Hranice – Kopřivnice 34:25 (kon.) | Královo Pole – Nové Veselí 20:29 (kon.) | Dukla – Plzeň 25:31 (kon.)
Strakonice – Karviná 29:35 (kon.) | Zubří – Lovosice 31:21 (kon.) | Jičín – Frýdek-M. 32:22 (kon.)
HC Dukla Praha
25:31 (13:11)
Talent tým Plzeňského kraje
Sobota 24.03.2018, 18:00 • SH Ruzyně • Chance Extraliga mužů • 21. kolo

Díky za pozornost a mějte se fajn. (19:25:57)

Úřadující vicemistr předvedl fantastický druhý poločas, kdy nasázel soupeři hned dvacet branek a zaslouženě otočil skóre zápasu. Dukla naopak tahala za kratší konec a závěr zápasu dohrála v letargii. Oba celky tak aktuálně mají v tabulce stejný počet bodů.

Konec zápasu. (25:31)

60
    Dukla přestala hrát a ještě jeden gól vsítil Poloz. (25:31)

60
    Hosté dohrávají zápas v exhibičním duchu, Šíra se trefil z otočky na brankovišti. (25:30)

60
    Šimůnek fauloval Poloze, je tu dokonce po třetím vyloučení i červená. (25:29)

60
    Ještě přichází jeden úspěšný zásah Patzela, který kosmeticky upravuje skóre. (25:29)

59
    Tím spíše, že se trefil Poloz. (24:29)

59
    Patzel sice hned po rozehře snížil, ale tohle už Dukla nezvládne. (24:28)

59
    A Šíra navíc zůstal neomylný. (23:28)

58
    Do konce přesně dvě minuty, Plzeň je v útoku a šetří čas. (23:27)

58
    Plzeňskou výhru pak zpečetil další zákrok Štochla! (23:27)

58
    Patzel vybojoval pouze devítku a čas Dukle letí. (23:27)

57
    Ivančev se trefil z brankoviště a je nejspíš definitivně hotovo. (23:27)

57
    Hosté zatím pozorně drží míč. (23:26)

57
    Střela Křístka byla zblokována a skončila u Štochla, do konce zápasu zbývá méně než čtyři minuty. Jeden plzeňský gól nejspíš vše rozhodne. (23:26)

56
    Šafránek ale trestá další chybu nekompromisně a Plzeň je vemi blízko překvapivé výhry. (23:26)