Hoffenheim – Kolín nad Rýnem 6:0 (kon.) | Schalke – Freiburg 2:0 (kon.) | Leverkusen – Augsburg 0:0 (kon.)
Hannover – RB Lipsko 2:3 (kon.) | Stuttgart – Hamburg 1:1 (kon.) | Bayern – Dortmund 6:0 (kon.)
Hertha – Wolfsburg 0:0 (kon.)
TSG 1899 Hoffenheim
6:0 (1:0)
1. FC Kolín nad Rýnem
Sobota 31.03.2018, 15:30 • WIRSOL Rhein-Neckar Arena, Sinsheim • Německá Bundesliga • 28. kolo

Tak a je konec dnešního zápasu, domácí Hoffenheim si připisuje hodně vysokou výhru, kterou nejspíš vůbec nikdo neočekával. Domácí hráči byli naprosto všude a téměř vždy diktovali tempo hry. V prvním poločase byl hodně výrazný Serge Gnabry, který vstřelil branku a dvě minuty po začátků druhé půle přidal i druhý zásah v zápase. Druhý poločas hostující hráči byli pod naprostým tlakem a vůbec vlastně nevěděli, co hrát, tomu také napovídá skóre utkání. Ke konci druhého poločasu hodně řádili nováčci na hřišti, konkrétně například Zuber, kterému se povedlo skórovat. Hoffenheim tedy vyhrál 6:0 a v tabulce se zůstává na sedmé příčce nedaleko od postupu do kvalifikace Evropské ligy. Hosté rovněž zůstávají na sedmnáctém místě a vypadá to na sestup do druhé nejvyšší soutěže. To je z dnešního přenosu vše, přeji příjemný podvečer. (17:29:27)

90+1

89
    Ještě jeden rohový kop pro hostující tým, osmý v dnešním zápase, ke střele ale nakonec nedošlo a zápas každou chvíli skončí.

85
    Serge Gnabry si zažádal ošetření, ale nevypadá to na nic vážného a autor dvou branek tento zápasu zřejmě dohraje.

83
    Hlavní rozhodčí si všiml dalšího faulu a bude z toho opět volný kop, v posledních minutách se už toho opravdu moc neděje.

80
    Pavel Kadeřábek překazil průnikovou přihrávku a hrne se dopředu, z pravé strany se dokonce dostal k centru, který ale neletěl dobře a skončil v zámezí.

79
    Kombinace už jsou hodně pomalé a vlastně už vůbec nikam nevedou.

77
    Míč skončil za postranní čárou a bude z toho odkop od branky Horna.

75
    Tak tohle byl hodně ostrý faul, kterým se provinil Robert Žulj, jeho skluz rozhodčí ocenil žlutým napomenutím.
    73. Steven ZUBER - 6:0

73
    Hoffenheim právě vstřelil branku!
    A další gól, již šestý v pořadí, naprostá dominance domácích hráčů ! K míči se v pokutovém území objevil nováček na hřišti STEVEN ZUBER, který míč poslal ihned na branku, jeho rána zapadla do odkryté části brankové konstrukce. Asistence : Mark Uth.

72
    Oliver Baumann předpověděl kombinaci svého celku a překazil tak celou akci, míč má plně pod svou kontrolou.

70
    Hosté si vyměňují přihrávky uprostřed hrací plochy.

69
    Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Jonas Hector, přichází Frederik Sörensen.

66
    Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Lukas Rupp, přichází Robert Žulj.

65
    Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Andrej Kramarić, přichází Steven Zuber.
    65. Mark UTH - 5:0

65
    A pátý gól je již na světě! Hosté budí hodně odevzdaným dojmem. Z levé strany hřiště poslal jeden ze záložníků přízemní centr do pokutového území a těsně před brankářem míč tečoval MARK UTH, který se prosazuje již podruhé v zápase.

Marek Jašek

Branky: 23. Gnabry (Hübner), 47. Gnabry (Grillitsch), 56. Uth (Rupp), 61. Rupp, 65. Uth, 73. Zuber (Uth)

Karty:   75. Žulj (HOF) – 26. Bittencourt (KLN)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 11:1. Střely mimo: 4:2. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 13:9.
    TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – Hübner (60. Polanski), Vogt (C), Akpoguma – N. Schulz, Grillitsch, Rupp (66. Žulj), Kadeřábek – Gnabry, Kramarić (65. Zuber), Uth.
    Náhradníci: Stolz – Nordtveit, Zuber, Polanski, Amiri, Žulj, Szalai.

1. FC Kolín nad Rýnem: T. Horn – Heintz, Maroh, Meré – Hector (C) (69. F. Sörensen), Koziello, Höger, Risse – Bittencourt (56. C. Pizarro), Zoller – Osako (56. J. Córdoba).
    Náhradníci: Kessler – F. Sörensen, Lehmann, S. Özcan, C. Pizarro, Terodde, J. Córdoba.