Florbal Ústí – Liberec 9:5 (kon.) | Bulldogs – Znojmo 5:4 (po pr.)
Bulldogs Brno
5:4 (1:2, 1:1, 2:1 - 1:0) Stav série: 3:3
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Čtvrtek 22.03.2018, 20:00 • MSH Vodova Brno • Play-down Livesport Superligy florbalu • 1. kolo

Brno tedy v prodloužení přečkalo klinickou smrt, kdy se muselo dvě minuty bránit přesilovce soupeře, aby následně krátce po uplynutí trestu Žižky, dokázalo dát rozhodující branku a vynutit si sedmý rozhodují zápas v této vyrovnané sérii. (21:58:48)

62:38
    Bulldogs právě vstřelili branku!
    A krátce po uplynutí trestu se Brno dostalo do protiútoku, ze kterého skóruje DAVID COUFAL. Asistence: Josef Žižka.

62:32
    Znojmo nevyužívá svou šanci a Brno je v plném počtu.

62:01
    Až nyní přišla střela ze střední vzdálenosti, ale tu Mazánek s trochou štěstí chytá.

61:35
    Zatím si jen přihrává na polovině soupeře a Mazánek nemusel čelit žádné střele.

60:52
    Brno nyní musí ubránit tuto přesilovku, jinak půjde do druhého kola play down a Znojmo se zachrání. Využije vlekou možnost Znojmo?

60:32
    Vyloučení v týmu itelligence Bulldogs Brno (Josef Žižka – 2 min., Bránění ve hře).

60:01

Třetí třetina byla v režii Brna, které se dokázalo dostat do vedení, které hodně dlouho drželo a Znojmo k ničemu nepouštělo. Avšak přišel závěr zápasu a povedená střela Krejčíře od půlky a rázem bylo vyrovnáno. Bude tato střela klíčovým okamžikem a dokáže nakonec Znojmo dotáhnout zápas do vítězného konce? To uvidíme v následném prodloužení.

60:00

58:23
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    A najednou je tu vyrovnávací branka, kdy DANIEL KREJČÍŘ dostal míček na půlku a odtud švihem vystřelil a tuto střelu Mazánek asi pořádně neviděl a míček skončil najednou v jeho brance! Asistence: Jiří Salava.

57:32
    Zatím to nevypadá na žádný tlak z jejich strany a míček je spíše na jejich polovině.

57:07
    Tak uvidíme, zda se Znojmo dokáže ještě něčeho chytit v posledních třech minutách zápasu.

56:47
    Oddechový čas pro hosty.

56:06
    Precizní hra v obraně domácího celku stále slaví úspěch a Znojmo si neví rady.

54:23
    Hosté jsou jen stínem mužstva, které bylo na palubovce v prvních dvou třetinách. V té třetí třetině se příliš do hry nedostávají a před Mazánka už vůbec ne.

53:06
    Brno v době, kdy dostane míček, tak se ihned nevydává do útoku. Vymění si pár přihrávek ve svém pásmu a následně hledají výhodný přechod do útoku.

Adam Dořák

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Znojmo LAUFEN CZ. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 17. Ondráček (Kadlec), 39. Ondráček (Černoch), 41. Bauer (Coufal), 43. Černoch (Kadlec), 63. Coufal (Žižka) – 12. Daberger (Novák), 19. Palát (Číhal), 29. Šindelář (Kucharič), 59. Krejčíř (Salava)

Bulldogs Brno: Mazánek (Kuhn) – Tichý, Galuszka, Surkoš, Sládeček, Bauer, Žižka, Nonn, Jakůbek – Mráz, Kadlec, Coufal – Juhaňák, Kadavý, Černoch – Voltner, Ondráček, Komínek – Drápal.
    TJ Znojmo LAUFEN CZ: Hándl (Skácelík) – Rada, Horák, Krejčíř, Procházka, Pánek, Martinek, Daberger – Salava, Palát, Číhal – Procházka II, Sláma, Novák – Kučera, Juříček, Kriš – Šindelář, Kucharič.

Rozhodčí: Petr Černý a Jiří Janoušek