Finále SP - stíhačka mužů, 12,5 km, Ťumeň | Vítěz: M. Fourcade (FRA) (kon.) | | | Finále SP - stíhačka žen, 10 km, Ťumeň | Vítěz: Kaisa Mäkäräinenová (FIN) (kon.) |
Týmový závod lety HS240, Planica | Norsko (kon.) |
Česko - Rusko | 3:7 (kon.) |
Skoky HS106, Schonach | Vítěz: Jarl Magnus Riiber (kon.) | | | Běh 10 km klasicky, Schonach | Vítěz: A. Watabe (JPN) (kon.) |
Muži - volné jízdy | Vítěz: N. Chen (USA) (kon.) | | | Taneční páry - volné tance | Vítěz: G. Papadakisová, G. Cizeron (FRA) (kon.) |
konec
Finále SP - skoky HS106, Schonach
Vítěz: Jarl Magnus Riiber
Michal Hladký
Pořadí po skoku
1. Jarl Magnus Riiber (NOR)
2. Go Jamamoto (JPN) +0:07
3. Mario Seidl (AUT) +0:40
4. Franz-Josef Rehrl (AUT) +0:42
5. Jošito Watabe (JPN) +0:46
6. Takehiro Watanabe (JPN) +0:52
7. Wilhelm Denifl (AUT) +0:56
8. Erněst Jachin (RUS) +1:00
9. Espen Bjørnstad (NOR) +1:01
10. Bernhard Gruber (AUT) +1:04
11. Akito Watabe (JPN) +1:04
12. Kristjan Ilves (EST) +1:12
13. Espen Andersen (NOR) +1:13
14. Fabian Riessle (GER) +1:15
15. Manuel Faisst (GER) +1:16
16. Maxime Laheurte (FRA) +1:16
17. Tomáš Portyk (CZE) +1:18
18. Lukas Klapfer (AUT) +1:19
19. Laurent Muhlethaler (FRA) +1:20
20. Tobias Simon (GER) +1:23
21. Vincenz Geiger (GER) +1:24
22. Johannes Rydzek (GER) +1:27
23. Tajhej Kato (JPN) +1:30
24. Jörgen Graabak (NOR) +1:32
25. Martin Fritz (AUT) +1:38
26. Anton Schluetter (GER) +1:39
27. Ilkka Herola (FIN) +1:45
28. Eero Hirvonen (FIN) +1:45
28. Magnus Krog (NOR) +1:46
30. Lukas Greiderer (AUT) +1:46
30. Marjan Jelenko (SLO) +1:46
30. David Welde (GER) +1:46
Startovní listina
1. Anton Schluetter (GER)
2.Ben Loomis (USA)
3. Lukáš Daněk (CZE)
4. Wojciech Marusarz (POL)
5. Laurent Muhlethaler (FRA)
6. Adam Cieslar (POL)
7. David Welde (GER)
8. Pawel Slowiok (POL)
9. Leevi Mutru (FIN)
10. Szczepan Kupczak (POL)
11. Marjan Jelenko (SLO)
12. Erněst Jachin (RUS)
13. Tobias Simon (GER)
14. Martin Fritz (AUT)
15. Tim Hug (SUI)
16. Tajhej Kato (JPN)
17. Takehiro Watanabe (JPN)
18. Arttu Mäkiaho (FIN)
19. Espen Bjørnstad (NOR)
20. Hideaki Nagai (JPN)
21. Bernhard Gruber (AUT)
22. Magnus Krog (NOR)
23. Magnus Hovdal Moan (NOR)
24. Terence Weber (GER)
25. Tomáš Portyk (CZE)
26. Jošito Watabe (JPN)
27. Alessandro Pittin (ITA)
28. Antoine Gerard (FRA)
29. Maxime Laheurte (FRA)
30. Björn Kircheisen (GER)
31. Go Jamamoto (JPN)
32. Franz-Josef Rehrl (AUT)
33. Lukas Greiderer (AUT)
34. Kristjan Ilves (EST)
35. Francois Braud (FRA)
36. Manuel Faisst (GER)
37. Wilhelm Denifl (AUT)
38. Lukas Klapfer (AUT)
39. Mario Seidl (AUT)
40. Ilkka Herola (FIN)
41. Vincenz Geiger (GER)
42. Jarl Magnus Riiber (NOR)
43. Espen Andersen (NOR)
44. Eric Frenzel (GER)
45. Eero Hirvonen (FIN)
46. Jörgen Graabak (NOR)
47. Johannes Rydzek (GER)
48. Fabian Riessle (GER)
49. Jan Schmid (NOR)
50. Akito Watabe (JPN)
1. Jarl Magnus Riiber (NOR)
2. Go Jamamoto (JPN) +0:07
3. Mario Seidl (AUT) +0:40
4. Franz-Josef Rehrl (AUT) +0:42
5. Jošito Watabe (JPN) +0:46
6. Takehiro Watanabe (JPN) +0:52
7. Wilhelm Denifl (AUT) +0:56
8. Erněst Jachin (RUS) +1:00
9. Espen Bjørnstad (NOR) +1:01
10. Bernhard Gruber (AUT) +1:04
11. Akito Watabe (JPN) +1:04
12. Kristjan Ilves (EST) +1:12
13. Espen Andersen (NOR) +1:13
14. Fabian Riessle (GER) +1:15
15. Manuel Faisst (GER) +1:16
16. Maxime Laheurte (FRA) +1:16
17. Tomáš Portyk (CZE) +1:18
18. Lukas Klapfer (AUT) +1:19
19. Laurent Muhlethaler (FRA) +1:20
20. Tobias Simon (GER) +1:23
21. Vincenz Geiger (GER) +1:24
22. Johannes Rydzek (GER) +1:27
23. Tajhej Kato (JPN) +1:30
24. Jörgen Graabak (NOR) +1:32
25. Martin Fritz (AUT) +1:38
26. Anton Schluetter (GER) +1:39
27. Ilkka Herola (FIN) +1:45
28. Eero Hirvonen (FIN) +1:45
28. Magnus Krog (NOR) +1:46
30. Lukas Greiderer (AUT) +1:46
30. Marjan Jelenko (SLO) +1:46
30. David Welde (GER) +1:46
Startovní listina
1. Anton Schluetter (GER)
2.Ben Loomis (USA)
3. Lukáš Daněk (CZE)
4. Wojciech Marusarz (POL)
5. Laurent Muhlethaler (FRA)
6. Adam Cieslar (POL)
7. David Welde (GER)
8. Pawel Slowiok (POL)
9. Leevi Mutru (FIN)
10. Szczepan Kupczak (POL)
11. Marjan Jelenko (SLO)
12. Erněst Jachin (RUS)
13. Tobias Simon (GER)
14. Martin Fritz (AUT)
15. Tim Hug (SUI)
16. Tajhej Kato (JPN)
17. Takehiro Watanabe (JPN)
18. Arttu Mäkiaho (FIN)
19. Espen Bjørnstad (NOR)
20. Hideaki Nagai (JPN)
21. Bernhard Gruber (AUT)
22. Magnus Krog (NOR)
23. Magnus Hovdal Moan (NOR)
24. Terence Weber (GER)
25. Tomáš Portyk (CZE)
26. Jošito Watabe (JPN)
27. Alessandro Pittin (ITA)
28. Antoine Gerard (FRA)
29. Maxime Laheurte (FRA)
30. Björn Kircheisen (GER)
31. Go Jamamoto (JPN)
32. Franz-Josef Rehrl (AUT)
33. Lukas Greiderer (AUT)
34. Kristjan Ilves (EST)
35. Francois Braud (FRA)
36. Manuel Faisst (GER)
37. Wilhelm Denifl (AUT)
38. Lukas Klapfer (AUT)
39. Mario Seidl (AUT)
40. Ilkka Herola (FIN)
41. Vincenz Geiger (GER)
42. Jarl Magnus Riiber (NOR)
43. Espen Andersen (NOR)
44. Eric Frenzel (GER)
45. Eero Hirvonen (FIN)
46. Jörgen Graabak (NOR)
47. Johannes Rydzek (GER)
48. Fabian Riessle (GER)
49. Jan Schmid (NOR)
50. Akito Watabe (JPN)
1. Jarl Magnus Riiber (NOR)
2. Go Jamamoto (JPN) +0:07
3. Mario Seidl (AUT) +0:40
4. Franz-Josef Rehrl (AUT) +0:42
5. Jošito Watabe (JPN) +0:46
6. Takehiro Watanabe (JPN) +0:52
7. Wilhelm Denifl (AUT) +0:56
8. Erněst Jachin (RUS) +1:00
9. Espen Bjørnstad (NOR) +1:01
10. Bernhard Gruber (AUT) +1:04
11. Akito Watabe (JPN) +1:04
12. Kristjan Ilves (EST) +1:12
13. Espen Andersen (NOR) +1:13
14. Fabian Riessle (GER) +1:15
15. Manuel Faisst (GER) +1:16
16. Maxime Laheurte (FRA) +1:16
17. Tomáš Portyk (CZE) +1:18
18. Lukas Klapfer (AUT) +1:19
19. Laurent Muhlethaler (FRA) +1:20
20. Tobias Simon (GER) +1:23
21. Vincenz Geiger (GER) +1:24
22. Johannes Rydzek (GER) +1:27
23. Tajhej Kato (JPN) +1:30
24. Jörgen Graabak (NOR) +1:32
25. Martin Fritz (AUT) +1:38
26. Anton Schluetter (GER) +1:39
27. Ilkka Herola (FIN) +1:45
28. Eero Hirvonen (FIN) +1:45
28. Magnus Krog (NOR) +1:46
30. Lukas Greiderer (AUT) +1:46
30. Marjan Jelenko (SLO) +1:46
30. David Welde (GER) +1:46