Japonsko – Mali 1:1 (kon.) | Rusko – Brazílie 0:3 (kon.) | Norsko – Austrálie 4:1 (kon.)
Bulharsko – Bosna 0:1 (kon.) | Turecko – Irsko 1:0 (kon.) | Maďarsko – Kazachstán 2:3 (kon.)
Řecko – Švýcarsko 0:1 (kon.) | Saúdská Arábie – Ukrajina 1:1 (kon.) | Srbsko – Maroko 1:2 (kon.)
Německo – Španělsko 1:1 (kon.) | Nizozemsko – Anglie 0:1 (kon.) | Polsko – Nigérie 0:1 (kon.)
Portugalsko – Egypt 2:1 (kon.) | Rakousko – Slovinsko 3:0 (kon.) | Skotsko – Kostarika 0:1 (kon.)
Argentina – Itálie 2:0 (kon.) | Francie – Kolumbie 2:3 (kon.)
Argentina
2:0 (0:0)
Itálie
Pátek 23.03.2018, 20:45 • Etihad Stadium, Manchester • Mezinárodní přípravné zápasy

To e z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:48:30)

Zápas je u konce a z výhry se raduje Argentina. Italové ve druhé půli předvedli rozhodně aktivnější fotbal, ale dnes to prostě bylo málo. Skóre mohl otevřít hned po pauze Insigne, jenže z ložené pozice Caballerovu branku minul. Argentina hrála trpělivě, vytvářela si šance, ale dlouho to vypadalo, že Buffon dnes bude neprůstřelný. To padlo v 75. minutě, kdy se po kontru trefil ranou po zemi Éver Banega a jak se později ukázalo, dal i vítěznou branku. Náskok Argentinců pak ještě v 85. minutě zvýraznil Manuel Lanzini a uzavřel výsledek na 2:0.

90

89
    Střídání v týmu Argentina: ze hřiště odchází Bustos, přichází Mercado.

88
    Na lavičce Argentiny se chystá další střídání.

87
    Argentina závěr zápasu kontroluje a nepřipouští, že by mohl následovat nějaký zvrat.

86
    Střídání v týmu Itálie: ze hřiště odchází Jorginho, přichází Belotti.
    85. Manuel LANZINI - 2:0

85
    Argentina právě vstřelila branku!
    Na další výpad Argentiny však už byl i on krátký. V rychlém kontru přihrál Higuaín na volného MANUELA LANZINIHO a ten z hranice vápna nedal prudkou střelou do horního růžku Buffonovi žádnou šanci.

84
    Buffon je dnes ve velmi dobré formě, po Higuaínově přihrávce se uvolnil Perotti a zleva tlačil míč na zadní tyč. Buffon opět zvládl zasáhnout.

83
    Perotti fauloval, jenže Italové míč opět nedokázali podržet. Už se zase hraje u pokutového území Itálie.

82
    Držet míč u půlky, to nyní Argentincům bohatě stačí.

81
    Ofsajd Italů, Argentina pozvolna rozehrává.

80
    Italové sice mají míč ve svém držení, potřebují se však posunout dopředu. Zatím kombinují na vlastní polovině.

79
    Caballero rozehrává od vlastní branky, nijak zvlášť nespěchá.

78
    A jak to tak vypadá, za chvíli se bude opět střídat. Závěr utkání bude pro častější změny trochu rozkouskovaný.