochu krkolomné výměně se domácím nepovedlo na tři údery dostat míč přes síť.

18:12
    Skvělý jednoblok domácích, hostům toho teď moc nevychází.

17:12
    Ricci svižnou smečí našel mezeru v obraně Ankary.

16:12
    I za tohoto stavu domácí bojují i o takřka ztracené míče. Občas to ale nevyjde.

16:11
    Už je to o pět, od hostů se míč odrazil do zámezí. Následuje druhý technický oddechový čas.