Montreal – Washington 4:6 (kon.) | Ottawa – Carolina 2:5 (kon.) | Florida – Arizona 4:2 (kon.)
New Jersey – Tampa 2:1 (kon.) | NY Islanders – Chicago 1:3 (kon.) | NY Rangers – Buffalo 5:1 (kon.)
Columbus – St. Louis 1:2 (kon.) | Toronto – Detroit 4:3 (kon.) | Minnesota – Nashville 4:1 (kon.)
Edmonton – Los Angeles 3:2 (kon.) | Pittsburgh – Philadelphia 5:4 (po pr.)
Florida Panthers
4:2 (0:1, 0:1, 4:0)
Arizona Coyotes
Neděle 25.03.2018, 00:00 • BB&T Center, Sunrise • NHL

Z tohoto duelu je to vše, mějte se fajn. (03:51:59)

Československá stopa v utkání
    Richard Pánik (ARI)
    1+1, 2 střely, čas na ledě 16:07.

1. Denis Malgin (FLA) 1+0
    2. Vincent Trocheck (FLA) 2+1
    3. Darcy Kuemper (ARI) 43 zák., 3 góly, 93,5%.

Střely na branku: 47 – 28 (9:13, 20:11, 18:4).

Je dobojováno! Arizona ještě čtrnáct minut před koncem třetí části vedla 2:0, ovšem poté čtyřikrát za sebou inkasovala a podruhé během osmačtyřiceti hodin přišla o výhru v posledních minutách zápasu. Florida za nepříznivého stavu přeřadila na vyšší rychlostní stupeň a ve druhé polovině jasně dominovala, čímž Kojoty zcela odstřihla ze hry.

59:47 Jamie MCGINN - 4:2

59:47
    Florida právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! Trocheck vybojoval puk u obranné modré čáry, Barkov ho pak předal JAMIE MCGINNOVI a ten snadno vystřelil do nikým nehlídané branky. Asistence: Aleksander Barkov, Vincent Trocheck.

59:21
    Tým z Glendale se dostal do středního pásma a to umožnilo Kuemperovi odjet na střídačku. Hraje se pět na pět.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:58
    Jakob Chychrun navíc přesekl hokejku Huberdeauovi a míří na trestnou lavici. Teď už to hosté budou mít hodně složité.

58:30
    Ledovou plochou obíhá mexická vlna. Hostům se během toho vůbec nedaří usadit v útoku a založit si závěrečný nápor.

57:51
    Arizona je pod velkým tlakem, ze kterého se vymanila jen za pomoci vyhození přes všechny čáry.

57:27
    Hosté si počínali ležérně ve vlastní třetině, kde zaváhal Ekman-Larsson. Bjugstad toho ale nevyužil a zblízka přestřelil.

56:42
    Po zakázaném uvolnění Kojotů pálil téměř od modré Huberdeau. Puk poté na chvíli zmizel z dohledu, ale v brance se neobjevil.
    56:15 Denis MALGIN - 3:2

56:15
    Panteři třetím gólem v rozmezí deseti minut otáčí skóre! Schennem atakovaný Sceviour podržel puk, který se dostal do mezikruží k DENISI MALGINOVI a ten parádně zavěsil pod břevno. Asistence: Colton Sceviour, Maxim Mamin.

56:00
    Složité období Coyotes přečkali. Puk vyletěl ze hřiště a následovat bude reklamní přestávka.

55:22
    Kuemper zaváhal při hře za brankou. Ke kotouči se dostal Dadonov, který zakončoval téměř do prázdné branky, ale hostující gólman se do ní ve slajdu stihl vrátit.

Michal Břuchanský

Branky a nahrávky: 47. Trocheck (J. McGinn, Yandle), 50. Trocheck (Pysyk, Huberdeau), 57. Malgin (Sceviour, Mamin), 60. J. McGinn (Barkov, Trocheck) – 15. Keller (Pánik, Stepan), 22. Pánik (Stepan)

Florida Panthers: Reimer (Säteri) – Ekblad (A), Yandle, Pysyk, Matheson, Petrovic, Weegar – Bjugstad, Barkov, Dadonov – Vatrano, Trocheck (A), Huberdeau – Malgin, McCann, Mamin – Sceviour, MacKenzie (C), J. McGinn.
    Arizona Coyotes: Kuemper (Raanta) – Ekman-Larsson (A), Goligoski, Chychrun, L. Schenn, Connauton – Pánik (A), Stepan, Keller – J. Archibald, Dvorak, Domi – D. Strome, Fischer, Perlini – Cousins (A), Richardson, Martinook.

Rozhodčí: Walsh, O´Rourke – Murray, Mach