1:0 (0:0)
FC Spartak Trnava
sk Neděle 01.04.2018, 15:20 • MOL Aréna, Dunajská Streda • Niké liga • O titul

88
    Marco Rossi poslednýkrát strieda v dnešnom zápase. Za potlesku domácich fanúšikov odchádza na lavičku náhradníkov Erik Pačinda. Na jeho miesto prichádza Kristopher Vida.

81
    Posledné striedanie na strane Trnavy. Nestor El Maestro posiela na trávnik Tomáša Briganta, ktorý nahradí v druhom polčase menej aktívneho Reagyho Ofosua.

74
    Christián Herc pre zdravotné problémy smeruje na lavičku náhradníkov. Na jeho miesto prichádza chorvátsky futbalista Marko Divković.

70
    Yasin Pehlivan pred troma minútami dostal žltú kartu a bol skutočne veľmi nervózny. Preto ho Nestor El Maestro posiela na lavičku a na záverečných dvadsať minút posiela na trávnik Kubilayho Yilmaza.

62
    Nestor El Maestro reaguje na inkasovaný gól striedaním. Na trávnik sa dostane rakúsky útočník Marvin Egho. Naopak, na lavičku náhradníkov smeruje Štefan Pekár.

55
    V desiatej minúte druhého polčasu je spomínané striedanie realitou. Vakoun Issouf Bayo prichádza na ihrisko a my budeme dúfať, že Lukáš Čmelík sa čo najskôr dá zdravotne dokopy.