NY Islanders – Toronto 4:5 (kon.) | NY Rangers – Tampa 3:7 (kon.) | Washington – Carolina 1:4 (kon.)
Colorado – Chicago 5:0 (kon.) | Anaheim – Los Angeles 2:1 (po pr.) | Vegas – St. Louis 4:3 (po pr.)
Boston – Florida 5:1 (kon.) | Detroit – Ottawa 2:0 (kon.) | Vancouver – Columbus 5:4 (po pr.)
Washington Capitals
1:4 (0:0, 1:2, 0:2)
Carolina Hurricanes
Sobota 31.03.2018, 01:00 • Capital One Arena, Washington • NHL

To je ode mě pro dnešek vše, na shledanou u dalších přenosů. (03:34:57)

Československá stopa
    Michal Kempný (Washington) – 1 + 0, 2 střely, čas na ledě: 18:50.
    Jakub Vrána (Washington) – 0 + 0, 3 střely, čas na ledě: 14:29.

1. Derek Ryan (Carolina) – 1 + 1
    2. Justin Faulk (Carolina) – 1 + 0
    3. Scott Darling (Carolina) – 20 zákroků, 95,2% úspěšnost.

A máme tu konec! Ve třetí třetině jsme se dočkali 2 gólů, oba si připsali hostující hráči. Nejprve se prosadil v 55. minutě Aho, a o 3 minuty později přidal pojistku do prázdné branky McGinn. Carolina si tak připisuje další 2 body a zaslouženě vítězí.
    Střely po třetí třetině: Domácí – 21, Hosté – 30.

59:33
    Alexandr Ovečkin pálil ze své oblíbené pozice, ale Darling znovu zasáhl.

59:16
    Hosté ihned vyhazují kotouč pryč.

59:10
    Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Lee Stempniak – 2 min., držení).

59:05
    Holtby je znovu na střídačce, domácí se stále zkouší prosadit.

58:50
    Střelu Orlova zablokoval Trevor van Riemsdyk a kotouč skončil v ochranné síti.

58:20
    Domácí s pukem ve třetině hostů,ale Darling je dnes opravdu perfektní.
    57:50 Brock MCGINN - 1:4

57:50
    Carolina právě vstřelila branku!
    A máme tu další gól! Carolina potvrzuje své vítězství gólem do prázdné branky! Jordan Staal sebral kotouč ve vlastním pásmu, hodil ho do jízdy BROCKU McGINNOVI,který ze středního pásma trefil prázdnou branku! Asistence: Jordan Staal, Justin Williams

57:30
    Holtby je na střídačce, domácí to zkouší v 6ti.

57:10
    André Burakovsky vypálil od mantinelu, ale jeho dělovka minula branku.

56:40
    Hosté vyhazují kotouč do středního pásma a na chvíli se jim podařilo přerušit tlak domácích.

56:10
    Domácí se konečně usadili s kotoučem ve třetině Canes.

55:10
    Washington se nemůže s kotoučem dostat do třetiny soupeře a čas rychle plyne.

54:59
    Holtby podržel nahození od modré a máme tu komerční přestávku.

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 23. Kempný (Carlson, Oshie) – 24. D. Ryan (Nordström, Slavin), 32. Faulk (Di Giuseppe, D. Ryan), 55. Aho (Zykov, Slavin), 58. B. McGinn (J. Staal, Williams)

Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Orlov, Niskanen, Kempný, Carlson, Orpik, Djoos – Ovečkin, Kuzněcov, T. Wilson – Burakovsky, Bäckström, Oshie – J. Vrána, Eller, Smith-Pelly – Stephenson, Beagle, Connolly.
    Carolina Hurricanes: Darling (C. Ward) – Slavin, Dahlbeck, Hanifin, T. van Riemsdyk, H. Fleury, Faulk – B. McGinn, J. Staal, Williams – Skinner, E. Lindholm, Di Giuseppe – Zykov, Aho, T. Teräväinen – Nordström, D. Ryan, Stempniak.