Admira – Linz 0:1 (kon.) | Salzburg – Wolfsberger 2:0 (kon.) | Austria – Rheindorf Altach 2:1 (kon.)
St. Pölten – Sturm Graz 1:5 (kon.)
FK Austria Vídeň
2:1 (1:0)
SC Rheindorf Altach
Sobota 31.03.2018, 18:30 • Stadion Ernsta Happela, Vídeň • Rakouská Bundesliga • 28. kolo

Fotbalisté Austrie Vídeň splnili v bojovném zápase roli mírného favorita, i když na fotbalisty Altachu ve studeném večeru dnešní porážka musí působit jako ledová sprcha. Většinu druhého poločasu měli více ze hry, rychle vyrovnali a právě po své největší šanci pět minut před koncem inkasovali z výborně provedeného brejku rozhodující úder.
    Oba góly ve druhém poločase byly lahůdkové a rozhodně potěšily oko nestranného diváka, které jinak sledovalo spíše množství soubojů a neustálých přerušování hry.
    Vítězové se v tabulce odpoutali Altachu na pětibodový rozdíl.
    Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek sobotního večera! (20:22:50)

90+4

90+3
    Domácí vedli výpad do otevřené obrany, Pires svou možnost prováhal, ale odražený míč napálil z velké dálky Serbest a Kobras měl s jeho šlehou na čáře co dělat.

90+3
    Dnešní utkání sleduje 6089 diváků.

90+2
    Aigner se prosadil k hlavičce v těsném souboji, mezi tyče ji však nenasměroval.

90+1
    Altach dostává na vyrovnání ještě čtyři nastavené minuty.

90
    Střídání v týmu FK Austria Vídeň: ze hřiště odchází Kevin Friesenbichler, přichází Abdullahi Alhassan.

89
    Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Samuel Yves Oum Gouet, přichází Yusuf Otubanjo.

87
    Žlutou kartu dostává Felipe Pires (FK Austria Vídeň) za svlečení dresu po gólu.
    87. Felipe PIRES - 2:1

87
    Austria právě vstřelila branku!
    Krásná fotbalová akce vrací vídeňskému mužstvu vedení. Venuto přihrál do běhu FELIPE PIRESOVI, který si míč v plné rychlosti narazil s Friesenbichlerem a tváří v tvář Kobrasovi zakončil přesně na stojnou nohu bezmocného brankáře.
    85.

85
    Aigner mohl být slavný, hned po svém příchodu na trávník si naběhl na malé vápno a hlavičkou těsně minul domácí bránu.

84
    Za Rheindorf Altach si zahraje posledních pár minut Hannes Aigner, místo mu přepustil dnes nejlepší hráč hostů Stefan Nutz.

82
    Rohový kop Austrie opět k ničemu nevedl, přibyla jen čárka do hustě zaplněné kolonky faulů.

80
    Žlutou kartu dostává Patrick Salomon (SC Rheindorf Altach). Přidržel za dres mladičkého Fitze, který se kolem něj hezky obtočil.

79
    Nutzův pěkně kopnutý přímák prodlužoval hlavou zády k bráně Grbić, brankář Austrie na čáře míč snadno lapil.

78
    Stangl si nabíhal na Holzhauserův typický oblouček, v postavení mimo hru přitom stál jak sám, tak i spoluhráč Friesenbichler. 8:0 na ofsajdy.

77
    Schreiner fauloval u postranní čáry Serbesta, jenže přímý kop Austrie končí už sedmým včasným sklapnutím ofsajdové pasti Altachu.