Mattersburg – Rapid 2:4 (kon.)
SV BauWelt Koch Mattersburg
2:4 (1:4)
SK Rapid Vídeň
Neděle 01.04.2018, 16:30 • Pappelstadion, Mattersburg • Rakouská Bundesliga • 28. kolo

90+2
    Velká šance domácích na snížení! Z levé strany přilétl do vápna hostů ideální centr, do kterého se hlavou položil Okugawa. Jeho střela však o centimetry míjí levou tyč hostující branky.

86
    Mattersburg právě vstřelil branku!
    Snížení domácích přichází pravděpodobně pozdě. MASAJA OKUGAWA si skvěle pustil přihrávku od Prevljaka kolem bránícího hráče, udělal kličku brankáři a střílí míč do odkryté branky.

81
    Nedeljko Malic byl v souboji pozdě, musel si pomoct faulem a vidí zaslouženě žlutou kartu.

80
    Krásná střela nového muže na hřišti Andrease Kuena orazítkovala spojnici branky Markuse Kustera. Stalo se tak tomu po brejkové akci hráčů Rapidu.

78
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Joelinton, přichází Andreas Kuen.

70
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Veton Berisha, přichází Philipp Schobesberger.

67
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Giorgi Kvilitaja, přichází Joelinton.

66
    Chybu teď musel hasit Lucas Galvão a za svůj zákrok vidí žlutou kartu.

57
    Střídání v týmu SV BauWelt Koch Mattersburg: ze hřiště odchází Markus Pink, přichází Julius Ertlthaler.

57
    Střídání v týmu SV BauWelt Koch Mattersburg: ze hřiště odchází Manuel Seidl, přichází Andreas Gruber.

52
    Skluzem teď zasáhl Alois Höller pronikajícího hráče Rapidu a přestože se jde ihned omlouvat, vidí také žlutou kartu.

50
    Do zakončení se prodíral Prevljak, kterého však předskočil obránce a domácí útočník ho při snaze zakončit skluzem fauloval, za což vidí žlutou kartu.

46
    Hned v první minutě druhého poločasu mohli hosté přidat další branku. Veton Berisha mířil zpoza šestnáctky na pravou šibenici. Míč prolétl zhruba metr od domácí branky.
    45. Markus PINK - 1:4

45
    Před koncem poločasu se radují poprvé také domácí. Prevljakova střela z vápna ještě skončila břevnem, míč se ale odrazil k MARKUSOVI PINKOVI, který prostřelil hostujícího gólmana a upravuje skóre na 1:4 z pohledu domácích.

39
    Pink se teď krásně zbavil tří protihráčů a předal míč do vápna Prevljakovi, který ale v dobré pozici vysoko přestřeluje.
    37. Thomas MURG - 0:4

37
    Rapid právě vstřelil branku!
    Domácí inkasují již počtvrté. Bolignoliho střelu z hranice velkého vápna zablokoval domácí obránce tak nešťastně, že se odrazila k nikým nebráněnému THOMASOVI MURGOVI, pro kterého nebyl sebemenší problém uklidit míč do prázdné branky.

30
    Za velmi ostrý zákrok a dohrání protihráče bez míče vidí žlutou kartu Manuel Seidl.
    28. Stefan SCHWAB - 0:3

28
    Tak tohle je studená sprcha pro domácí. Schaub vymotal dva hráče na pravé straně, centroval do vápna, kde Kvilitaja sklepl míč proti noze STEFANA SCHWABA, který propálil vše, co mu stálo v cestě.
    21. Thomas MURG - 0:2

21
    Domácí teď předvedli řadu nepřesností a hlavně nedůsledné bránění. THOMAS MURG dostal na hranici velkého vápna opravdu spoustu času a prostoru a poděkoval za to domácím způsobem sobě vlastním. Krásným obstřelem na zadní tyč dává hostům v 21. minutě už dvoubrankové vedení.

19
    Žlutou kartu dostává Dejan Ljubičić (SK Rapid Vídeň).
    17. Louis SCHAUB - 0:1

17
    Fantastická narážečka hostů! LOUIS SCHAUB si narazil se svým spoluhráčem, který mu vrátil přihrávku houslemi bránícího hráče do vápna. Tam už byl Schaub bezchybný a prostřelil domácího brankáře.