Toronto – Florida 4:3 (kon.) | Washington – NY Rangers 3:2 (po pr.) | Colorado – Philadelphia 1:2 (kon.)
Vegas – Arizona 2:3 (kon.)
Vegas Golden Knights
2:3 (1:2, 1:1, 0:0)
Arizona Coyotes
Čtvrtek 29.03.2018, 04:10 • T-Mobile Arena, Las Vegas • NHL

Ode mne je to vše, přeji příjemný den! (06:41:44)

Richard Pánik (ARI) – 1+0, 2 střely, čas na ledě 16:43

Je tady konec! Arizona po Tampě zdolává také Vegas Golden Knights a potvrzuje velmi dobrou formu. Nutno dodat, že podstatnou část zápasu byli hosté lepším týmem a zaslouženě berou dva body.

Domácí nepotvrdili svoji pozici v tabulce a před vzájemným zápasem se San Jose se ještě musí obávat o divizní titul.

59:53
    Neal dorážel z těsně před brankou, ale Raanta skvělým zákrokem zachránil dva body!

59:43
    Karlsson střílel od modré, Raanta chytá.

59:25
    Domácím se nedaří kombinace v útočném pásmu.

58:50
    Ekman-Larsson posílá kotouč ihned po vhazování přes všechny čáry. Zakázané uvolnění rozhodčí pískat nehodlá.

58:42
    Ofsajd. Zároveň si domácí trenér bere oddechový čas.

58:30
    Domácí to zkouší v šesti hráčích v poli. Fleury je na střídačce.

57:47
    Domácí už vyhlíží odvolání gólmana, stále se ale nemohou usadit v pásmu, a tak nechtějí riskovat.

55:59
    Marchessault střílel z levého kruhu velmi pohotově, ale těsně minul vzdálenější tyč!

55:00
    Carpenter dohrál u mantinelu Chychruna, vylučovat se nebude.

54:29
    V plném počtu se ocitli také Vegas a pět minut před koncem třetí třetiny nás čeká hra v pěti hráčích na každé straně.

54:20
    Keller pálil jen do shluku těl před ním.

53:26
    Hosté jsou v plném počtu a začíná jejich minutová přesilovka.

52:47
    Karlsson dojel kotouč nejrychleji ze všech hráčů na ledě. Puk se od mantinelu odrazil do předbrankového prostoru, z kterého zmiňovaný hráč také střílel, ale Raanta reagoval zavčas svým betonem.

Jakub Prchal

Branky a nahrávky: 12. Haula (Neal), 35. Tuch (Marchessault, W. Karlsson) – 7. Connauton (Dvorak, Ekman-Larsson), 18. Pánik (Keller), 36. Connauton

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – Schmidt, McNabb, Theodore, Engelland, Merrill, C. Miller – Tuch, W. Karlsson, Marchessault – Neal, Haula, Tatar – O. Lindberg, Carpenter, Eakin – Reaves, Bellemare, Nosek.
    Arizona Coyotes: Raanta (Kuemper) – L. Schenn, Ekman-Larsson, Goligoski, Chychrun, Connauton, T. Murphy – Keller, Stepan, Pánik – Rinaldo, Dvorak, Domi – Cousins, Richardson, Martinook – Fischer, D. Strome, Perlini.