Žďár n/S – Warriors Brno 3:2 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Chomutov 4:3 (kon.) | Třinec – HC Litvínov 5:6 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
0:4 (0:0, 0:2, 0:2) Stav série: 0:1
HC Plzeň 1929
Neděle 25.03.2018, 16:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Play-off extraligy st. dorostu • Čtvrtfinále

Poslední dvacetiminutovce jednoznačně kralovala Plzeň, stejně jako v předchozí třetině se jí podařilo dvakrát skórovat. V 49. minutě si připsal svou druhou branku v dnešním utkání Přikryl, z mezikruží prostřelil Kašpara, asistenty mu byl Lang a Altrichter. Dvacet sekund před koncem zápasu se prosadil Lang, který po přihrávce s klidem trefil prázdnou klec Karlových Varů a zpečetil tak dnešní dominanci svého týmu. Děkuji, že jste sledovali dnešní onlajn a přeji vám hezký zbytek dne. Loučí se Jakub Mahr. (18:29:08)

59:26
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Do prázdné klece se trefuje MARTIN LANG a potvrzuje tak dnešní úplnou dominanci Plzně. Asistence: Filip Přikryl.

59:23
    Energie už nemá prakticky co ztratit a tak odvolává brankáře.

58:45
    Křemen dorážel střelu svého spoluhráče, bohužel pro karlovarské hokejisty neúspěšně.

58:02
    Oddechový čas pro domácí.

58:00
    Běží poslední dvě minuty utkání.

57:40
    Princl ze vzduchu zasáhl puk a nasměroval ho na Kašpara, ten si další z pokusů o gól pohlídal a dává tak svému týmu ještě naději.

56:58
    Černý se dostal ke střele, Altrichter vyrazil a kotouč u mantinelu přebírají hosté.

55:40
    Přikryl zkusil vyšší střelu, kterou musel Kašpar vyrazit ramenem, Tureček si ale ze vzduchu málem sklepl kotouč do vlastní branky.

54:33
    Mužík vystřelil z ostrého úhlu na Kašpara, ten kotouč vyrazil betonem za svojí klec kde ho berou na hole jeho spoluhráči.

52:58
    Přikryl se snažil vleže dorazit kotouč za Kašpara, nepodařilo se mu však ani trefit kotouč a tak tentokrát nezpůsobil karlovarskému brankáři žádný problém.

51:43
    Zelenobílí se dostávají do útočného pásma a kombinují, plzeňští hráči se ale snaží o získání kotouče zpět.

50:44
    Hosté se stále tlačí do útočné třetiny obírá karlovarské hráče o mnoho energie svými šancemi.

49:49
    Domácí jsou jako po studené sprše, polevili v osobních soubojích a hra už nemá takový náboj.

48:54
    Hostů se podařilo využít přesilovku, krásnou kombinací Langa a FILIPA PŘIKRYLA se podařilo Plzni o další gól navýšit své vedení. Podíl na této brance má i hostující gólman Altrichter. Asistence: Martin Lang, Martin Altrichter.

48:41
    Plzeň se snaží svou početní výhodu využít a drží se v útočném pásmu, energetici se ale osvobozují vyhozením.

47:01
    V obranném pásmu Energie se dopustil faulu po útočné akci Plzně Klejna, ten si odsedí dvě minuty za držení hole.

46:54
    Šiller se snažil doklepnout puk mezi Kašparovy betony, neúspěšně.

Jakub Mahr

Branky a nahrávky: 23. Procházka (Hasman), 34. Přikryl, 49. Přikryl (Lang, Altrichter), 60. Lang (Přikryl)

HC Energie Karlovy Vary: Kašpar (Bednář) – Zavřel (A), Tureček, Kořán, Klejna, Novák (A), Cankov, Stejskal, Záruba – Karbulka, Křemen, Jiskra, Holub (C), Šik, Prošek, Maydl, Novotný, Černý, Hudečka, Šťastný, Fečo
    HC Plzeň 1929: Altrichter (Pilc) – Šilhán, Šiller, Kovářík, Lokajíček (A), Houdek (A), Kaňák, Novák, Staněk – Lang, Přikryl, Mužík, Princl, Kolda (C), Hajžman, Hasman, Procházka, Hajšman, Krýner, Rohla, Šeba

Rozhodčí: Petružálek – Coubal, Kokrment