Brno – Karviná 0:0 (kon.) | Jablonec – Bohemians 1905 2:1 (kon.) | Slovácko – Liberec 0:1 (kon.)
Teplice – Sparta 1:1 (kon.) | Plzeň – Mladá Boleslav 1:2 (kon.)
FK Teplice
1:1 (0:1)
AC Sparta Praha
Sobota 31.03.2018, 18:00 • AGC Aréna Na Stínadlech, Teplice • HET liga • 22. kolo

Utkání mezi Teplicemi a Spartou končí remízou 1:1! Sparta sice vedla po poločase o jednu branku, ve druhém poločase ale nebyla tolik aktivní a je potřeba si přiznat, že Teplice měly velké šance, dokázaly vyrovnat a klidně mohly i vyhrát. Diváci nakonec viděli velmi svižný a pohledný fotbal. Sparta to v Teplicích neměla lehké a přestože v první půli měla nakročena k výhře, nakonec bere jen bod! (19:55:57)

90+2

90+1
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Jakub Hora, přichází Jan Shejbal.

90
    Sudí nastavuje zápas o dvě minuty.

89
    Teplice se dostaly na útočnou polovinu hřiště a tam budou šetřit čas.

88
    Sparta se dostává do náporu, Teplice brání remízu!

86
    Teď ale Sparťané drží míč a získávají převahu. Teplice vše odkopávají a brání se.

85
    Centr ze strany lapí v klidu gólman Diviš do rukavic. Sparta je poměrně v útlumu, i sparťanský kotel už není moc hlučný.

84
    Teď chvilku Teplice udržely míč a útočné polovině hřiště.

83
    Útočný faul Šurala na Krále v teplickém vápně. Sudí přerušuje hru.

82
    Sparta kombinovala na útočné polovině hřiště.

81
    Strkanice u lajny mezi Kangou a Ljevakovičem o tom, kdo že to bude vhazovat.

79
    Krob posílal centr na zadní tyč, kam se chtěl dostat Hora. Situaci vyřešil gólman Nita.

78
    Sparta má sice nějaké náznaky šancí, druhý poločas ale spíše patří domácím hráčům.
    77. Velká šance Teplic! Vaněčkovu gólovou střelu vytáhl Nita nad bránu

77
    Další mega obrovská šance Teplic! Vaněček pronikl do vápna a pálil. Jeho ránu nadzvedl Costa a ještě se musel vymrštit Nita, aby míč vyškrábl na roh.

75
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Václav Kadlec, přichází Josef Šural.

74
    Po rohovém kopu sudí píská ofsajdové postavení střídajícímu Vaněčkovi.

73
    Teplický druhý gól visí ve vzduchu! Kučera z hranice vápna pálil k tyči a jen famózní zákrok Nity nyní zachránil Spartu. Ještě následuje roh pro Teplice.