Montreal – Washington 4:6 (kon.) | Ottawa – Carolina 2:5 (kon.) | Florida – Arizona 4:2 (kon.)
New Jersey – Tampa 2:1 (kon.) | NY Islanders – Chicago 1:3 (kon.) | NY Rangers – Buffalo 5:1 (kon.)
Columbus – St. Louis 1:2 (kon.) | Toronto – Detroit 4:3 (kon.) | Minnesota – Nashville 4:1 (kon.)
Edmonton – Los Angeles 3:2 (kon.) | Pittsburgh – Philadelphia 5:4 (po pr.)
Montreal Canadiens
4:6 (1:3, 1:1, 2:2)
Washington Capitals
Neděle 25.03.2018, 00:00 • Bell Centre, Montreal • NHL

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou! (04:03:56)

A je tu konec! Ve třetí třetině jsme viděli hned 4 branky. Nejprve se prosadil
    Kuzněcov a o 3 minuty později exmontrealský Jeřábek. Canadiens to nezabalili a v 50. minutě se trefil Hudon, který přidal svůj 2. gól a v 59. minutě se dokázal prosadit Drouin. Zápas nakonec skončil vcelku jasným vítězstvím Washingtonu 4:6. Hosté byli většinu zápasu lepším týmem a zaslouženě berou výhru.
    Střely po 3. třetině: Domácí – 21, Hosté – 30.

59:45
    Až nyní se domácí usadilil s kotoučem ve třetině! Ke střele se dostal Benn,ale jeho pokus zablokoval protihráč.

59:30
    Alexandr Ovečkin střílel na prázdnou klec, ale přestřelil.

59:10
    Hosté jsou na puku a vyhazují kotouče do středního pásma.

58:47
    Tom Wilson mohl završit hattrick, ale netrefil prázdnou branku!

58:30
    Domácí to zkouší se 6ti bruslaři.

58:20
    A mohlo být drama! Alex Galchenyuk se dostal nikým nehlídaný ke střele,ale nezamířil přesně a přestřelil!

58:03
    Oddechový čas pro domácí.
    58:03 Brendan GALLAGHER - 4:6

58:03
    Montreal právě vstřelil branku!
    Domácí snižují na rozdíl 2 branek, když využívají přesilovou hru! Jeff Petry poslal od modré kotouč na Jonathana Drouina na mantinelu, který si s pukem zadribloval a poslal ho na první tyč branky Grubauera! BRENDAN GALLAGHER dobře clonil a tečoval kotouče mimo hostujícího brankáře. Asistence: Jeff Petry, Alex Galchenyuk

57:40
    Jonathan Drouin vypálil od mantinelu do horního růžku, Grubauer vytáhl dobrý zákrok vyrážečkou!

57:20
    Jay Beagle zblokoval střelu od modré a následně vyhodil kotouč, parádní práce hostujícího hráče!

57:04
    Vyloučení v týmu Washington Capitals (Alexandr Ovečkin – 2 min., sekání).

56:10
    Na kotouči jsou stále hosté, domácím se nedaří se k němu dostat.

55:50
    Hosté dobře brání vlastní modrou čáru, Habs mají problémy dostat se s pukem do třetiny.

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 9. Galchenyuk (J. de La Rose), 40. Hudon (Jo. Benn, L. Shaw), 50. Hudon (Reilly, L. Shaw), 59. Gallagher (Drouin, Petry) – 12. Kuzněcov (Carlson, Bäckström), 15. T. Wilson (Bäckström), 19. T. Wilson (Bäckström, Burakovsky), 25. Beagle (Orlov, Chiasson), 42. Kuzněcov (Bäckström, Carlson), 45. Oshie (Jeřábek, Burakovsky)

Montreal Canadiens: Price (Niemi) – Petry, Reilly, Juulsen, Alzner, Lernout, Jo. Benn – Gallagher, Drouin, Byron – Lehkonen, J. de La Rose, Galchenyuk – Hudon, L. Shaw, Ščerbak – Carr, Froese, Deslauriers.
    Washington Capitals: Grubauer (Holtby) – Niskanen, Orlov, Carlson, Kempný, Jeřábek, Orpik – T. Wilson, Kuzněcov, Ovečkin – Oshie, Bäckström, Burakovsky – J. Vrána, Eller, Connolly – Chiasson, Beagle, Stephenson.

Rozhodčí: Brenk, Joannette – Driscoll, MacPherson

Diváci: 21,302