Marítimo – Feirense 4:1 (kon.) | Rio Ave – Estoril 2:0 (kon.) | Boavista – Tondela 1:1 (kon.)
CS Marítimo
4:1 (0:0)
CD Feirense
Pátek 30.03.2018, 17:00 • Estádio dos Barreiros, Funchal (kapacita: 8.992 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 28. kolo

Z mé strany je to dnes vše, loučím se s Vámi, přeji příjemný zbytek dne a u některého z dalších přenosů brzy napočtenou. (18:55:47)

Druhá půle dnešního utkání nabídla naprosto jasný scénář a pět gólů. Z toho čtyři na straně domácího týmu, který tak jasně potvrdil svou převahu v prvním poločase a naprosto s přehledem ukázal, že tři body si naprosto zaslouží. Skoré otevřel dvěmi rychlými brankami Joel, krátce po něm se prosadil také Valente. Od tohoto momentu Marítimo pouze kontrolovalo vývoj utkání, i tak se jim ale podařilo přidat ještě jednu, respektive dvě branky, protože ta druhá nebyla uznávna kvůli těsnému ofsajdu.

90+2

90+2
    Ani jeden z celků se nikam nežene, zápas je rozhodnutý. Konec bude odpískán každou chvíli.

90+1
    Rozhodčí přidá k tomuto utkání ještě dvě minuty.

90
    Ve hře se momentálně skoro nic neděje, uvidíme, o kolik minut bude tento zápas nastaven.

89
    Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Jorge Ivan Correa, přichází Gevorg Ghazarjan.
    88. Druhý neuznaný gól domácího týmu.

88
    Domácí tým má dneska opravdu pech! Nyní jim nebyl uznán už druhý gól, příčinou je opět postavení mimo hru.

87
    Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Bebeto, přichází Diney Borges.

86
    Střídání v týmu CD Feirense: ze hřiště odchází Diga, přichází José Valencia.

85
    Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Fabrício Baiano, přichází Erdem Sen.
    84. Jean CLEBER - 4:1

84
    Marítimo právě vstřelilo branku!
    Na začátku celé akce stál Joel, který dokázal zavést míč až před hranici velkého vápna, zde přihrál skvěle na JEANA CLEBERA, který na nic nečekal a nenechal si ujít možnost skórovat čtvrtou branku svého týmu.

83
    Ani tato šance ale není úspěšná a hosté odkopávají.

82
    Desátý roh končí v zámezí, jenže se tam dostal vinou hostujícího obránce. Kopat se bude opět od toho stejného praporku.

81
    Hra pokračovala přes pravé křídlo až k centru, který byl ale zablokován a my uvidíme desátý roh domácího celku.

80
    Marítimo je při chuti a zkouší další kombinaci středem hřiště.

Daniel Juráš

Branky: 51. Joel, 54. Joel, 60. R. Valente, 84. Cleber – 66. Babanco

Karty:   45. Rúben (MAO) – 55. Babanco (FEI), 72. Diga (FEI)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 10:7. Střely mimo: 3:3. Rohy: 13:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 19:16.
    CS Marítimo: Abedzadeh – Rúben, P. Santos, Z. Júnior, Bebeto (87. Borges) – R. Valente, Cleber, F. Baiano (85. Sen), Correa (89. Ghazarjan) – Joel, R. Pinho.
    Náhradníci: Charles – Sen, Ghazarjan, Gamboa, Borges, China, Everton.

CD Feirense: Secco – Kiki, L. Rocha, Flávio, Diga (86. Valencia) – Graça, Babanco – L. Machado, Zé Manuel (61. Seco), L. Aurélio – Karamanos.
    Náhradníci: Miśkiewicz – Barge, João Silva, Valencia, Crivellaro, J. Tavares, Seco.

Rozhodčí: M. Oliveira