Zwolle – Sparta Rotterdam 2:0 (kon.) | Arnhem – Kerkrade 0:3 (kon.) | Eindhoven – Breda 5:1 (kon.)
Willem II – Utrecht 3:2 (kon.) | Den Haag – Alkmaar 0:3 (kon.)
Willem II Tilburg
3:2 (2:2)
FC Utrecht
Sobota 31.03.2018, 20:45 • Konig Willem II Stadion (Tilburg) • Nizozemská Eredivisie • 29. kolo
    50. Francisco SOL - 3:2

50
    Willem II právě vstřelil branku!
    Po další špatném odkopu hostujícího brankáře se k míči dostal FRANCISCO SOL, který povedeným lobem překonal Jensena, a tak otáčí vývoj tohoto utkání
    45. Kostas TSIMIKAS - 2:2

45
    A pozor! Krátce před poločasem srovnává KOSTAS TSIMIKAS jenž převedl nádherný nůžky, které jsou skvělou pozvánkou do druhého poločasu.
    40. Thom HAYE - 1:2

40
    O pohledné branky dnes rozhodně není nouze! Z přímého kopu nádherně vymetl víko hostující brány THOM HAYE, který tímto způsobem snižuje na rozdíl jedné branky.
    31. Sander van de Streek - 0:2

31
    Utrecht právě vstřelil branku!
    Tak to byla velmi povedená střela! Dost času na nachystání míče měl na hranici vápna SANDER VAN DE STREEK, který tuto chybu domácí obrany nemilosrdně ztrestal.
    20. Gyrano KERK - 0:1

20
    Nyní přišel centr z levé strany, kterým našel Emanuelson přesně nabíhajícího GYRANA KERKA, jenž dopravil míč do odkryté části domácí branky.